Najnowszy numer „Twojego Komfortu”

Najnowszy numer „Twojego Komfortu”

Od 15.03 jest dostępny na rynku najnowszy numer „Twojego Komfortu”, poradnika adresowanego do kobiet szukających ciekawych pomysłów na aranżację wnętrz. Czytaj dalej

Równolegle ze zmianą wizerunku marki KOMFORT, zmieniła się formuła pisma z prezentującego trendy na praktyczny przewodnik po zakupach.

Krótsze teksty o charakterze poradnikowym,  więcej zdjęć produktów  wraz z cenami i adresami internetowymi sklepów oraz  nowy layout okładki to główne zmiany wprowadzone w tym numerze.  
Tematyka " Twojego Komfortu " związana jest z aranżacją wnętrz oraz praktycznym aspektem wyboru  odpowiednich produktów tak by pasowały zarówno do charakteru mieszkania  jak i stylu życia domowników.

Pismo skierowane jest do kobiet, mieszkanek dużych i średnich miast, szukających porad w zakresie aranżacji wnętrz  oraz informacji o nowościach rynkowych, ich cenach  i miejscach gdzie mogą je kupić.
Czytelniczki znajdą w bieżącym numerze  m.in. propozycje, jak zaaranżować salon, który połączy funkcje różnych przestrzeni – jadalni, sypialni lub kuchni; rekomendacje ekspertów co położyć na podłogę w mieszkaniu, w którym przebywają alergicy, a co gdy tuż obok żyją czworonożni przyjaciele; a także praktyczne porady jak szybko i tanio odnowić balkon, taras, łazienkę, dobrać okienne dekoracje, w jaki sposób położyć panele.

Termin wydania nowego numeru Twojego Komfortu został tak zaplanowany by wzmocnić nową kampanię reklamową sklepów Komfort, która wystartowała 9 marca 2010.
 „Z punku widzenia strategii marketingowej marki KOMFORT magazyn  jest nowatorskim narzędziem komunikacji z klientem i w pewnym stopniu stanowi alternatywę dla tradycyjnego katalogu produktowego. W marcowym numerze znalazło się ponad 200 produktów z najnowszej kolekcji sklepów KOMFORT. Do każdego egzemplarza magazynu dołączyliśmy upominek -  kartę rabatową ze zniżką na podłogi drewniane i panele  dostępne w naszej sieci. – mówi Anna Heimberger Dyrektor Marketingu Sklepów KOMFORT SA

 

 
Rozszerzona  dystrybucja  - Empik, Kolporter, Inmedio
Po raz pierwszy „Twój Komfort” będzie dostępny w sieci salonów Empik w całym kraju (od 15.03). Otrzymają go także klienci salonów prasowych Kolporter i Inmedio (od 18.03.). Będzie dodawany bezpłatnie do wszystkich zakupionych tytułów wnętrzarskich oraz wybranych magazynów kobiecych.

Do salonów prasowych trafi 110 tysięcy egzemplarzy.  Pozostała część nakładu (10 tys.)  kolportowana będzie m.in. wśród firm developerskich, biur architektonicznych, w wybranych salonach meblowych oraz na targach wnętrzarskich. Pismo można także zamówić nieodpłatnie za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa www.twoj.komfort.pl oraz sklepu internetowego www.komfort.pl.

Kolejny numer ukaże się w lipcu 2010 roku.

Pismo jest wydawane jest od 2009 roku przez Sklepy Komfort we współpracy z Direct Publishing Polska. Właścicielem tytułu jest firma Sklepy Komfort SA.

Magazyn jest również dostępny wersji on-line. Pod adresem www.twoj.komfort.pl można również znaleźć numery archiwalne. Na stronie internetowej magazynu czytelnicy znajdą odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące wyboru, montażu i pielęgnacji podłóg.

Źródło: KOMFORT / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Stosujecie CBD? Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Ja polecam tylko uważaj na interakcje https://longevitas.pl/farmakologia-a-cbd -czy-mozliwe-sa-grozne-interakcje/ . Ale to jest dobra rzecz, biorę 3 razy dzienni...
  • Temat: czy atmosfera normobaryczna pomaga radzić s... Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Nie wiem czy to dobrze nazywam chodzi mi o tą normobarie, a teraz mozna tez w domu robic http://normotech.pl/ . Czy to moze pomoc na wieczny problem z zatkanym....
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 212 Grupa: Trudne tema... Kurde, tak rozważam kupienie http://normotech.pl/normosfera/ . Apropos zakupów dla zdrowia. Ma ktoś?
  • Agencje ochrony Liczba postów: 31 Grupa: Trudne tema... Zatrudnic firmę ochroniarską taka która da swojego pracownika żeby siedział na miejscu. Chociaż na same nocki. Wtedy jeśli coś zginie to można z firmy kasę ścią...
  • Pożyczki na dowód istnieją? Liczba postów: 1 Grupa: Opinie Cześć! Natknąłem się na stronę https://pozyczkase.pl/pozyczki-na-dowod/ z której jasno wynika, że istnieje taki myk jak pożyczki na dowód. czy ktoś brał kiedyś....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17207 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >