Najlepsi fachowcy w Łodzi

Najlepsi fachowcy w Łodzi

Firma P.P.H. ROLSTYL z Piotrkowa Trybunalskiego została Najlepszą Fachową Ekipą województwa łódzkiego.


W niedzielne popołudnie na parkingu Leroy Merlin w łódzkiej Manufakturze rozstrzygnięto dziesiąte z 14 eliminacji konkursu Fachowa Ekipa 2007. W czterech konkurencjach: budowie stołu roboczego, precyzyjnym wycinaniu modeli z różnych materiałów, naprawieniu otworu w płycie kartonowo-gipsowej oraz nawierceniu dwóch otworów na tym samym poziomie, rywalizowało osiem firm.

– Cieszymy się z wygranej, ale przyznaję, że jesteśmy zaskoczeni – mówi kapitan zwycięskiej ekipy Artur Gemel. – Na pewno dobrze przygotujemy się do finału – dodaje zadowolony. – Na co dzień zajmujemy się montażem bram i rolet, dlatego załatanie otworu w płycie kartonowo gipsowej nie było dla nas łatwe. Z pozostałymi konkurencjami nie mieliśmy problemu – wyjaśnia kapitan. Zwycięska trójka przyznaje zgodnie, że w ich zespole najważniejszy jest doby humor przy pracy.

Ekipa firmy P.P.H. ROLSTYL wystąpiła w składzie: Artur Gemel – kapitan drużyny, Damian Gemel i Marcin Kurek.
Byli najlepsi w wycinaniu modeli z różnych materiałów. W pozostałych konkurencjach zajęli raz drugie, raz trzecie i raz czwarte miejsce, co wystarczyło im do wygranej i zagwarantowało miejsce w finale. Łącznie wywalczyli 24 punkty.

Drugie miejsce zajęła firma P.H.U. DACHY „Domagała” z Osjakowa (20 pkt), trzecie firma JAC-BUD z Łodzi (18 pkt).

Zwycięzcy z czternastu regionów, w tym z województwa łódzkiego spotkają się podczas finału 22 września w Warszawie rywalizując o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy w Polsce oraz Mercedesa Vito i komplet elektronarzędzi Hitachi.

Konkurs został ogłoszony w ramach ogólnopolskiego programu Fachowa Ekipa, zorganizowanego przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Ideą programu jest ułatwienie klientom znalezienia dobrych ekip do pracy przy remoncie i budowie oraz promowanie najlepszych wykonawców. Można ich znaleźć w serwisie www.fachowaekipa.pl w specjalnej wyszukiwarce.

Wyniki eliminacji:
P.P.H. ROLSTYL, Piotrków Trybunalski
P.H.U. DACHY DOMAGAŁA, Osjaków
JAC-BUD, Łódź
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY PIOTR GAWLIK, Łódź
ZAKŁAD MURARSKI, Drzewica
F.U. PAMAX IWONA STROJNA, Tomaszów Mazowiecki
ALUMINIUM PROFILSYSTEM, Łódź
ŻAKOWICZ S.C. ROBERT I WIKTOR ŻAKOWICZ, Sieradz

Zwycięska ekipa Rolstyl

Zdjęcie wspólne - wszystkie ekipy

Źródło: Kawałek Świata-Media / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Firmowa impreza integracyjna, lubisz? Liczba postów: 30 Grupa: Trudne tema... Moja firma miała w tej https://naskrajnej.pl/imprezy-firmowe/ restauracji organizowaną firmową imprezę i powiem wam że bardzo fajnie było. Smacznie tam zjadłem,...
  • Jak założyć własny biznes? Otwórz sklep Majster Liczba postów: 43 Grupa: Aktualności Jak założycie swój sklep to też warto wejść w sprzedaż internetową bo tam ludzie coraz więcej kupują. Tutaj https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/pl atnosci-onli...
  • Jedzenie - dzieci Liczba postów: 24 Grupa: Trudne tema... Ja staram się w dzieci wpajać nawyk dobrego jedzenia. Gotuję zawsze dania z pełnowartościowych produktów. Wiadomo, że owoce czy warzywa mają naprawdę wysoką cen...
  • Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zam... Liczba postów: 383 Grupa: Trudne tema... Uważam, że dobrej jakości zamienniki również są w stanie posłużyć przez długie lata. Ja zamawiam części do samochodów marki Volvo, Mercedes i Renault ze sklepu....
  • Wywóz mebli Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która realizuje wywóz mebli Kraków. Chciałabym wymienić całe wyposażenie w swoim mieszkaniu.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16338 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >