Wizualizacja projektów - źródłem inspiracji

Wizualizacja projektów - źródłem inspiracji

Okres zimowy dla wielu wiąże się z poszukiwaniem inspiracji nie tylko na świąteczne prezenty, ale również na domowe ulepszenia. Wszystkim zwolennikom wprowadzania udoskonaleń w domach oraz ogrodach proponujemy spożytkowanie zimowego czasu na znalezienie inspiracji na wyjątkowy i funkcjonalny taras. Czytaj dalej

 

Konfigurator RELAZZO – źródło inspiracji

 

Narzędziem, które bez wątpienia okaże się przydatne jest Konfigurator Tarasowy RELAZZO.

 

Taras podobnie jak dom to długoletnia inwestycja, która powinna być starannie przemyślana. Poszukując narzędzi, które pomogą nam zaprojektować idealną przestrzeń do odpoczynku, zabawy oraz spotkań z bliskimi polecamy konfigurator, dzięki któremu zaprojektowanie tarasu z deski kompozytowej RELAZZO stanie się jeszcze łatwiejsze.

 

To takie łatwe

 

Konfigurator znajdujący się na stronie www.tarasrelazzo.pl/zaprojektuj-taras w łatwy sposób umożliwi dokładne obliczenie materiałów potrzebnych do przygotowania idealnego tarasu. Wielofunkcyjny system pomoże nie tylko w sporządzeniu listy materiałowej, ale także dzięki funkcji szybkiego zapisu wykonanych szkiców ułatwi powrót do swojego planu w dowolnym czasie. Konfigurator tarasowy RELAZZO pozwala także na edytowanie, drukowanie i wysyłanie emailem projektów, którymi chcesz się podzielić z bliskimi lub swoim architektem. Korzystanie z konfiguratora jest proste i szybkie. Jasno opisane funkcje pozwalają na wybranie kształtu tarasu, jego profilu, koloru oraz powierzchni. Łatwe w obsłudze menu umożliwia także przycinanie desek tarasowych RELAZZO w dowolnym miejscu i pod wybranym przez nas kątem.

 

 

 

Czytaj również: Modelowe wdrażanie informacji o budynku

 

Wizualizacja projektu

 

Uzupełnienie konfiguratora stanowi Fotodesigner, który pozwala nie tylko na zaprojektowanie kształtu swojego tarasu, ale także na uzyskanie wizualizacji tego projektu i lepsze zobrazowanie efektu końcowego. Aby zaprojektować idealny i funkcjonalny taras należy jednak posiadać inspirację, a tą znaleźć można na stronie RELAZZO w zakładce Realizacje.

 

 Czytaj również: Nowe technologie w służbie budownictwa

 

Poszukując inspiracji

 

To właśnie poszukiwanie natchnienia często okazuję się najtrudniejsze. Zakładka Realizacje dostarcza szereg rozwiązań dostosowanych do różnych klientów – zarówno właścicieli prywatnych przestrzeni jak i powierzchni użytkowych. Zróżnicowane sposoby wykorzystania desek tarasowych przedstawione są na przykładach domów prywatnych jak również apartamentowców, hoteli, kompleksów biurowych oraz kompleksów sportowych. RELAZZO to nie tylko ponadczasowa funkcjonalność i design. To przede wszystkim wachlarz możliwości i źródło inspiracji. 

2014-12-22
Źródło: europortmedia / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15782 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >