Sport – lista artykułów

Nowe logo sponsora pojawi się w Turnieju Czterech Skoczni i Pucharu Świata w skokach narciarskich

Hörmann – europejski producent bram, drzwi i napędów – poszerzył swoje zaangażowanie w sponsoring sportów zimowych. Poza obecnością sponsorską w biathlonie, teraz firma sponsoruje także zawody w skokach narciarskich.
19-12-2018

Rozpoczyna się kolejna edycja rozgrywek Śnieżka Winter Cup

1 grudnia br. rusza turniej Śnieżka Winter Cup, dedykowany najmłodszym piłkarzom, w ramach którego zmierzy się ze sobą w sumie około 500 uczestników z różnych grup wiekowych. To już 12. edycja rozgrywek realizowanych przy wsparciu FFiL Śnieżka SA.
30-11-2018

Klucze do apartamentu na Złotej 44 odebrał Ricardo Sa Pinto – trener Legii Warszawa.

Ricardo Sa Pinto to ważne nazwisko w piłkarskim świecie. 45–letni szkoleniowiec stołecznego klubu jest byłym reprezentantem Portugalii. Przez lata stanowił trzon kadry razemz przedstawicielami tzw. złotego pokolenia: Luisem Figo, Fernando Couto, Rui Costą, Nuno Gomesem, Luisem Baią oraz starszym o rok bratem Joao Pinto. Uczestniczył w Euro 1996i jest brązowym medalistą z Euro 2000, gdzie wspólnie z największymi gwiazdami portugalskiej piłki, podbił serca kibiców efektownym stylem i dużą liczbą zdobytych bramek.
27-11-2018

Program - Budujemy Sportową Polskę 2018 wspierany przez Grupę Selena

Selena SA jeden z czołowych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej oraz właściciel marki TYTAN – została uhonorowana tytułem Ambasadora Sportowej Polski 2018. Spółka aktywnie wspiera program „Budujemy Sportową Polskę”, jako partner inwestycji, który dostarcza materiały budowlane m.in. na modernizację i rozbudowę infrastruktury sportowej samorządów.
20-11-2018

Zapisy do nowej grupy biegowej, która przygotuje członków do startu w Gdynia Półmaratonie

Sezon biegowy powoli zbliża się ku końcowi, ale to żadna wymówka, aby zawiesić treningi i nie myśleć o przyszłorocznych wyzwaniach. Jednym z nich będzie marcowy Gdynia Półmaraton, czyli próba generalna przed mistrzostwami świata 2020. O formę można zadbać już teraz, przyłączając się do nowej grupy biegowej – Saucony PR1ME Challenge. Cykliczne treningi będą odbywać się w klubie PR1ME Fitness&Wellness.
16-11-2018

Regatta Build Cup – największe polskie regaty morskie poza granicami kraju

XI edycja Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim rozpocznie się 1 września br. w Chorwacji. Już po raz kolejny na błękitnych wodach Adriatyku załogi jachtów będą walczyć o zwycięstwo. Partnerem regat jest firma AIB – producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych.
31-08-2018

Charytatywny bieg stolarzy. Zapisz się i powalcz o Złoty Hebel

Ruszyły zapisy do II ORiSTO Biegu Stolarskiego o Złoty Hebel na dystansie 10 km, który odbędzie się w połowie września w Grodzicznie. W tym roku pobiegną także dzieci. Organizatorzy przekażą część wpisowego na rehabilitację siedmioletniej Lenki.
07-08-2018

Złoty sponsor RKS Garbarnia Kraków

Galeco, czołowy producent systemów rynnowych, lokalny sport i sportowców wspiera nie od dziś. Tym razem, w związku z awansem do I ligi RKS Garbarni Kraków, Galeco zyskał tytuł Złotego Sponsora klubu piłkarskiego z Krakowa, założonego w 1921 roku. Od teraz piłkarze będą wychodzić na boisko z logo Galeco na koszulkach.
23-07-2018

VEKA sponsorem turnieju tenisowego Sopot Open

Na korty Trójmiasta wraca tenis w zawodowym wydaniu. Sopot Open to międzynarodowy turniej o randze Challenger ATP. Wśród głównych jego sponsorów jest firma VEKA.
17-07-2018

Kolejny turniej piłkarski Kuby Błaszczykowskiego już 9 lipca

Letni Kuba Cup 2018 to dwudniowy turniej piłkarski dla dzieci organizowany cyklicznie przez Fundację Kuby Błaszczykowskiego, „Ludzki Gest”. Młodzi piłkarze i piłkarki będą uczestniczyć w niezwykłych rozgrywkach. Poza futbolowymi emocjami, nie zabraknie również wielu innych atrakcji i niespodzianek, przygotowanych wspólnie z Fundacją przez partnera wydarzenia, producenta okien, drzwi i rolet, firmę Drutex. Podczas tegorocznego wydarzenia organizatorzy przygotowali dodatkowe zabawy i konkursy z nagrodami. Turniej odbywa się na specjalnie przygotowanym boiskach do gry w streetball przy Centrum Kubatura w Opolu.
03-07-2018


Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18909 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >