Sport – lista artykułów

X Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości

W tym roku swój X jubileusz obchodzi Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości, który organizuje międzynarodowa agencja doradcza JLL. Stały punkt w sportowym kalendarzu sektora nieruchomości odbędzie się 1 sierpnia w Warszawie. Tegoroczna edycja wydarzenia pobiła już pierwszy rekord - weźmie w niej udział aż 60 drużyn, co jest najwyższym wynikiem dotychczasowych rozgrywek. W tym roku zawodnicy zagrają na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Patronem honorowym imprezy jest Polski Związek Piłki Siatkowej.
30-07-2019

Deceuninck Quick Step już w sierpniu zobaczymy podczas 76. edycji wyścigu kolarskiego Tour de Pologne

Deceuninck na początku roku został sponsorem tytularnym międzynarodowej drużyny kolarskiej, która w ciągu ostatnich kilku lat pokazała, że jest jednym z najlepszych zespołów w kolarstwie. Od początku 2019 roku drużyna ma już na koncie 49 zwycięstw, w tym dwa w tzw. monumentach. Już 3 sierpnia będziemy mogli oglądać Deceuninck – Quick Step na trasie Tour de Pologne w naszym kraju.
26-07-2019

FESTIVAL SQUASHA - odbył się w Białymstoku

Pierwsza i największa impreza squashowa w Polsce odbyła się w minionym tygodniu w Białymstoku. Na potrzeby imprezy, na Rynku Kościuszki, powstał szklany kort, w którym uczestnicy walczyli o tytuł mistrza.
23-07-2019

Zapraszamy dzieci na letnie rozgrywki w cyklu Śnieżka Cup

LKS Igloopol już po raz dwunasty zaprasza wszystkich chętnych na wspólne kibicowanie młodym piłkarzom w ramach turnieju Śnieżka Cup. Mecze rozgrywane będą w najbliższy weekend, tj. 15-16 czerwca na stadionie Igloopolu w Dębicy.
13-06-2019

Już jesienią będzie działał całodobowy fitness z Just GYM w Moim Miejscu

Just GYM zadba o formę pracowników biur i mieszkańców Mojego Miejsca na warszawskim Dolnym Mokotowie. Ogólnopolska sieć całodobowych klubów fitness wprowadzi się do pierwszego biurowca w tym miastotwórczym projekcie realizowanym przez Echo Investment. Będzie to pierwszy klub tej marki w Warszawie.
10-06-2019

Sportowe emocje na placu Europejskim - III Turniej Ghelamco Boules Cup 2019

8 czerwca na plac Europejski zaparasza Ghelamco Poland osoby spragnione sportowych emocji, a jednocześnie poszukujące pomysłu na aktywne spędzenie wolnego czasu z najbliższymi. Tego dnia wszyscy, nawet nie mając wcześniejszych doświadczeń z grą w bule, będą mogli poznać jej zasady oraz spróbować swoich sił w konkursach Ale Bule! Jednocześnie rozegrają się profesjonalne rozgrywki dla licencjonowanych graczy – III Turniej Ghelamco Boules Coup 2019. Warto więc przyjść, aby samemu wziąć udział w sportowej zabawie i pokibicować najlepszym zawodnikom w Polsce.
04-06-2019

Jak poprawić swoją kondycję i zacząć biegać

Żadna inna pora roku tak nie zachęca do sportowej aktywności jak wiosna. Kwitnące kwiaty, drzewa strojone zielonymi koronami, nieupalne a rześkie powietrze to aura umilająca czas spędzany na biciu kolejnych rekordów i przekraczaniu sportowych granic. Najbardziej zadowoloną grupą sportowców są prawdopodobnie biegacze, którym już niestraszne oblodzone trasy biegowe, jesienny, porywisty wiatr czy letni żar. Trwa właśnie najlepszy czas na to, by zacząć swoją przygodę z bieganiem i poprawić kondycję.
03-06-2019

Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Firmy KRISPOL i Nice wspólnie zostały sponsorem zbliżającej się rundy Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, która odbędzie się 18 maja na PGE Narodowym w Warszawie. To kontynuacja współpracy z ubiegłego roku, ale także kolejna oznaka wieloletniej współpracy biznesowej między tymi partnerami.
09-05-2019

Wojciech Baran, polski zawodnik wygrał wiedeńską edycję Wings for Life World Run

W niedzielę 5 maja już po raz kolejny odbył się międzynarodowy bieg charytatywny Wings for Life World Run. W wiedeńskiej edycji inicjatywy wzięli udział reprezentanci OKNOPLAST Running Team, pracowniczej drużyny biegowej dużego podkrakowskiego producenta okien i drzwi. Wojciech Baran, jeden z członków tego zespołu, wygrał całą rywalizację w stolicy Austrii.
07-05-2019

Rajdowiec Tomasz Kuchar wspierany przez producenta ociepleń

Termo Organika dołączyła do grona partnerów Tomasza Kuchara, jednego z najlepszych polskich kierowców rajdowych. Tomasz Kuchar od trzech sezonów triumfuje w najbardziej prestiżowej klasie SuperCars Mistrzostw Polski Rallycross, zostawiając konkurencję w tyle - podobnie jak Termo Organika w branży budowlanej, która od lat jest liderem materiałów do izolacji i wyznacza standardy jakości na polskim rynku.
29-04-2019


Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17637 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >