Najlepsi fachowcy w Łodzi

Najlepsi fachowcy w Łodzi

Firma P.P.H. ROLSTYL z Piotrkowa Trybunalskiego została Najlepszą Fachową Ekipą województwa łódzkiego.


W niedzielne popołudnie na parkingu Leroy Merlin w łódzkiej Manufakturze rozstrzygnięto dziesiąte z 14 eliminacji konkursu Fachowa Ekipa 2007. W czterech konkurencjach: budowie stołu roboczego, precyzyjnym wycinaniu modeli z różnych materiałów, naprawieniu otworu w płycie kartonowo-gipsowej oraz nawierceniu dwóch otworów na tym samym poziomie, rywalizowało osiem firm.

– Cieszymy się z wygranej, ale przyznaję, że jesteśmy zaskoczeni – mówi kapitan zwycięskiej ekipy Artur Gemel. – Na pewno dobrze przygotujemy się do finału – dodaje zadowolony. – Na co dzień zajmujemy się montażem bram i rolet, dlatego załatanie otworu w płycie kartonowo gipsowej nie było dla nas łatwe. Z pozostałymi konkurencjami nie mieliśmy problemu – wyjaśnia kapitan. Zwycięska trójka przyznaje zgodnie, że w ich zespole najważniejszy jest doby humor przy pracy.

Ekipa firmy P.P.H. ROLSTYL wystąpiła w składzie: Artur Gemel – kapitan drużyny, Damian Gemel i Marcin Kurek.
Byli najlepsi w wycinaniu modeli z różnych materiałów. W pozostałych konkurencjach zajęli raz drugie, raz trzecie i raz czwarte miejsce, co wystarczyło im do wygranej i zagwarantowało miejsce w finale. Łącznie wywalczyli 24 punkty.

Drugie miejsce zajęła firma P.H.U. DACHY „Domagała” z Osjakowa (20 pkt), trzecie firma JAC-BUD z Łodzi (18 pkt).

Zwycięzcy z czternastu regionów, w tym z województwa łódzkiego spotkają się podczas finału 22 września w Warszawie rywalizując o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy w Polsce oraz Mercedesa Vito i komplet elektronarzędzi Hitachi.

Konkurs został ogłoszony w ramach ogólnopolskiego programu Fachowa Ekipa, zorganizowanego przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Ideą programu jest ułatwienie klientom znalezienia dobrych ekip do pracy przy remoncie i budowie oraz promowanie najlepszych wykonawców. Można ich znaleźć w serwisie www.fachowaekipa.pl w specjalnej wyszukiwarce.

Wyniki eliminacji:
P.P.H. ROLSTYL, Piotrków Trybunalski
P.H.U. DACHY DOMAGAŁA, Osjaków
JAC-BUD, Łódź
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY PIOTR GAWLIK, Łódź
ZAKŁAD MURARSKI, Drzewica
F.U. PAMAX IWONA STROJNA, Tomaszów Mazowiecki
ALUMINIUM PROFILSYSTEM, Łódź
ŻAKOWICZ S.C. ROBERT I WIKTOR ŻAKOWICZ, Sieradz

Zwycięska ekipa Rolstyl

Zdjęcie wspólne - wszystkie ekipy

Źródło: Kawałek Świata-Media / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16091 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >