RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności

RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności

W czwartek, 12 października 2017 r. Reduta Banku Polskiego w Warszawie dosłownie pękała w szwach, a to wszystko za sprawą gości, którzy tłumnie przybyli, by wspólnie z firmą RD bud świętować 20. urodziny jej działalności. Czytaj dalej

 

Zarząd, pracownicy, przedstawiciele spółki-matki i najbliżsi przyjaciele firmy – inwestorzy, architekci, podwykonawcy, wspierane instytucje oraz media. Blisko 350 osób wzięło udział w uroczystości zorganizowanej z okazji okrągłego Jubileuszu spółki RD bud, która już od 1997 r. buduje naszą przestrzeń życiową. Rozbudowa CH Riviera w Gdyni, modernizacja wybranych stref CH Arkadia w Warszawie, markety Castorama w wielu Polskich miastach, renowacja Grand Hotelu w Sopocie, hotele B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach, pierwszy etap parku biurowego Neopark w Warszawie, Fabryka Royal Canin w Niepołomiach, osiedle MY BEMOWO w Warszawie czy Kurkowa 14 we Wrocławiu – to tylko wybrane z ponad 100 zrealizowanych inwestycji w portfolio spółki z Grupy Rabot Dutilleul. 


RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności!

 

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy i taka też towarzyszyła obchodom 20-lecia istnienia RD bud. Sceneria nawiązująca do działalności firmy, dodatkowo podkreślana przez klimatyczne wnętrza Reduty Banku Polskiego, wprowadzała w zachwyt tłumnie przybyłych gości, w jednej chwili przenosząc ich w miejsce, w którym Jubilat czuje się najlepiej – na plac budowy. Galę poprowadziła aktorka, Elizabeth Duda.

 

Godzina „zero” wybiła o 20-tej. Po efektownym „odcięciu” kurtyny imitującej siatkę rusztowaniową – na scenie pojawiła się grupa MultiVisual, dając niezwykły pokaz logo show z wykorzystaniem światła. Jak się później okazało, był to zaledwie przedsmak tego, co czekało na gości tego wieczoru.


RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności!

 

Czytaj również: Konsumenckim Liderem Jakości 2017 została wyróżniona marka Braas

 

20 lat to piękny wiek – ma się mnóstwo planów, zapasy pozytywnej energii, z entuzjazmem zdobywa się kolejne doświadczenia, sukcesywnie dopełniając już całkiem okazały bagaż życiowych wspomnień. Ach.. 20 lat… Szanowni Państwo, tak się szczęśliwie składa, że jest wśród nas pewien 20-sto latek i to z jego przyczyny możemy się dzisiaj spotkać w tak niezwykłym gronie – rozpoczęła oficjalną część wieczoru Elizabeth Duda, zaraz potem oddając głos prawowitemu gospodarzowi wieczoru – Dyrektorowi Generalnemu firmy RD bud – Ericowi Agnello, który podziękował akcjonariuszom, pracownikom i klientom za dotychczasową współpracę. Chwilę później goście z zaciekawieniem oglądali film ukazujący historię 20 lat obecności firmy RD bud na polskiej scenie budowlanej. nagradzając gromkimi oklaskami jej dotychczasowe osiągnięcia.


RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności!

 

Czytaj również: Relacja z wydarzenia - CADMAT 2018 „Dziesiątka”

 

W kolejnym akcie głos zabrał Prezes Grupy Rabot Dutlleul – François Dutilleul, gratulując polskiemu oddziałowi dotychczasowych wyników i życząc mu kolejnych sukcesów. Swoją przysłowiową cegiełkę dołożyli także najbliżsi przyjaciele firmy, którzy za pośrednictwem specjalnie przygotowanego materiału video-niespodzianki opowiadali o dotychczasowej współpracy z firmą RD bud, życząc Ericowi Agnello i jego zespołowi co najmniej kolejnych 20 lat. W ten sposób podczas Gali głos zabrali przedstawiciele B&B Hotels, B&B Hotels Polska, B&B Hotels Gmbh, BatiPlus Polska, Castorama Polska, Yareal Polska, Nexity Polska, Petit Forestier, PGOM, Royal Canin, a także wspieranych przez RD bud instytucji: Fundacji Spełnionych Marzeń, Fundacji Entraide oraz uczelni – Politechniki Warszawskiej. Na sali po raz kolejny rozbrzmiały żywiołowe brawa. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Nie kryjąc zaskoczenia oraz wzruszenia Eric Agnello podziękował za prezent, a że chwila była wyjątkowa, uwieczniono ją na wspólnym selfie wykonanym przez samego gospodarza wieczoru. Swoje „pięć minut” otrzymali też fotoreporterzy. 

 

Część oficjalną zakończył futurystyczny spektakl grupy MultiVisual z wykorzystaniem efektów świetlnych oraz nowoczesnej technologii laserowej. Rewelacyjna gra światłem wprowadziła widzów w klimat z pogranicza Matrixa i Gwiezdnych Wojen. 

 

Po strawie dla ducha, przyszedł czas na coś dla ciała – wyśmienitą kolację serwowaną w formie stołu szwedzkiego. Po przerwie sygnał do rozpoczęcia drugiej części wieczoru dały swoim energetycznym występem wokalistki zespołu Girls on Fire, które pod scenę dowiezione zostały w wózkach transportowych prowadzonych przez grupę mimów. Po wysłuchaniu koncertu nikt z obecnych nie miał już żadnych wątpliwości, skąd wzięła się nazwa tego kobiecego girlsbandu. „Ja mam dwadzieścia lat, ty masz dwadzieścia lat, a wkoło plac budowy. Dziś nie potrzeba więcej nam do szczęścia, chyba już nic…” – niecodzienne wykonanie piosenki z repertuaru Macieja Kossowskiego do czerwoności rozgrzało historyczne mury Reduty Banku Polskiego.


RD bud hucznie uczcił 20-lecie działalności!


Punktem kulminacyjnym uroczystości był jubileuszowy tort, wprowadzony na salę „w towarzystwie” konfetti. Pierwszego cięcia dokonał nie kto inny, jak sam gospodarz wieczoru – Dyrektor Generalny RD bud, Eric Agnello, a narzędziem które mu do tego posłużyło była… kielnia. Później impreza przeniosła się już na parkiet. Do późnych godzin nocnych goście bawili się przy rytmach serwowanych przez  DJ-a Miki. Dopracowana w każdym detalu oprawa wydarzenia zaowocowała tym, że goście opuszczali Redutę Banku Polskiego w znakomitych nastrojach, a czwartkowy wieczór, choć październikowy, z powodzeniem mógł być zaliczony do jednego z najcieplejszych w 2017 roku.

 


2017-10-18
Źródło: BUENA VISTA / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17328 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >