W Warszawie i Krakowie odbędą się szkolenia studentów ASP

W Warszawie i Krakowie odbędą się szkolenia studentów ASP

Ponad 60 studentów weźmie udział w warsztatach „Farby w architekturze” prowadzonych przez ekspertów Tikkurila na Wydziałach Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i Warszawie. Zajęcia będą doskonałą okazją, by zapoznać się z produktami marki do malowania i dekoracji różnego rodzaju powierzchni i sprawdzić w praktyce ich zastosowanie. Współpraca Tikkurila z uczelniami artystycznymi trwa już kilka lat, w ciągu których udało się przeszkolić kilkuset studentów. Czytaj dalej

 

- Wsparcie studentów w przygotowaniach do wykonywania zawodu architekta to cel, który przyświeca organizacji  spotkań z cyklu „Farby w architekturze”. To już kolejny raz, kiedy dzielimy się z nimi praktyczną wiedzą - podpowiadamy m.in., które produkty wykorzystać w aranżacji wnętrz czy na jakie elementy zwracać uwagę na etapie projektowania, by wyeksponować walory pomieszczenia i nadać właściwy rytm stylizacji. Jednak największą zaletą tego typu spotkań jest to, że pod okiem ekspertów studenci mogą własnoręcznie przećwiczyć zastosowanie wybranych produktów – zaznacza Ryszard Frycowski, Kierownik Działu Doradztwa Technologicznego Tikkurila.

 

W Warszawie i Krakowie odbędą się szkolenia studentów ASP

 

Czytaj również: Zapraszamy architektów na wyjątkowe spotkanie do lubelskiego Centrum Spotkania Kultur

 

Zajęcia dla studentów w Warszawie i Krakowie realizowane są w dwóch etapach. Warsztaty poprzedzają zajęcia teoretyczne, które wprowadzają studentów w świat farb. Podczas seminarium eksperci prezentują dostępne na rynku ciekawe rozwiązania w zakresie malowania i dekoracji ścian, ale też elementów z drewna czy metalu. Na warsztatach z kolei na specjalnie przygotowanych stanowiskach studenci mogą przekuć zdobytą wcześniej wiedzę w praktykę i przetestować wybrane produkty. Korzystając z ciekawych rozwiązań dekoracyjnych marki Tikkurila mogą też sprawdzić, jak uzyskać ciekawe wzory i faktury, które dodadzą aranżacji charakteru.

 

Czytaj również: Fasada Roku 2019 - pierwsza 5 wytypowana przez internautów


2019-11-19
Źródło: Practum / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >