Wydarzenia na świecie – lista artykułów

Światowy Dzień Wody i akcja #NoWalking4Water.

Po co marnować wodę?”, to ogłoszone przez ONZ, hasło przewodnie obchodów Światowego Dnia Wody 22 marca 2017 roku. Celem zaplanowanych na ten rok działań jest zwrócenie większej uwagi na możliwość ponownego wykorzystania zużytej wody i korzyści z tego płynących, zarysowanie wyzwań oraz doprowadzenie do zredukowania ilości zużywanej wody.
22-03-2017

Producent sufitów podwieszanych.rozbudowuje swoją fabrykę

Jeden ze światowych liderów akustycznych sufitów podwieszanych, firma Armstrong uruchomiła właśnie nową linię produkcyjną w fabryce w Pontarlier, we Francji. Dla rynku polskiego, na którym Armstrong jest jedną z trzech największych firm dostarczających sufity podwieszane, oznacza to szybsze dostawy materiałów do nowych i modernizowanych budynków.
21-03-2017

Na targi ISH we Frankfurcie zaprasza Radaway.

14 marca rozpocznie się we Frankfurcie nad Menem największa międzynarodowa impreza w branży wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, instalacji sanitarnych oraz wyposażenia łazienek. Wśród wystawców po raz kolejny pojawi się firma Radaway, polski producent kabin prysznicowych i brodzików.
06-03-2017

Najbliższe wydarzenia związane z fotowoltaiką w Polsce i Europie

Od 20 lat grupa REECO poprzez swoje targi i kongresy w Europie oferuje producentom, planistom i instalatorom, samorządom i inwestorom aktualną platformę informacyjną i kontaktową na temat fotowoltaiki. Targi Grupy REECO są cenionymi wydarzeniami specjalistycznymi, na których prezentowane są innowacyjne tematy i produkty z branży fotowoltaiki. Poprzez targi w Austrii, Polsce, w Serbii oraz Bośni i Hercegowinie REECO zadamawia fotowoltaikę na tamtejszej młodej scenie i reżyseruje niejako kontakty pomiędzy miejscowymi i zagranicznymi partnerami.
06-02-2017

Stoisko Radaway na Targach Cersaie

30 września zakończyły się Międzynarodowe Targi Cersaie, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży ceramiki i wyposażenia łazienek. Firma Radaway jako jedyny polski producent kabin, obok 10 innych rodzimych marek, wzięła udział w tej prestiżowej imprezie. Marka pokazała m.in. nowatorski sposób na spersonalizowanie wystroju łazienki - grawer na szkle kabiny prysznicowej.
19-10-2016

Drutex na targach SAIE w Bolonii!

Już po raz kolejny DRUTEX uczestniczy w odbywających się w dniach 19—22 października w Bolonii Międzynarodowych Targach Budowlanych SAIE. To 52. edycja wystawy, która rokrocznie przyciąga tysiące odwiedzających i setki wystawców z całego świata. Motywem przewodnim tegorocznych targów są innowacje i zrównoważony rozwój jako główne siły napędowe rozwoju branży budowlanej.
19-10-2016

Radaway - producent kabin prysznicowych na targach Cersaie w Bolonii.

26 września 2016 rozpocznie się 34. edycja Międzynarodowych Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek – Cersaie 2016. Jak co roku, niezliczone rzesze producentów, projektantów i designerów zbiorą się po to, by udowodnić, że we wzornictwie łazienkowym nie wszystko zostało jeszcze powiedziane. Nowatorskie rozwiązania z zakresu kabin prysznicowych przedstawi również marka Radaway
15-09-2016

Red Dot Design Award 2016 - „Oskary designu” 2016 rozdane.

4 lipca, do niemieckiego miasta Essen, przybyli projektanci, miłośnicy designu oraz producenci z całego świata. Celem wizyty była uroczysta gala rozdania najbardziej prestiżowego wyróżnienia w dziedzinie wzornictwa przemysłowego – Red Dot Design Award 2016. Wśród nagrodzonych znalazła się Ceramika Paradyż, która została doceniona za kolekcję wielkoformatowego gresu szkliwionego - Trakt. Poniżej relacja z tego niezwykłego wydarzenia!
25-07-2016

Międzynarodowe Forum o efektywności energetycznej

C4E Forum odbędzie się w dniach 22-25 czerwca 2016 roku w Balchik w Bułgarii. Podczas wydarzenia powstanie swoista transgraniczna platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, w ramach której spotykać się będą m.in. przedstawiciele organizacji międzynarodowych, instytucji rządowych i pozarządowych, związków zawodowych, fundacji, uczelni czy przedsiębiorców wykorzystujących energooszczędne technologie, aby przedyskutować wyzwania związane z energooszczędnością.
23-06-2016

Renowacja Akropolu i rozbudowa chińskiego metra - co mają wspólnego?

Światowy lider rynku mocowań wspiera kolejne ważne inwestycje – w Grecji i w Chinach. Produkty marki Fischer właśnie znalazły zastosowanie przy renowacji świątyń na ateńskim Akropolu i rozbudowie chińskiej sieci metra.
13-06-2016


Stron: 23 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 22967 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 345

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >