Sport – lista artykułów

Sponsor VII Międzynarodowego Turnieju Sokolika w Starym Sączu

W sporcie tak samo jak w życiu, za każdym sukcesem kryje się czyjeś wsparcie. Zwłaszcza na początku, gdy młode talenty dopiero szukają szansy, by się pokazać. Taką szansę daje VII Międzynarodowy Turniej Sokolika U-10 w Starym Sączu, którego sponsorem została marka WIŚNIOWSKI.
16-06-2017

Zakończył się sportowy programu Dealer Roku 2016

10 czerwca 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, podczas meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata 2018, odbyło się uroczyste świętowanie finału programu Dealer Roku 2016, organizowanego przez markę Baltic Wood. Prestiżowy tytuł otrzymały firmy: Glazurex, Invest-Biuro, Multiform, Quercus oraz VIP Parkiet – w uznaniu profesjonalizmu i najwyższej jakości obsługi, przyczyniających się do wysokiej pozycji Baltic Wood na polskim rynku podłóg drewnianych.
12-06-2017

Drużyna Inoutic na długie dystanse!

Cztery zespoły reprezentujące firmę Inoutic wzięły udział w rozegranej 28 maja nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu maratońskiej sztafecie XLPL Ekiden. Najszybsza z nich pokonała królewski dystans w czasie 3h 24min 57sek. W tegorocznej edycji biegu, rozgrywanego od 2013 roku wystartowało 270 zespołów, czyli ponad 1600 biegaczy.
06-06-2017

Kamil Glik został oficjalnym ambasadorem marki Blachotrapez

Kamil Glik, Reprezentant Polski i piłkarz AS Monaco, jeden z najlepszych obrońców na świecie, został oficjalnym ambasadorem firmy Blachotrapez, czołowego producenta pokryć dachowych i elewacyjnych. To kolejna, po podpisaniu umowy partnerskiej z Reprezentacją Polski (15 lutego 2017 r.), inwestycja firmy z Rabki-Zdroju w polski sport. Spoty telewizyjne, promujące firmę Blachotrapez, z udziałem Kamila Glika, będą emitowane przed wszystkimi meczami i w trakcie przerw meczów pierwszej Reprezentacji Polski.
17-05-2017

Znany producent bram i drzwi zwiększa swoje zaangażowanie w sponsoring sportowy.

Firma Hörmann, która od wielu lat sponsoruje międzynarodowe rozgrywki piłki nożnej, teraz zaangażowała się w dodatkowy długofalowy sponsoring sportów zimowych. W tym sezonie firma dołączyła do kręgów sponsorów Premium Pucharu Świata BMW IBU World Cup i Mistrzostw Świata w Biathlonie.
01-03-2017

Osobliwy prezent dla Piotra Żyły

Jeszcze przed wylotem na Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich do Lahti w Finlandii, jeden z naszych fantastycznych reprezentantów – Piotr Żyła - otrzymał od firmy Duravit w dowód sympatii, niecodzienny prezent deskę toaletową SensoWash Starck wraz z miską toaletową z serii Dura Style
27-02-2017

Oficjalnym Partnerem Piłkarskiej Reprezentacji Polski został Blachotrapez

Blachotrapez, czołowy producent pokryć dachowych i elewacyjnych, w sport i polskich sportowców inwestuje nie od dziś. 15 lutego 2017 roku firma uzyskała tytuł „Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski”. Umowa została podpisana w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej i będzie obowiązywała do 31 lipca 2018 roku.
22-02-2017

Pierwsze starcie Kamila Stocha i Przemysława Dynaka! Mistrz jest w każdym z nas

Przed nami pierwsze starcie wyjątkowego pojedynku mistrzów! Do rywalizacji staną: Przemysław Dynak – Certyfikowany Fachowiec ATLAS oraz Kamil Stoch – dwukrotny mistrz olimpijski i mistrz świata w skokach narciarskich. Panowie, którzy są mistrzami w swoich dziedzinach, tym razem zamienią się rolami, próbując sił w profesji przeciwnika. Kto poradzi sobie lepiej? Premiera pierwszego odcinka już dziś na kanale YouTube oraz Facebook’u firmy ATLAS.
13-02-2017

Drutex sponsorem Gali Tygodnika „Piłka Nożna”.

Już 4 lutego, w warszawskim hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej, rozpocznie się Gala tygodnika „Piłka Nożna” uznawana za jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu polskich imprez piłkarskich. Głównym partnerem eventu będzie Drutex, który od lat wspiera futbol i angażuje się w inicjatywy sportowe na poziomie krajowym i międzynarodowym. Gospodarzem imprezy będzie Profus Management – wydawca tygodnika, a partnerem telewizyjnym: Polsat Sport.
30-01-2017

Kärcher kolejny raz wspiera Rajd Dakar!

Po wielkich sukcesach jakimi okazały się centra czyszczące Kärcher obecne podczas pięciu poprzednich edycji rajdu Dakar, Kärcher postanowił wesprzeć także tegoroczną edycję tej prestiżowej imprezy. Dodatkowo firma sponsorowała także drużynę KTM oraz Mini X-Raid.
27-01-2017


Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17898 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 367

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >