Odbędzie się pierwsza edycja targów dedykowanych finansom osobistym - MoneyDays

Odbędzie się pierwsza edycja targów dedykowanych finansom osobistym - MoneyDays

Denerwuje Cię, że Twoje pieniądze tracą wartość, leżąc bezczynnie na koncie w banku? Nie satysfakcjonują Cię nisko oprocentowane lokaty, ale boisz się ryzyka inwestowania w bardziej agresywny sposób? Chcesz dowiedzieć się więcej i z pierwszej ręki o lokowaniu pieniędzy w dziełach sztuki, alkoholach czy przedmiotach kolekcjonerskich? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to targi MoneyDays są właśnie dla Ciebie! Czytaj dalej

 

MoneyDays to nowy projekt firmy Nowy Adres S.A., doświadczonego organizatora targów i konferencji o tematyce nieruchomościowej i biznesowej. To także pierwsza impreza targowa w całości dedykowana finansom osobistym - jej uczestnicy w jednym miejscu i czasie będą mogli zapoznać się pełną rynkową ofertą firm i podmiotów, które pomogą im uporządkować domowe finanse, zwiększyć efektywność oszczędzania i pomnożyć osobisty kapitał. Na stoiskach banków, firm doradztwa finansowego, leasingodawców, ubezpieczycieli, domów maklerskich, funduszy inwestycyjnych i emerytalnych, doradców podatkowych, platform tradingowych czy firm oferujących tzw. alternatywne formy inwestowania (nieruchomości, dzieła sztuki, przedmioty kolekcjonerskie) będzie można poznać w szczegółach zdecydowaną większość dostępnych w naszym kraju form pomnażania pieniędzy, obliczyć szacunkową opłacalność danej inwestycji, a nawet ustalić wstępny plan inwestycyjny i nawiązać współpracę. 

 

Pierwsza edycja targów dedykowana finansom osobistym MoneyDays

 

Czytaj również: Kolejna, tym razem jesienna edycja Targów Sztuki Dostępnej

 

MoneyDays to nie tylko targi - to również potężna dawka wiedzy z zakresu finansów i inwestowania, którą będzie można zdobyć podczas licznych wykładów, prelekcji i seminariów. Wygłoszą je najlepsi rynkowi eksperci - inwestorzy, doradcy i analitycy finansowi. Przez oba dni będzie można również przysłuchiwać się ich ożywionym dyskusjom toczącym się na specjalnie przygotowanej Arenie Finansowej. 

 

Czytaj również: Kobieca twarz targów Glass

 

Pierwsze edycje MoneyDays odbędą się 21 i 22 września w hali nr 3 MTP w Poznaniu oraz 12 i 13 października w hali Expo XXI w Warszawie równolegle z Targami Mieszkań i Domów, które już od kilkunastu lat pomagają w wyborze i zakupie mieszkania. Kupno mieszkania to niebagatelny wysiłek finansowy, który bywa przez nas odczuwany przez długie lata. Spłacenie kredytu hipotecznego na pewno ułatwić może umiejętne oszczędzanie i skuteczne inwestowanie finansowych nadwyżek. Mieszkanie swoich marzeń znajdziesz na Targach Mieszkań i Domów, a na MoneyDays – ludzi, którzy pomogą Ci je spłacić. Powodzenia!


2019-07-09
Źródło: MTP / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15817 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >