Ostatnie wolne mieszkania do kupuenia w Bronowice Kraków Apartamenty

Ostatnie wolne mieszkania do kupuenia w Bronowice Kraków Apartamenty

W sprzedaży zostały już ostatnie mieszkania na osiedlu Bronowice Kraków Apartamenty dewelopera Atal. Cena za metr kwadratowy większości z wolnych lokali zaczyna się już od 5778 złotych brutto. Czytaj dalej

Dodatkowo, firma przygotowała specjalną ofertę, dzięki której potencjalni nabywcy mają również możliwość zakupu jednego z czterech częściowo wykończonych przez ekspertów Atal apartamentów.


Klienci, którzy chcą zamieszkać w tej inwestycji, mają możliwość wyboru z gamy mieszkań o dużej powierzchni. Ponad połowa obecnych jeszcze w sprzedaży apartamentów rozlokowana jest na dwóch poziomach, a wszystkie z nich posiadają oryginalny układ pomieszczeń. Dodatkowo, każde z  mieszkań ma balkon oraz własną komórkę lokatorską.

„Aby zachęcić potencjalnych nabywców do zakupu jednego z ostatnich lokali, postanowiliśmy obniżyć cenę do poziomu poniżej 6 tysięcy złotych za metr kwadratowy, co jest bardzo konkurencyjną ofertą jak na tą część Krakowa” – mówi Ewelina Juroszek, kierownik działu sprzedaży Atal. „Niezależnie jednak od bardzo dobrego wyniku sprzedaży inwestycji, rozpoczęliśmy już prace nad jej drugim etapem – Bronowice Kraków Apartamenty II. Ruszyła również sprzedaż mieszkań w ramach tego osiedla” – dodaje Juroszek


Druga część inwestycji będzie łącznie posiadać 102 mieszkania, które rozmieszczone zostaną w dwóch ekskluzywnych budynkach. Dominować będą lokale dwupokojowe, o powierzchni od 29 do 120 metrów kwadratowych. Cena za metr rozpoczyna się od 6206 złotych brutto. Inwestycje zaprojektował ten sam ekspert architektoniczny, co w przypadku pierwszej części – Jarosław Hoffman.

Podobnie jak w przypadku Bronowice Kraków Apartamenty, atutem tej inwestycji będzie umiejscowienie osiedla w dzielnicy Krowodrza – mówi Ewelina Juroszek. Dobra komunikacja z centrum Krakowa i trasami wylotowymi z miasta to atuty, które były często dostrzegane przez Klientów podczas rozmów z naszymi przedstawicielami – dodaje.
Źródło: BuzzAir / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >