Rozpoczęcie drugiego etapu budowy Osiedla Oaza

Rozpoczęcie drugiego etapu budowy Osiedla Oaza

Dom Development SA, wiodący deweloper na polskim rynku mieszkaniowym, wprowadza do sprzedaży II etap osiedla Oaza we Wrocławiu, usytuowanego przy ul. Pięknej, w pełnej zieleni, prestiżowej dzielnicy Krzyki, w pobliżu centrum miasta. Łącznie na osiedlu Oaza powstanie 460 mieszkań wpisanych w nowoczesną i elegancką architekturę budynków. Czytaj dalej

 

W I etapie osiedla, który jest obecnie w budowie, znajdzie się 116 lokali, natomiast w II etapie zaplanowanych zostało 130 mieszkań. Oddanie do użytku I etapu osiedla Oaza we Wrocławiu planowane jest na koniec trzeciego kwartału 2012 roku, natomiast II etapu w drugim kwartale 2013 roku.

 

 

Dla klientów osiedla Oaza we Wrocławiu Dom Development przygotował dedykowany Specjalny Program Finansowy Start, dzięki któremu rata za mieszkanie wynosić będzie nawet zaledwie 511 zł, czyli mniej niż za wynajem.

 

Czytaj również: Promocje na nowe mieszkania


Osiedle zaprojektowano z myślą o komforcie i bezpieczeństwie jego mieszkańców, a jego atrakcyjna zabudowa będzie tworzyła kameralny klimat. Osiedle będą tworzyły cztery sześciopiętrowe budynki w kształcie litery "L" otaczające wewnętrzny dziedziniec. Dzięki dużym powierzchniom okien wszystkie mieszkania będą jasne i doświetlone. Pełne przestrzeni wnętrza z dużymi balkonami i przestronnymi tarasami to kolejny atut inwestycji.

 

Wewnątrz osiedla znajdzie się zielone patio z fontanną oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Mieszkania na parterze będą miały własne, kameralne ogródki (w cenie mieszkania).

 

Czytaj również: Energooszczędny Sky Tower we Wrocławiu

 

Położone u zbiegu ulic Nyskiej i Pięknej Osiedle Oaza jest dogodnie usytuowane na komunikacyjnej mapie Wrocławia. Kilka pobliskich linii autobusowych i tramwajowych umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, a przebiegająca w pobliżu ul. Armii Krajowej umożliwi dogodny dojazd do innych części miasta. Okoliczne parki (Skowroni, Południowy i Wschodni) stwarzają doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku i spacerów z przyjaciółmi i rodziną. Rozwinięta sieć handlowo-usługowa (Carrefour, Lidl, Biedronka) ułatwi codzienne życie mieszkańcom, podobnie jak wiele pobliskich przychodni, aptek, przedszkoli i szkół.

 

 

Autorem projektu osiedla jest wrocławska agencja architektoniczna AP Szczepaniak – autor między innymi takich projektów jak Arkady Wrocławskie. Głównym wykonawcą I i II etapu osiedla jest firma Wrobis S.A. 

Źródło: M+G / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17305 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >