Sport – lista artykułów

Kamil Glik został oficjalnym ambasadorem marki Blachotrapez

Kamil Glik, Reprezentant Polski i piłkarz AS Monaco, jeden z najlepszych obrońców na świecie, został oficjalnym ambasadorem firmy Blachotrapez, czołowego producenta pokryć dachowych i elewacyjnych. To kolejna, po podpisaniu umowy partnerskiej z Reprezentacją Polski (15 lutego 2017 r.), inwestycja firmy z Rabki-Zdroju w polski sport. Spoty telewizyjne, promujące firmę Blachotrapez, z udziałem Kamila Glika, będą emitowane przed wszystkimi meczami i w trakcie przerw meczów pierwszej Reprezentacji Polski.
17-05-2017

Znany producent bram i drzwi zwiększa swoje zaangażowanie w sponsoring sportowy.

Firma Hörmann, która od wielu lat sponsoruje międzynarodowe rozgrywki piłki nożnej, teraz zaangażowała się w dodatkowy długofalowy sponsoring sportów zimowych. W tym sezonie firma dołączyła do kręgów sponsorów Premium Pucharu Świata BMW IBU World Cup i Mistrzostw Świata w Biathlonie.
01-03-2017

Osobliwy prezent dla Piotra Żyły

Jeszcze przed wylotem na Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich do Lahti w Finlandii, jeden z naszych fantastycznych reprezentantów – Piotr Żyła - otrzymał od firmy Duravit w dowód sympatii, niecodzienny prezent deskę toaletową SensoWash Starck wraz z miską toaletową z serii Dura Style
27-02-2017

Oficjalnym Partnerem Piłkarskiej Reprezentacji Polski został Blachotrapez

Blachotrapez, czołowy producent pokryć dachowych i elewacyjnych, w sport i polskich sportowców inwestuje nie od dziś. 15 lutego 2017 roku firma uzyskała tytuł „Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski”. Umowa została podpisana w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej i będzie obowiązywała do 31 lipca 2018 roku.
22-02-2017

Pierwsze starcie Kamila Stocha i Przemysława Dynaka! Mistrz jest w każdym z nas

Przed nami pierwsze starcie wyjątkowego pojedynku mistrzów! Do rywalizacji staną: Przemysław Dynak – Certyfikowany Fachowiec ATLAS oraz Kamil Stoch – dwukrotny mistrz olimpijski i mistrz świata w skokach narciarskich. Panowie, którzy są mistrzami w swoich dziedzinach, tym razem zamienią się rolami, próbując sił w profesji przeciwnika. Kto poradzi sobie lepiej? Premiera pierwszego odcinka już dziś na kanale YouTube oraz Facebook’u firmy ATLAS.
13-02-2017

Drutex sponsorem Gali Tygodnika „Piłka Nożna”.

Już 4 lutego, w warszawskim hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej, rozpocznie się Gala tygodnika „Piłka Nożna” uznawana za jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu polskich imprez piłkarskich. Głównym partnerem eventu będzie Drutex, który od lat wspiera futbol i angażuje się w inicjatywy sportowe na poziomie krajowym i międzynarodowym. Gospodarzem imprezy będzie Profus Management – wydawca tygodnika, a partnerem telewizyjnym: Polsat Sport.
30-01-2017

Kärcher kolejny raz wspiera Rajd Dakar!

Po wielkich sukcesach jakimi okazały się centra czyszczące Kärcher obecne podczas pięciu poprzednich edycji rajdu Dakar, Kärcher postanowił wesprzeć także tegoroczną edycję tej prestiżowej imprezy. Dodatkowo firma sponsorowała także drużynę KTM oraz Mini X-Raid.
27-01-2017

Zaczynają się zapisy na VII Bieg Na Szczyt Rondo 1

11 marca br. odbędzie się już siódma edycja Biegu Na Szczyt Rondo 1 – zawodów w bieganiu po schodach, rozgrywanych w biurowcu przy Rondzie ONZ w Warszawie. Organizatorzy postanowili urozmaicić formułę wydarzenia i zapewnić uczestnikom nową atrakcję. Zawody odbędą się w godzinach wieczornych, dzięki czemu biegacze będą mogli podziwiać nocną panoramę miasta na mecie zlokalizowanej na 37. piętrze budynku. Zapisy ruszają już 11 stycznia!
09-01-2017

Szkolny Skills Challenge - akcja zachęcająca uczniów do podnoszenia sprawności fizycznej

Od 12 października br. trwa IV edycja Szkolnego Skills Challenge, który ma na celu zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w podnoszeniu sprawności fizycznej. Projekt po raz kolejny wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz – jako partner fundacji – firma Röben z konkursem towarzyszącym „Bądź aktywny!”.
01-12-2016

Żeglarskie regaty w chorwackim Dubrovniku

Współzawodnictwo i rywalizacja zgodne z zasadami fair play powinny dotyczyć nie tylko profesjonalnych sportowców, lecz także konkurujących ze sobą na co dzień firm. 3 września 2016 roku w rozpoczęły się IX Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim REGATTA BUILD CUP. Jednym ze sponsorów zawodów jest firma AIB.
12-09-2016


Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 21690 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 318

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >