Trwają zapisy na Mentoring Walk we Wrocławiu

Trwają zapisy na Mentoring Walk we Wrocławiu

To już ostatnie dni zapisów na Mentoring Walk, który we Wrocławiu odbędzie się po raz pierwszy (28 września, CitySpace Aquarius Wrocław). Głównym punktem programu jest spacer, podczas którego mentor dzieli się ekspercką wiedzą i doświadczeniami z osobą, która chce rozwijać swoją karierę w biznesie. Czytaj dalej

 

Mentoring Walk jest wydarzeniem inspirowanym działaniami międzynarodowej organizacji Vital Voices Global Partnership, którą w 1997 roku założyły Hillary Clinton i Madeleine Albright - pierwsza dama Ameryki i była sekretarz stanu. Idea Mentoring Walk opiera się na tworzeniu przestrzeni dla liderek i liderów do wymiany doświadczeń, wzajemnej inspiracji i ciągłego rozwoju. Jednocześnie jest to doskonała okazja do poznania przedstawicieli lokalnych organizacji biznesowych. 28 września 2019 roku Mentoring Walk po raz pierwszy w historii zostanie zorganizowany we Wrocławiu. Gospodarzem wydarzenia jest CitySpace – przestrzeń serwisowanych powierzchni biurowych nowej generacji w biurowcu Aquarius Business House przy ul. Swobodnej. 


Trwają zapisy na Mentoring Walk we Wrocławiu


Biznesowy spacer po Wrocławiu

Mentoring Walk to spotkanie mentorów z mentees. Mentorzy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, pracujący na stanowiskach zarządzających w firmach z różnorodnych branż. To osoby, które w biznesie osiągnęły sukces i chcą podzielić się wiedzą z innymi. Są to biznesmeni, menadżerowie, osoby ze świata akademickiego czy pracownicy korporacji, którym udało się wspiąć na wysoki szczebel w hierarchii. - Nasi mentorzy inspirują do działania i wspierają odkrywanie potencjału u innych, jednocześnie wzbogacają się o nowe umiejętności – wyjaśnia Anna Berczyńska, organizatorka premierowej wrocławskiej edycji Mentoring Walk.


Trwają zapisy na Mentoring Walk we Wrocławiu

 

Czytaj również: Już na początku września wydarzenie dla branży wnętrzarskiej - Zwrot w stronę natury: 16. edycja OKK! design


Z kolei mentees to osoby, które chcą podnieść swoje kompetencje, zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności oraz rozwijać swoją karierę zawodową. Podczas spotkania z mentorem budują relacje i mają szansę spojrzenia na siebie z zupełnie innej perspektywy.
- Dla jednych spotkania z mentorem były impulsem do wprowadzenia zmian w swoim życiu, dla innych upewnieniem się, że podążają właściwą ścieżką i pracują nad udoskonalaniem jej – wyjaśnia Anna Berczyńska.


Organizatorzy dobierają mentorów i mentees w pary na podstawie informacji pozyskanych od nich na etapie zgłoszeń. W dniu wydarzenia na początku spotkają się wszyscy, aby wysłuchać mowy motywacyjnej i wziąć udział w warsztatach rozwojowych. To idealna okazja do nawiązania sieci kontaktów. Następnie dobrane wcześniej pary idą na spacer, podczas którego mentor dzieli się z mentee wiedzą i doświadczeniem. Odpowiada na jego pytania, rozwiewa wątpliwości i motywuje. Po spacerze zaplanowano część integracyjną - koncert kwartetu smyczkowego Chilla Quartet.


W pierwszej edycji Mentoring Walk Wrocław spotka się około 15 par. Zapisy dla mentee trwają do 9 września na stronie wydarzenia:

https://www.mentoringwalk.pl/zapisy-do-mentoring-walk-2019-mentee/

Osoby, którym nie uda się dobrać mentora, trafią na listę oczekujących. Jedną z mentorek została Magdalena Śnieżek, regional manager CitySpace Wrocław, która na stanowiskach zarządzających pracuje od kilkunastu lat. – Bardzo się cieszę z zaproszenia, ponieważ idea Mentoring Walk doskonale wpisuje się w nowoczesną filozofię prowadzenia nowoczesnej przestrzeni CitySpace – mówi Magdalena Śnieżek. - Założeniem projektu jest wzajemnie wspieranie się liderów i osób, które starają się o awans, ale mają różnorodne trudności z przebiciem się czy udowodnieniem swoich umiejętności. W naszej przestrzeni pracuje wielu liderów i zdolnych osób, dlatego CitySpace to doskonałe miejsce na organizację tego typu wydarzeń – dodaje.

 

CitySpace to nowoczesne i w pełni umeblowane biura - prywatne przestrzenie open space i autonomiczne gabinety – do wynajęcia w dowolnych konfiguracjach i na wyłączność. To również przestrzenie współdzielone takie jak wyposażone kuchnie i recepcja. Dzięki współpracy z profesjonalistami przestrzeń jest zaaranżowana zgodnie z najnowszymi trendami eleganckiego i minimalistycznego wystroju. Nowoczesny design sprzyja kreatywności i komfortowi pracy. CitySpace działa we Wrocławiu w dwóch lokalizacjach: w Aquarius Business House i w Nobilis Business House.


Trwają zapisy na Mentoring Walk we Wrocławiu

 

Czytaj również: Kampania społeczna i konkurs z nagrodami - Lepiej bez smogu

 

CitySpace tworzy przestrzeń, w której pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej. To przestrzeń biurowa skrojona na miarę. Będąc polskim operatorem elastycznych powierzchni biurowych CitySpace dysponuje jedną z największych sieci lokalizacji w całym kraju. Zarządza biurami serwisowanymi, biurami hybrydowymi i wirtualnymi, a także salami konferencyjnymi i salami spotkań. CitySpace wybiera biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne. W wyjątkowych lokalizacjach tworzy ergonomiczne, inteligentne miejsca pracy blisko wszystkiego, czym żyje miasto; blisko spotkań, zakupów, restauracji i kawiarni, a także kultury.


2019-09-06
Źródło: PR Expert / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • pomoc z samochodem Liczba postów: 529 Grupa: Trudne tema... Na pewno ktoś z was stoi przed koniecznością sprzedania swojego samochodu i pewnie zastanawiacie się, jak się do tego zabrać. Pomocne wskazówki możecie znaleźć....
  • Rolnictwo Liczba postów: 111 Grupa: Trudne tema... Tak w temacie części do maszyn i ciągników wspomnianych już wyżej my zamawiany częsci już od lat w jednym miejscu. Na https://www.e-skladnica.pl/pl/c/Czesci-d o-...
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 886 Grupa: Trudne tema... Skody są bardzo dobrej jakości samochodami i jak najbardziej mogę polecić ;)
  • W co warto obecnie inwestować? Liczba postów: 3086 Grupa: Trudne tema... Co myślcie o inwestowaniu w nieruchomości? Myślimy powoli o osiedleniu się gdzieś pod Warszawą, żonie się Ożarów spodobał, ma tam koleżankę i bardzo jej się ogó...
  • Reklama firmy Liczba postów: 180 Grupa: Trudne tema... Na pewno warto rozważyć reklamowanie swojej firmy za pośrednictwem notyfikacji. Istnieje wiele narzędzi, które to umożliwia. Jednym z nich jest https://push-ad....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15824 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >