Nowy katalog ZPUE 2011 – kompendium wiedzy elektroenergetycznej

Nowy katalog ZPUE 2011 – kompendium wiedzy elektroenergetycznej

Od lutego 2011 roku dostępna jest druga edycja „Katalogu do projektowania ZPUE S.A.” – wiodącego producenta i dystrybutora stacji transformatorowych oraz rozdzielnic średniego i niskiego napięcia.

Praktyczne kompendium wiedzy zawiera kompleksową ofertę wszystkich firm, wchodzących w skład Grupy Elektroenergetycznej ZPUE Holding – ZPUE S.A., ZPUE Gliwice Sp. z o.o. oraz Elektromontaż 1 Katowice. Tegoroczna edycja „Katalogu do projektowania 2011” to kolejna odsłona projektu polegającego na przedstawieniu całego asortymentu grupy w jednym obszernym opracowaniu. Na prawie pięciuset stronach nowego katalogu przedstawiono bogatą ofertę spółki. Wzbogacono ją o rysunki techniczne, bardzo dokładną charakterystykę urządzeń oraz ich funkcji i parametrów technicznych. W katalogu znajdują się również wskazówki oraz wytyczne, dotyczące stosowania poszczególnych rozdzielnic, a także ich montażu.

 

Ile możemy zaoszczędzić na eksploatacji domu? Kalkulatory energooszczędności

 

- "Tegoroczna edycja katalogu, została wzbogacona o nowy rozdział poświęcony rozdzielnicy Rotoblok VCB. Znacząco poszerzony został również dział z rozdzielnicami typu TPM.  Wprowadzenie nowych treści, drobnych korekt oraz uwzględnienie kilku uwag zgłoszonych do poprzedniego wydania dają nową, doskonałą jakość opracowania" mówi Andrzej Grzybek prezes zarządu ZPUE S.A., dyrektor przedsiębiorstwa. 

 

Katalog do projektowania 20011, Fot. ZPUE

 


Przejrzysty i przemyślany katalog to funkcjonalne narzędzie dla projektantów. Komfortowe korzystanie z niego ułatwi podział na rozdziały: „Kontenerowe stacje transformatorowe”, Rozdzielnice niskiego napięcia”, „Rozdzielnice średniego napięcia”, „Słupowe stacje transformatorowe” i „Linie napowietrzne SN i nN” oraz zastosowanie paginacji i przypisanie do każdego rozdziału innego koloru.

 

Nowe katalogi z produktami sanitarnymi

 

Ponadto katalog stanowi źródło informacji na temat wszystkich spółek, wchodzących w skład Grupy Elektroenergetycznej ZPUE Holding. Przedstawia rozbudowaną strukturę biur techniczno-handlowych na terenie obszarów działania Spółek Dystrybucyjnych w Polsce z dokładnymi adresami placówek oraz kontaktem do około pięćdziesięciu osób odpowiadających za sprzedaż.

 

2011-02-28
Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Ranking kredytów gotówkowych Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Zanim zdecydujesz się na kredyt, sprawdź sobie w porównywarce jakie są aktualnie tanie kredyty na dom np. tutaj http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/k redyty-n...
  • Czy kredyt internetowy jest tańszy od standardoweg... Liczba postów: 5 Grupa: Aktualności Owszem, to duże obciążenie, ale jak się podejdzie racjonalnie do tematu to wyraźnie widać, że przy wynajmie wciąż płacimy obcym ludziom, a przy kredycie spłacam...
  • Czy latwo dostac kredyt na budowę domu będąc singl... Liczba postów: 28 Grupa: Trudne tema... Teraz dostępne są bardzo tanie kredyty na dom - popatrz tutaj http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/k redyty-na-dom. A jak piszesz, dopłaty to dodatkowe źródło....
  • Kredyty Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... By wybrać najlepszy kredyt na dom, oprócz konsultacji z doradcą finansowym, warto skorzystać także w takiej porównywarki http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/. ..
  • Dotacje z UE Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Moim zdaniem warto postawić na innowacyjne rozwiązania, korzystając z takich programów jak Dotacje na innowacje http://dotacjenainnowacje.taxand.pl/pozy skiwanie...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 21832 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 331

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >