Nowy Partner Zarządzający Colliers International

Nowy Partner Zarządzający Colliers International

Firma Colliers International ogłasza powołanie Hadleya Deana na stanowisko Partnera Zarządzającego na region Nowej Europy. W wyniku awansu Hadley Dean odpowiada teraz za 16 biur firmy w 13 krajach oraz zespół 650 osób. Nowy szef regionu będzie blisko współpracował z liderami lokalnych biur.

 

“Hadley z powodzeniem rozwinął naszą firmę w okresie spowolnienia gospodarczego na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, za które odpowiadał do tej pory. Jesteśmy przekonani, że z równie dużym zapałem i zaangażowaniem przekuje działania pozostałych biur w regionie Nowej Europy w sukces, z korzyścią dla klientów, którzy uzyskają dostęp do usług o najwyższej jakości i ujednoliconym wysokim standardzie w całym regionie.” – powiedział Chris McLernon, Dyrektor Generalny Colliers International na region EMEA – “Zaangażowanie Hadleya we współpracę z klientami, a także jego pełne pasji podejście do rynku nieruchomości sprawiły, że wybór kandydata na to nowoutworzone stanowisko był praktycznie oczywisty.”

 

Awans Hadleya Deana wpisuje się w nową strategię Colliers International, obejmującą połączenie wszystkich spółek zależnych w jeden podmiot, odświeżenie logo firmy, a także wprowadzenie wielu znaczących usprawnień zmierzających do integracji działalności firmy w całej Europie.

 

Hadley dołączył do zespołu Colliers International w Polsce w roku 2001 jako Dyrektor Zarządzający, odpowiedzialny również za Dział Powierzchni Magazynowych. W roku 2005 awansował na stanowisko Partnera Zarządzającego firmą na Polskę, a trzy lata później, w 2008 r. – na stanowisko Partnera Zarządzającego na cały Region Europy Centralnej i Wschodniej. Pod jego kierownictwem w 2009 roku Colliers International został uhonorowany przez CEE Quality Awards Forum tytułem Najlepszej Agencji w Regionie Europy Centralnej i Wschodniej w kategorii rynki kapitałowe oraz rynki magazynowe.

 

“Cieszę się, że będę mógł dalej rozwijać działalność Colliersa w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej, umacniając integrację naszych biur w regionie oraz spójność usług.’ – powiedział Hadley Dean – “Moim kluczowym celem jest uplasowanie Colliersa na pierwszym miejscu wśród wszystkich agencji w tej części Europy.” Hadley posiada 15 lat doświadczenia zawodowego w obszarze nieruchomości, które zdobył, pracując nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii i Czechach. Jest członkiem Royal Institute of Chartered Surveyors (MRICS).

 

Fot. Hadley Dean

 

2011-01-18
Źródło: Colliers International / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Urządzenia hydrauliczne Liczba postów: 20 Grupa: Trudne tema... Z własnego doświadczenia mogę polecić także usługi firmy www.hydro-precyzja.pl. Specjalizują się w produkcji, renowacji i sprzedaży silników hydraulicznych typu...
  • Tania drukarnia internetowa... Liczba postów: 552 Grupa: Trudne tema... My kompleksowo takie materiały jak teczki, notesy, torby papierowe, papiery pakowe, koperty zamawiamy z oferty drukarni Designer ze Szczecina (http://www.drukar...
  • serwer rack Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Warto zainwestować w serwer rack marki Dell? Zastanawiam się nad zakupem urządzenia tego typu.
  • Wybór samochodu Liczba postów: 533 Grupa: Trudne tema... Ja zdecydowałem się na nowy samochód BMW od dealera Bawaria Motors w Katowicach. Już po pierwszej jeździe próbnej wiedziałem, że nie wyjdę z salonu bez podpisan...
  • dysk SAS Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Posiadacie w swoich firmach dysk SAS? Zastanawiam się, na ile takie urządzenie jest niezbędne?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16570 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 386

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >