Sport – lista artykułów

Regatta Build Cup – największe polskie regaty morskie poza granicami kraju

XI edycja Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim rozpocznie się 1 września br. w Chorwacji. Już po raz kolejny na błękitnych wodach Adriatyku załogi jachtów będą walczyć o zwycięstwo. Partnerem regat jest firma AIB – producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych.
31-08-2018

Charytatywny bieg stolarzy. Zapisz się i powalcz o Złoty Hebel

Ruszyły zapisy do II ORiSTO Biegu Stolarskiego o Złoty Hebel na dystansie 10 km, który odbędzie się w połowie września w Grodzicznie. W tym roku pobiegną także dzieci. Organizatorzy przekażą część wpisowego na rehabilitację siedmioletniej Lenki.
07-08-2018

Złoty sponsor RKS Garbarnia Kraków

Galeco, czołowy producent systemów rynnowych, lokalny sport i sportowców wspiera nie od dziś. Tym razem, w związku z awansem do I ligi RKS Garbarni Kraków, Galeco zyskał tytuł Złotego Sponsora klubu piłkarskiego z Krakowa, założonego w 1921 roku. Od teraz piłkarze będą wychodzić na boisko z logo Galeco na koszulkach.
23-07-2018

VEKA sponsorem turnieju tenisowego Sopot Open

Na korty Trójmiasta wraca tenis w zawodowym wydaniu. Sopot Open to międzynarodowy turniej o randze Challenger ATP. Wśród głównych jego sponsorów jest firma VEKA.
17-07-2018

Kolejny turniej piłkarski Kuby Błaszczykowskiego już 9 lipca

Letni Kuba Cup 2018 to dwudniowy turniej piłkarski dla dzieci organizowany cyklicznie przez Fundację Kuby Błaszczykowskiego, „Ludzki Gest”. Młodzi piłkarze i piłkarki będą uczestniczyć w niezwykłych rozgrywkach. Poza futbolowymi emocjami, nie zabraknie również wielu innych atrakcji i niespodzianek, przygotowanych wspólnie z Fundacją przez partnera wydarzenia, producenta okien, drzwi i rolet, firmę Drutex. Podczas tegorocznego wydarzenia organizatorzy przygotowali dodatkowe zabawy i konkursy z nagrodami. Turniej odbywa się na specjalnie przygotowanym boiskach do gry w streetball przy Centrum Kubatura w Opolu.
03-07-2018

Na dachu Galerii Północnej otwarto Strefę Kibica

Jest taki sport, który sprawia, że serca biją szybciej. I takie wydarzenie, które jednoczy Polaków wokół wspólnego sukcesu. Już 14 czerwca ruszają Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, w których wystąpi także Polska Reprezentacja pod wodzą trenera Adama Nawałki. A że kibicowanie to sport zespołowy, pierwsze nowoczesne centrum handlowe na Białołęce zaprasza wszystkich fanów futbolu do najwyżej położonej Strefy Kibica ogrodzie na dachu Galerii Północnej!
15-06-2018

Piłkarskie rozgrywki uczniów szkół podstawowych w Dębicy

Niebawem, bo już w dniach 16-17 czerwca, czekają nas wielkie sportowe emocje! Na stadionie LKS Igloopol w Dębicy rozegrane zostaną piłkarskie zmagania ponad 1000 młodych uczniów z pięciu województw w ramach turnieju Śnieżka Cup.
15-06-2018

Strefa kibica na placu Europejskim

Na czas Mundialu 2018 plac Europejski zamieni się w wielką strefę kibica! Na dużym ekranie miłośnicy piłki nożnej będą mogli obejrzeć na świeżym powietrzu wszystkie mecze nadchodzących mistrzostw świata.
09-06-2018

Sportowa sobota w Stolicy - trening na dachu Galerii Północnej

Multibrandowy salon sportowy 4Faces i Galeria Północna w Warszawie szykują wiele sportowych atrakcji dla wszystkich entuzjastów aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. W najbliższą sobotę – 12 maja rozpocznie się cykl sportowych sobót na dachu jednego z największych centrów handlowych w stolicy. Będzie to również doskonała okazja, aby wziąć udział w treningu, który poprowadzi Oktawia Nowacka. Brązowa medalistka olimpijska z Rio de Janeiro oraz ambasadorka marki Under Armour będzie gościem specjalnym trzeciej odsłony Dnia Otwartego w Body Center.
09-05-2018

4Faces i ASICS zapraszają na Dzień Otwarty w Body Center

Entuzjaści sportu i zdrowego odżywiania mogą poszerzyć swoją wiedzę oraz wziąć udział w wyjątkowym treningu podczas drugiej odsłony cyklu Dzień Otwarty w Body Center. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 7 kwietnia w salonie 4Faces na terenie Galerii Północnej w Warszawie. Trening na dachu jednego z największych centrów handlowych stolicy zostanie przeprowadzony pod czujnym okiem FrontRunnerki marki ASICS, Weroniki Zielińskiej. Ponadto, uczestnicy będą mogli bezpłatnie skorzystać z konsultacji dietetyczki sportowej, Katarzyny Biłous.
05-04-2018


Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18419 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >