Sport – lista artykułów

Dieta z karpiem przygotowana przez naukowców - dla sportowców olimpijskich

Wysoka zawartość składników odżywczych w mięsie karpia skłoniła zespół naukowy do zaprojektowania przekąski przeznaczonej dla sportowców z wykorzystaniem dodatków z ryby. Pozytywne wyniki prowadzonych badań pozwalają myśleć, że baton energetyczny może być wykorzystany przez polskich sportowców na igrzyskach olimpijskich.
19-11-2019

Drugi ośmiotysięcznik w ciągu jednego roku zdobyty przez kolejną Polkę

Magdalena Gorzkowska – polska alpinistka i himalaistka – 27 września o godz. 6:35 zdobyła ośmiotysięcznik Manaslu w Nepalu. Polka wraz ze swoim partnerem w wyprawie InPost Manaslu 2019 – Pembą Sherpa Lamą – dotarli na wierzchołek góry bez dodatkowego tlenu. Tym samym Magdalena stała się trzecią Polką, której udał się taki wyczyn – do tej pory zrobiły to jedynie Wanda Rutkiewicz oraz Kinga Baranowska.
01-10-2019

Korona Runmageddonu 2019 - zdobyta przez drużynę Czerwonych Nosków

Pracownicy firmy Vinderen po raz kolejny wzięli udział w Rekrucie i zdobyli Koronę Runmageddonu 2019. Drużyna licząca ponad 50 osób udowodniła, że dzięki pracy zespołowej można pokonać każdą przeszkodę, osiągnąć wyznaczone cele, a także budować owocne relacje i pomagać potrzebującym.
30-09-2019

Zakończyły się XII budowlane regaty

Uczestnicy XII MISTRZOSTW POLSKI BRANŻY BUDOWLANEJ W ŻEGLARSTWIE MORSKIM – Regatta Build Cup’2019 w ubiegły weekend dopłynęli do ostatniego portu na trasie, jaka wiodła przez malowniczo usytuowane akweny Północnej Dalmacji. W wydarzenie, w charakterze Partnera zaangażowała się firma AIB, która od lat aktywnie wspiera inicjatywy służące integracji rodzimego sektora budowlanego.
13-09-2019

KRISPOL sponsorem tytularnym 1 ligi siatkówki

We wtorek 10.09.2019 r. w siedzibie Ligi Siatkówki w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, inaugurująca nowy sezon KRISPOL 1 ligi siatkówki. Na wydarzeniu był obecny prezes PLS – Paweł Zagumny oraz prezes zarządu KRISPOL – Karol Krysiński. Firma została sponsorem tytularnym.
11-09-2019

Wyprawa na Manaslu - drugi ośmiotysięcznik naszej alpinistki w ciągu jednego roku

Magdalena Gorzkowska – polska alpinistka i himalaistka – już 8 września 2019 roku rozpoczyna wyprawę na Manaslu w Nepalu w ramach InPost Manaslu 2019 Expedition. Od 1 do 5 października będzie atakować ósmy pod względem wysokości szczyt Ziemi. Manaslu to trzeci ośmiotysięcznik w ciągu 16 miesięcy, który zdobędzie Magdalena Gorzowska. To też jej drugi w tym roku, po Makalu, ośmiotysięcznik zdobyty bez dodatkowego tlenu. Do tej pory taki wyczyn udał się tylko dwóm Polkom – Wandzie Rutkiewicz i Kindze Baranowskiej. InPost jest głównym sponsorem wyprawy.
04-09-2019

Agnieszka Jerzyk nasza reprezentantka w Mistrzostwach Świata Ironman

Wyzwanie jest ogromne, bo trzeba przepłynąć 3800 metrów w oceanie, następnie pokonać ponad 180 km na rowerze pomiędzy polami lawy, a na koniec przebiec maraton (42,195 km) w palącym słońcu i przy bardzo silnym wietrze. Triathlonistka Agnieszka Jerzyk chce stawić temu czoła, a firma Awilux Polska będzie ją wspierać w osiągnięciu celu.
26-08-2019

Czy współczesny biegacz może się obyć bez maski antysmogowej

Sport w XXI wieku wchodzi na nowy poziom. Nowoczesne akcesoria oraz zaawansowany sprzęt do ćwiczeń projektowany przez najlepszych inżynierów sprawiają, że sport staje się nie tylko przyjemniejszy, ale również bezpieczniejszy. Dziś na rynku dostępne są rozmaite produkty tworzone tak z myślą o profesjonalistach, jak i amatorach. Sprawdźmy, które z nich są naprawdę przydatne, a przede wszystkim skuteczne.
26-08-2019

Nowy sponsor tytularny 1. Ligi Siatkówki Mężczyzn

W sezonie 2019/2020 zaplecze Ligi Mistrzów Świata zyskało znakomitego partnera – firmę KRISPOL, która została sponsorem tytularnym rozgrywek.
23-08-2019

X Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości

W tym roku swój X jubileusz obchodzi Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości, który organizuje międzynarodowa agencja doradcza JLL. Stały punkt w sportowym kalendarzu sektora nieruchomości odbędzie się 1 sierpnia w Warszawie. Tegoroczna edycja wydarzenia pobiła już pierwszy rekord - weźmie w niej udział aż 60 drużyn, co jest najwyższym wynikiem dotychczasowych rozgrywek. W tym roku zawodnicy zagrają na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Patronem honorowym imprezy jest Polski Związek Piłki Siatkowej.
30-07-2019


Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18109 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 490

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >