Nowy katalog ZPUE 2011 – kompendium wiedzy elektroenergetycznej

Nowy katalog ZPUE 2011 – kompendium wiedzy elektroenergetycznej

Od lutego 2011 roku dostępna jest druga edycja „Katalogu do projektowania ZPUE S.A.” – wiodącego producenta i dystrybutora stacji transformatorowych oraz rozdzielnic średniego i niskiego napięcia.

Praktyczne kompendium wiedzy zawiera kompleksową ofertę wszystkich firm, wchodzących w skład Grupy Elektroenergetycznej ZPUE Holding – ZPUE S.A., ZPUE Gliwice Sp. z o.o. oraz Elektromontaż 1 Katowice. Tegoroczna edycja „Katalogu do projektowania 2011” to kolejna odsłona projektu polegającego na przedstawieniu całego asortymentu grupy w jednym obszernym opracowaniu. Na prawie pięciuset stronach nowego katalogu przedstawiono bogatą ofertę spółki. Wzbogacono ją o rysunki techniczne, bardzo dokładną charakterystykę urządzeń oraz ich funkcji i parametrów technicznych. W katalogu znajdują się również wskazówki oraz wytyczne, dotyczące stosowania poszczególnych rozdzielnic, a także ich montażu.

 

Ile możemy zaoszczędzić na eksploatacji domu? Kalkulatory energooszczędności

 

- "Tegoroczna edycja katalogu, została wzbogacona o nowy rozdział poświęcony rozdzielnicy Rotoblok VCB. Znacząco poszerzony został również dział z rozdzielnicami typu TPM.  Wprowadzenie nowych treści, drobnych korekt oraz uwzględnienie kilku uwag zgłoszonych do poprzedniego wydania dają nową, doskonałą jakość opracowania" mówi Andrzej Grzybek prezes zarządu ZPUE S.A., dyrektor przedsiębiorstwa. 

 

Katalog do projektowania 20011, Fot. ZPUE

 


Przejrzysty i przemyślany katalog to funkcjonalne narzędzie dla projektantów. Komfortowe korzystanie z niego ułatwi podział na rozdziały: „Kontenerowe stacje transformatorowe”, Rozdzielnice niskiego napięcia”, „Rozdzielnice średniego napięcia”, „Słupowe stacje transformatorowe” i „Linie napowietrzne SN i nN” oraz zastosowanie paginacji i przypisanie do każdego rozdziału innego koloru.

 

Nowe katalogi z produktami sanitarnymi

 

Ponadto katalog stanowi źródło informacji na temat wszystkich spółek, wchodzących w skład Grupy Elektroenergetycznej ZPUE Holding. Przedstawia rozbudowaną strukturę biur techniczno-handlowych na terenie obszarów działania Spółek Dystrybucyjnych w Polsce z dokładnymi adresami placówek oraz kontaktem do około pięćdziesięciu osób odpowiadających za sprzedaż.

 

2011-02-28
Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Nowy węzeł cieplny zdobywa zaufanie klientów Liczba postów: 1 Grupa: Aktualności ciekawe rozwiązanie, a danfoss to lider w tej branzy.
  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 73 Grupa: Trudne tema... Zarówno nowe, jak i używane mają zalety i wady. Nowy warto kupić choćby z tego względu, że ma gwarancję i jest w idealnym stanie, a więc jest bezawaryjny. Używa...
  • Poprawa stanu zdrowia Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Ciekawą ofertę witamin i minerałów oraz preparatów z omega 3 ma Natural Pharmaceuticals. Tutaj https://www.natural.pl można sobie o nich poczytać i dowiedzieć s...
  • Jak motywować pracowników? Liczba postów: 11 Grupa: Trudne tema... Też mi się wydaje , że najlepszym motywatorem są pieniądze, zwłaszcza w Polsce gdzie się niewiele zarabia. Ewentualnie jeszcze ciekawym pomysłem jest organizacj...
  • Dom czy mieszkanie? Liczba postów: 8 Grupa: Aktualności Co kto lubi. Ja póki co siedzę w mieszkaniu, ale za pół roku (mam nadzieje!) skonczymy wykanczac dom. Kosztowal nas wiele, ale nie zaluje, marzyliśmy o nim.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 21051 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >