Najlepsi fachowcy województwa mazowieckiego

Najlepsi fachowcy województwa mazowieckiego

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane INWBUD ze Zwolenia zostało Najlepszą Fachową Ekipą województwa mazowieckiego.


W sobotę na parkingu marketu Leroy Merlin w Warszawie Piasecznie rozstrzygnięto trzynaste – przedostatnie z 14 eliminacji konkursu Fachowa Ekipa 2007. W czterech konkurencjach: budowie stołu roboczego, precyzyjnym wycinaniu modeli z różnych materiałów, naprawieniu otworu w płycie kartonowo-gipsowej oraz nawierceniu dwóch otworów na tym samym poziomie, rywalizowało 10 firm.

– Przyjechaliśmy na eliminacje z myślą o wygranej – mówią z uśmiechem fachowcy zwycięskiej ekipy. – Na finale będzie tak samo – dodają zadowoleni. – Na co dzień zajmujemy się budową domów i wykończeniami wnętrz pod klucz – mówi kapitan drużyny Tomasz Kapciak. – W pracy najważniejsza jest dla nas dokładność, jakość i terminowość – wyjaśnia.

Ekipa Przedsiębiorstwa Remontowo-Budowlanego INWBUD wystąpiła w składzie: Tomasz Kapciak – kapitan drużyny, Tomasz Żak, Adam Prygiel.
Byli najlepsi w wycinaniu modeli z różnych materiałów. W pozostałych konkurencjach zajęli raz trzecie, raz czwarte i raz piąte miejsce. Łącznie wywalczyli 22 punkty, co wystarczyło im do wygranej i zagwarantowało im miejsce w finale.

Drugie miejsce i 20 punktów wywalczyła firma KLIMAROMAR z Warszawy, trzecie firma FORDON S.C. z Mińska Mazowieckiego (18 pkt).

Zwycięzcy z czternastu regionów, w tym z województwa mazowieckiego spotkają się podczas finału 22 września w Warszawie rywalizując o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy w Polsce oraz Mercedesa Vito i komplet elektronarzędzi Hitachi.

Konkurs został ogłoszony w ramach ogólnopolskiego programu Fachowa Ekipa, zorganizowanego przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Ideą programu jest ułatwienie klientom znalezienia dobrych ekip do pracy przy remoncie i budowie oraz promowanie najlepszych wykonawców. Można ich znaleźć w serwisie www.fachowaekipa.pl w specjalnej wyszukiwarce.

Wyniki eliminacji:
P.R.B. INWBUD” TOMASZ KAPCIAK, Zwoleń
KLIMAROMAR, Warszawa
FORDON S.C., Mińsk Mazowiecki
INŻYNIERIA GRZEWCZO-SANITARNA ZIS S.C. PNIEWSCY, Siedlce
ADMAR, Warszawa
ADRO KOLANEK, Warszawa
GRUPA BUDOWLANA BUDREK PLUS – PIOTR PLUTA, Radom
ELEKTOM TOMASZ JÓŹWIAK, Warszawa
MASTER, Pruszków
MONTEK RAFAŁ ZARĘBA, Pułtusk

Zwycięska ekipa na Mazowszu - INWBUD

Zwycięska ekipa na Mazowszu - INWBUD

 


Źródło: Kawałek Świata-Media / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • fotowoltaika Liczba postów: 33 Grupa: Trudne tema... Tak to prawda teraz takie instalacje fotowoltaiczne do popularne rozwiązanie. Jeśli się też nad tym zastanawiacie to wcześniej zobaczcie na stronę https://passi...
  • Jaki samochód dla rodziny? Liczba postów: 409 Grupa: Trudne tema... Zastanawiam się nad zakupem samochodu rodzinnego, co polecacie do 100 tysięcy złotych? kredyt hipoteczny
  • Opony na lato Liczba postów: 244 Grupa: Trudne tema... Jestem za tym, by mieć dwa rodzaje opon. Całoroczne są do wszystkiego, czyli do niczego.
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 354 Grupa: Trudne tema... Ja mam okazję na zorganizowanie wesela w Pszczynie tutaj https://hotelstyl70.pl/wesele-w-pszczyni e i jestem praktycznie zdecydowana. Bardzo podoba mi się sama s...
  • Dezynfekcja- dozownik Liczba postów: 8 Grupa: Trudne tema... Zgadzam się jak najbardziej, istotne jest inwestowanie w skuteczne środki dezynfekujące. W przypadku dezynfekcji rąk polecam zainteresować się suszarką dostępną...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17332 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 343

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >