Tablety i smartfony Apple i Samsung dodawane w promocji do kamer termowizyjnych.

Tablety i smartfony Apple i Samsung dodawane w promocji do kamer termowizyjnych.

Współpraca kamer termowizyjnych z urządzeniami mobilnymi to kamień milowy w obszarze termografii i jeden z filarów systemu Fluke Connect™ firmy Fluke. W przygotowanej przez firmę promocji, która potrwa do połowy czerwca, klienci kupujący kamery termowizyjne otrzymają w prezencie jedno z 4 urządzeń: tablet iPad Air, tablet Samsung Galaxy Tab 4, smartfon iPhone 6 lub smartfon Samsung Galaxy S6. Czytaj dalej

 

W ramach zaplanowanej do połowy czerwca br. promocji klienci, którzy kupią kamerę z serii profesjonalnej Fluke Ti300 lub Ti400, albo kamerę z serii użytkowej TiS75 lub TiS20 otrzymają w prezencie urządzenia mobilne najwyższej klasy. W zależności od modelu kamery będzie to: iPad Air (przy zakupie kamery TiS75), Samsung Galaxy Tab 4 (przy zakupie kamery TiS20) oraz iPhone 6 o pojemności 64GB lub Samsung Galaxy S6 o pojemności 64GB (przy zakupie kamery Ti300 lub Ti400). 


Fluke dodaje w promocji tablety i smartfony Apple i Samsung

Kamery Fluke Ti300 i Ti400 przeznaczone są do zastosowań w diagnostyce instalacji elektrycznych, branży przemysłowej i budowlanej. Wyposażone są w automatyczny system regulacji ostrości LaserSharp™. Przed pomiarem temperatury wykonywany jest laserowy pomiar odległości do mierzonego obiektu. Na jego podstawie system automatycznie reguluje ostrość. Wystarczy skierować laser na obiekt, który chcemy skontrolować i nacisnąć spust - otrzymujemy obraz o idealnej ostrości. Działanie metodą „wyceluj i zmierz” znacznie ułatwia i  przyspiesza pracę użytkownika przy równoczesnym utrzymaniu najwyższej dokładności.

 

Czytaj również: Czy Polki mogłyby się obyć bez swoich smartfonów? Przeprowadzono badania


Kamery Fluke Ti300 i Ti400 przeznaczone są do zastosowań w diagnostyce instalacji elektrycznych,

Z kolei kamery TiS75 i TiS20 to kamery z serii użytkowej, zapewniające wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach. W 2015 r. firma Fluke wprowadziła do sprzedaży 9 nowych modeli kamer z linii użytkowej, zastępując nimi poprzednie modele. Wszystkie nowe modele współpracują z systemem Fluke Connect umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Charakteryzują się też lepszą jakością obrazu. Kamery serii użytkowej TiS są szczególnie polecane do zastosowań w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.


Fluke dodaje w promocji tablety i smartfony Apple i Samsung do kamer termowizyjnych

Po pobraniu darmowej aplikacji z App Store lub Google Play, urządzenie mobilne (smartfon, tablet etc.) - kompatybilne już wtedy z systemem Fluke Connect - może stać się centrum komunikacyjno-obliczeniowym wspierającym proces pomiarowy i analityczny.


Kamery  Ti300 i Ti400 przeznaczone są do zastosowań w diagnostyce instalacji elektrycznych

System Fluke Connect to największe na świecie rozwiązanie z użyciem połączonych przyrządów, umożliwiające bezprzewodowy przesył danych z przyrządów pomiarowych na smartfony i tablety w celu natychmiastowej interpretacji wyników. Fluke Connect obejmuje już ponad 30 przyrządów współpracujących z urządzeniami mobilnymi: multimetry, mierniki elektryczne, mierniki przemysłowe, wibrometry i kamery termowizyjne.

Wykorzystanie Fluke Connect ułatwia technikom serwisu, elektrykom i inżynierom utrzymania ruchu pracę w zespole zapewniając natychmiastowy dostęp do danych, wyników pomiarów i raportów, a także umożliwiając natychmiastową komunikację. Wszystko to zapewnia oszczędności finansowe i czasowe, oraz przyczynia się do bezpieczniejszej pracy i efektywniejszego wykorzystywania posiadanych narzędzi pomiarowych.


Zapraszamy na www.fluke.pl 


Czytaj również: Coraz więcej domów, biur i miast zdalnie sterowanych.

 


2016-03-17
Źródło: goh / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15751 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >