Sport – lista artykułów

Oficjalnym Partnerem Piłkarskiej Reprezentacji Polski został Blachotrapez

Blachotrapez, czołowy producent pokryć dachowych i elewacyjnych, w sport i polskich sportowców inwestuje nie od dziś. 15 lutego 2017 roku firma uzyskała tytuł „Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski”. Umowa została podpisana w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej i będzie obowiązywała do 31 lipca 2018 roku.
22-02-2017

Pierwsze starcie Kamila Stocha i Przemysława Dynaka! Mistrz jest w każdym z nas

Przed nami pierwsze starcie wyjątkowego pojedynku mistrzów! Do rywalizacji staną: Przemysław Dynak – Certyfikowany Fachowiec ATLAS oraz Kamil Stoch – dwukrotny mistrz olimpijski i mistrz świata w skokach narciarskich. Panowie, którzy są mistrzami w swoich dziedzinach, tym razem zamienią się rolami, próbując sił w profesji przeciwnika. Kto poradzi sobie lepiej? Premiera pierwszego odcinka już dziś na kanale YouTube oraz Facebook’u firmy ATLAS.
13-02-2017

Drutex sponsorem Gali Tygodnika „Piłka Nożna”.

Już 4 lutego, w warszawskim hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej, rozpocznie się Gala tygodnika „Piłka Nożna” uznawana za jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu polskich imprez piłkarskich. Głównym partnerem eventu będzie Drutex, który od lat wspiera futbol i angażuje się w inicjatywy sportowe na poziomie krajowym i międzynarodowym. Gospodarzem imprezy będzie Profus Management – wydawca tygodnika, a partnerem telewizyjnym: Polsat Sport.
30-01-2017

Kärcher kolejny raz wspiera Rajd Dakar!

Po wielkich sukcesach jakimi okazały się centra czyszczące Kärcher obecne podczas pięciu poprzednich edycji rajdu Dakar, Kärcher postanowił wesprzeć także tegoroczną edycję tej prestiżowej imprezy. Dodatkowo firma sponsorowała także drużynę KTM oraz Mini X-Raid.
27-01-2017

Zaczynają się zapisy na VII Bieg Na Szczyt Rondo 1

11 marca br. odbędzie się już siódma edycja Biegu Na Szczyt Rondo 1 – zawodów w bieganiu po schodach, rozgrywanych w biurowcu przy Rondzie ONZ w Warszawie. Organizatorzy postanowili urozmaicić formułę wydarzenia i zapewnić uczestnikom nową atrakcję. Zawody odbędą się w godzinach wieczornych, dzięki czemu biegacze będą mogli podziwiać nocną panoramę miasta na mecie zlokalizowanej na 37. piętrze budynku. Zapisy ruszają już 11 stycznia!
09-01-2017

Szkolny Skills Challenge - akcja zachęcająca uczniów do podnoszenia sprawności fizycznej

Od 12 października br. trwa IV edycja Szkolnego Skills Challenge, który ma na celu zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w podnoszeniu sprawności fizycznej. Projekt po raz kolejny wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz – jako partner fundacji – firma Röben z konkursem towarzyszącym „Bądź aktywny!”.
01-12-2016

Żeglarskie regaty w chorwackim Dubrovniku

Współzawodnictwo i rywalizacja zgodne z zasadami fair play powinny dotyczyć nie tylko profesjonalnych sportowców, lecz także konkurujących ze sobą na co dzień firm. 3 września 2016 roku w rozpoczęły się IX Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim REGATTA BUILD CUP. Jednym ze sponsorów zawodów jest firma AIB.
12-09-2016

Rozpoczęła się XXVI Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji

Niemal 40 konkurencji sportowych, 3 dni rywalizacji i niemal 2000 pracowników przedsiębiorstw wodociągowych i kanalizacyjnych - w Wałbrzychu rozpoczęła się XXVI Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego. Ambasadorem wydarzenia został drużynowy Mistrz Świata w siatkówce z 2014 roku – Krzysztof Ignaczak.
26-08-2016

Roca sponsorem Gliwickiego Klubu Golfowego z okazji X jubileuszu

Są takie miejsca na mapie Polski, które mimo braku pola golfowego, mają bogatą historię związaną z tą dyscypliną. Takim miejscem bez wątpienia są Gliwice. 29 kwietnia 2006 r. powstał Gliwicki Klub Golfowy, a dzień później, w Siemianowicach Śląskich odbył się turniej założycieli GKG. Od tej pory minęła dekada. W czerwcu br. golfiści skupieni wokół klubu i zaproszeni goście mogli stanąć w szranki jubileuszowych zawodów, z okazji 10-lecia istnienia GKG. Roca Polska, która od lat wspiera polskich sportowców, została sponsorem tego ważnego dla klubu wydarzenia.
08-08-2016

Wilanowski Dzień Sportu w Galerii Wilanów - Zapraszamy

Już w tę sobotę 30 lipca od godziny 11:00 do 15:00, Galeria Wilanów i Royal Wilanów zapraszają na otwarty dla wszystkich Dzień Sportu. W myśl zasady: w zdrowym ciele zdrowy duch, organizatorzy przygotowali moc sportowych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będzie można wziąć udział w treningach poprawiających sprawność fizyczną, a także zgłębić tajniki ciekawych dyscyplin sportowych. Specjalne strefy gier i zabaw oraz doświadczeni animatorzy czekają również na najmłodszych.
28-07-2016


Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 22310 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 357

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >