Rozpoczyna się cykl spotkań dla architektów i projektantów w Krakowie

Rozpoczyna się cykl spotkań dla architektów i projektantów w Krakowie

27 września 2019 przy ul. Zakopiańskiej 144 w Krakowie rozpocznie się pierwsze z cyklu spotkań Wieczorów Dla Architektów z Newmor Polska. Bogaty program przygotowany przez organizatorów będzie się ogniskował wokół atrakcyjnych tematów przybliżających kulturę i obyczaje m.in. Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Belgii, Danii, Niemiec, wzbogaconych o garść informacji na temat oferty produktowej pochodzących z tych krajów marek Len-Tex, Fitnice, Halbmond, Lusotufo, Tapibel, Fletco i Remp. Czytaj dalej

 

 

Newmor od lat współpracuje z wiodącymi amerykańskimi i europejskimi producentami tapet, fototapet, wykładzin, paneli winylowych, którzy specjalizują się w produkcji unikatowych produktów, inwestując zarówno w nowe technologie jak i nowoczesne wzornictwo. Wszystkie marki, dostępne w ofercie Newmor dla przestrzeni obiektowych łączy najwyższa jakość i dbałość o szczegóły, a przede wszystkim o ochronę środowiska naturalnego. Każda z fabryk jest unikatowa również dzięki kulturze kraju w którym się znajduje. 


Rusza cykl Wieczorów dla Architektów z Newmor Polska

 

Podczas każdego spotkania zostanie zaprezentowany producent - partner Newmor w danym kraju. Przy okazji architekci będą mogli poznać bliżej kulturę danego kraju, muzykę i spróbować charakterystycznej dla poszczególnych regionów kuchni. W ramach cyklu odbywać się będą prezentacje, spotkania z ciekawymi ludźmi z branży, przedstawicielami fabryk, podróżnikami i kucharzami. Dodatkowo każdy będzie mógł odpocząć w strefie chilloutu. Spotkaniom towarzyszyć będą liczne niespodzianki, w tym losowanie nagród z cennymi nagrodami oraz prezenty niespodzianki. Późnym wieczorem planowane są imprezy z DJ’em. 

 

Czytaj również: Potencjał drzemiący w szkle to siła targów Glass


Rozpoczyna się cykl spotkań dla architektów i projektantów w Krakowie

 

Cykl spotkań rozpoczyna wieczór hiszpański, podczas którego Newmor Polska zaprezentuję markę Fitnice, produkującą unikatowe, tkane podłogi winylowe w ramach submarki Fitnice Floor, oraz tapety winylowe Fitnice Wall. Poza niekwestionowanymi atutami wzorniczymi, z których znane są te pochodzące z Hiszpanii materiały, wszystkie wykorzystywane w procesie produkcji przez Fitnice tworzywa spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie standardy dotyczące ochrony środowiska. Wykładziny i tapety tej marki są wyjątkowo trwałe i wodoodporne. Do ich zalet należy także zaliczyć łatwość utrzymania – nie potrzebują specjalnych zabiegów konserwujących i pielęgnacyjnych, co może okazać się szczególnie przydatne przy dużych, komercyjnych powierzchniach.

 

Czytaj również: Zapraszamy budowlańców do kolejnej edycji konkursu - Wykonawca ROCKu


Rozpoczyna się cykl spotkań dla architektów i projektantów w Krakowie
2019-08-07
Źródło: OKK PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Szukam najlepszego konta bankowego Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Trafiłem też na ciekawą ofertę lokaty https://www.tanie-konto.pl/idea-bank/lok ata-happy-opinie/ w banku Idea - co o niej sądzicie?
  • Szukam przewoźnika do Niemiec Liczba postów: 35 Grupa: Trudne tema... Jeśli planujesz taką podróż w Wielkopolski, np. z Leszna, to polecam zapoznać się z ofertą firmy transportowej IntBus na ich stronie https://intbus.pl/busy-do-n...
  • Gdzie zamówić materiały reklamowe? Liczba postów: 239 Grupa: Trudne tema... Według mnie chociażby drukarnia cuddruk.pl świetnie się sprawdzi. Oni oferują chociażby wizytówki, druk zakładek do książek, plakaty, naklejki, teczki. No, naj...
  • Reklama firmy Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... reklama wizualna Szczecin Jest bardzo ciekawym pomysłem dla swojej firmy ;)
  • Raid w firmie Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Czy taka macierz Raid w firmie to dobry pomysł? Czy ktoś z was korzysta z takiego rozwiązania w firmie?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17660 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >