Najlepsi Fachowcy dwóch województw

Najlepsi Fachowcy dwóch województw

Firma Z.M.U.H. AHILTIP z Białegostoku została Najlepszą Fachową Ekipą województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.


W piątkowe popołudnie na parkingu Leroy Merlin w Białymstoku rozstrzygnięto dwunaste z 14 eliminacji konkursu Fachowa Ekipa 2007. Były to eliminacje łączone dla województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. W czterech konkurencjach: budowie stołu roboczego, precyzyjnym wycinaniu modeli z różnych materiałów, naprawieniu otworu w płycie kartonowo-gipsowej oraz nawierceniu dwóch otworów na tym samym poziomie, rywalizowało osiem firm.

– Staraliśmy się zrobić wszystko dokładnie i tak jak trzeba, czyli tak jak, na co dzień – mówią zadowoleni fachowcy ze zwycięskiej drużyny, którzy zajmują się wykańczaniem wnętrz, a specjalizują się w sufitach podwieszanych. – W pracy najważniejsza jest dla nas precyzja i jakość wykonania zadania – mówi kapitan ekipy Andrzej Poczobut. – Cieszymy się z wygranej, szczególnie, że konkurencja także dała się poznać z jak najlepszej strony – dodaje.

Ekipa firmy Z.M.U.H. AHILTIP wystąpiła w składzie: Andrzej Poczobut – kapitan drużyny, Wojciech Poczobut, Bogusław Bachurek.
Byli najlepsi w trzech konkurencjach: budowie stołu roboczego, wycinaniu modeli z różnych materiałów i nawierceniu dwóch otworów na tym samym poziomie. W łataniu otworu w płycie kartonowo-gipsowej zajęli drugie miejsce. Łącznie wywalczyli największą w dotychczas rozegranych eliminacjach liczbę 38 punktów. Zagwarantowało im to miejsce w ogólnopolskim w finale.

Drugie miejsce wywalczyła firma PERFEKTA z Białegostoku (22 pkt), trzecie firma IREK –Dach Service z Augustowa (20 pkt).

Zwycięzcy z czternastu regionów, w tym firma Z.M.U.H. AHILTIP spotkają się podczas finału 22 września w Warszawie rywalizując o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy w Polsce oraz Mercedesa Vito i komplet elektronarzędzi Hitachi.

Konkurs został ogłoszony w ramach ogólnopolskiego programu Fachowa Ekipa, zorganizowanego przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Ideą programu jest ułatwienie klientom znalezienia dobrych ekip do pracy przy remoncie i budowie oraz promowanie najlepszych wykonawców. Można ich znaleźć w serwisie www.fachowaekipa.pl w specjalnej wyszukiwarce.

Wyniki eliminacji:
ZAKŁAD MONTAŻOWO-USŁUGOWO-HANDLOWY AHILTIP, Białystok
PERFEKTA – FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA, Białystok
IREK – DACH SERVICE, Augustów
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY – Franciszek Sielewiński, Białystok
SŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - Sławomir Kotłowski, Marzecice
REMOSTYL USŁUGI REMONTOWO-MALARSKIE Mariusz Baranowski, Kleosin
P.P.H.U. WIT, Białystok
REMASTER, Białystok

Zwycieska ekipa przy pracy - AHILTIP

Zwycieska ekipa - AHILTIP

Źródło: Kawałek Świata-Media / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16328 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >