Nowości z placu budowy galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim

Nowości z placu budowy galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim

13 listopada bieżącego roku swe podwoje otworzy galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Inwestor – firma Parkridge Retail Poland – utrzymuje szybkie tempo prac i przebiegają one zgodnie z haromonogramem.

 Znana jest już także większość najemców galerii, dzięki którym obiekt zaproponuje mieszkańcom miasta kompleksową i wszechstronną ofertę.

Zaawansowane prace na placu budowy…
Prace na placu budowy galerii, za które odpowiedzialna jest firma Mostostal Warszawa, są już w zaawansowanym stanie: ukończone zostały roboty żelbetowe, pokrycie dachu oraz izolacja. Elewacja jest wykonana w 90%. Ogólnie roboty zewnętrzne są na etapie zaawansowania wynoszącym 50% - została bowiem skończona niwelacja terenu, a trwają prace nad drogami wewnętrznymi, zielenią wokół inwestycji oraz oświetleniem.
    Również bardzo zaawansowane są prace nad układem drogowym – 80%, została bowiem zakończona przebudowa sieci i instalacji, które to były koniecznym elementem warunkującym przebudowę infrastruktury drogowej. Wykonane także zostały wszystkie poszerzenia ulic otaczających galerię – poszerzają one jezdnię o prawoskrętny pas i tym samym zapewniają wygodny dojazd do obiektu. Trwają jeszcze prace nad elementami wokół  dróg, czyli chodnikami, krawężnikami. W trakcie wykończenia jest również przebudowa ciepłociągu.
    Inwestor planuje, że do końca sierpnia zakończone zostaną prace nad układem zewnętrznej infrastruktury drogowej, natomiast do końca września – nad układem infrastruktury wewnętrznej.

 

 

…oraz we wnętrzu galerii
    Praca wre również we wnętrzu galerii Focus Mall. Zamontowane są już witryny, trawelatory oraz ruchome schody. Prace podzielone są wśród wielu firm. Firma Polonez Plus zajmuje się robotami instalacyjnymi i mechaniką, nad elektryką czuwa firma Elektromontaż, natomiast firma Fire Stop odpowiada za tryskacze. Wszystkie wymienione elementy i instalacje są już w fazie wykończeniowej.
    Roboty nad pozostałymi elementami galerii również są już na wykończeniu: posadzki (firma Praga) wykonane są w 90%, ściany i sufity ( firma Vega Technik) zakończono już w 80%, natomiast sanitariaty i pomieszczenia techniczne (firma Pragma) zakończono w 70%.
    Inwestor zawarł już kontrakty na elementy dekoracyjne, meble oraz zieleń, która będzie zdobić wnętrze galerii.
Również prace wykończeniowe lokali najemców przebiegają zgodnie z harmonogramem. 30% najemców pracuje już nad wnętrzem swoich sklepów, a kolejni przygotowują się do przejęcia lokali.


Otwarcie już 13 listopada!
    „Wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, bez przeszkód i przestojów.” – zapewnia Jarosław Fijałkowski, Dyrektor Zarządzający Parkridge Retail na Europę Środkowo-Wschodnią. „Galeria Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim zaoferuje mieszkańcom miasta nie tylko szeroki wybór marek i usług, ale także zaprosi do eleganckiego, komfortowego wnętrza, gdzie będzie można miło spędzić czas. Zależy nam, aby każda nasza galeria nie tylko wpisywała się w architekturę miasta, ale i stanowiła jego ozdobę, wyróżniający się punkt na mapie”. 
    Firma Parkridge Retail Poland już teraz zaprasza mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego na wielkie otwarcie galerii Focus Mall, która – jak ma nadzieję inwestor – stanie się nowym centrum miasta: atrakcyjnym i tętniącym życiem.
 

 

Źródło: Agencja Reklamowa S4 S.A. / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17193 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >