Wydarzenia na świecie – lista artykułów

BlackRock przenosi się do nowej siedziby w Budapeszcie

BlackRock, światowy lider w zarządzaniu aktywami, podpisał umowę najmu 3,5 tys. m kw. powierzchni biurowej w White House. Budynek ten jest obecnie w trakcie realizacji przez GTC w Budapeszcie, a jego otwarcie jest zaplanowane na I kwartał 2018 r. Umowę podpisano z klauzulą umożliwiającą powiększenie biura do 7,7 tys. m kw. od kwietnia 2018 r.
08-05-2017

Rozpoczęto budowę szkoły w Ghanie dla najbiedniejszych dzieci

Omenaa Mensah, inicjatorka i pomysłodawczyni projektu właśnie wróciła z Ghany, gdzie oficjalnie wmurowano kamień węgielny pod budowę szkoły dla najbiedniejszych dzieci ulicy. Jeśli Omenaa Foundation zbierze pozostałą, potrzebną kwotę już w przyszłym roku odbędą się pierwsze zajęcia w KIDS HAVEN (Dziecięca Przystań), bo właśnie tak będzie nazywała się szkoła. Termo Organika, największy producent styropianu jest jednym z partnerów tego wspaniałego, charytatywnego przedsięwzięcia.
05-05-2017

GTC wybuduje Ada Mall w Belgradzie

GTC S.A. podpisało wiążącą umowę przedwstępną na finansowanie budowy Ada Mall, swojej pierwszej inwestycji handlowej w Belgradzie. Umowa zawarta pomiędzy Banca Intesa Beograd, VUB i PBZ, bankami należącymi do grupy Intesa Sanpaolo, jednej z największych grup bankowych w Europie, opiewa na 64 miliony euro.
20-04-2017

Biurowiec FortyOne III w Serbii ma pierwszych najemców

Grupa GTC oficjalnie otworzyła trzeci budynek kompleksu FortyOne w Belgradzie, tym samym kończąc budowę całej inwestycji. Pierwsi najemcy wprowadzili się do biurowca na początku kwietnia br. Na liście renomowanych firm, które wybrały FortyOne III na swoją nową siedzibę znalazły się m.in. Endava i DHL.
19-04-2017

Światowy Dzień Wody i akcja #NoWalking4Water.

Po co marnować wodę?”, to ogłoszone przez ONZ, hasło przewodnie obchodów Światowego Dnia Wody 22 marca 2017 roku. Celem zaplanowanych na ten rok działań jest zwrócenie większej uwagi na możliwość ponownego wykorzystania zużytej wody i korzyści z tego płynących, zarysowanie wyzwań oraz doprowadzenie do zredukowania ilości zużywanej wody.
22-03-2017

Producent sufitów podwieszanych.rozbudowuje swoją fabrykę

Jeden ze światowych liderów akustycznych sufitów podwieszanych, firma Armstrong uruchomiła właśnie nową linię produkcyjną w fabryce w Pontarlier, we Francji. Dla rynku polskiego, na którym Armstrong jest jedną z trzech największych firm dostarczających sufity podwieszane, oznacza to szybsze dostawy materiałów do nowych i modernizowanych budynków.
21-03-2017

Na targi ISH we Frankfurcie zaprasza Radaway.

14 marca rozpocznie się we Frankfurcie nad Menem największa międzynarodowa impreza w branży wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, instalacji sanitarnych oraz wyposażenia łazienek. Wśród wystawców po raz kolejny pojawi się firma Radaway, polski producent kabin prysznicowych i brodzików.
06-03-2017

Najbliższe wydarzenia związane z fotowoltaiką w Polsce i Europie

Od 20 lat grupa REECO poprzez swoje targi i kongresy w Europie oferuje producentom, planistom i instalatorom, samorządom i inwestorom aktualną platformę informacyjną i kontaktową na temat fotowoltaiki. Targi Grupy REECO są cenionymi wydarzeniami specjalistycznymi, na których prezentowane są innowacyjne tematy i produkty z branży fotowoltaiki. Poprzez targi w Austrii, Polsce, w Serbii oraz Bośni i Hercegowinie REECO zadamawia fotowoltaikę na tamtejszej młodej scenie i reżyseruje niejako kontakty pomiędzy miejscowymi i zagranicznymi partnerami.
06-02-2017

Stoisko Radaway na Targach Cersaie

30 września zakończyły się Międzynarodowe Targi Cersaie, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży ceramiki i wyposażenia łazienek. Firma Radaway jako jedyny polski producent kabin, obok 10 innych rodzimych marek, wzięła udział w tej prestiżowej imprezie. Marka pokazała m.in. nowatorski sposób na spersonalizowanie wystroju łazienki - grawer na szkle kabiny prysznicowej.
19-10-2016

Drutex na targach SAIE w Bolonii!

Już po raz kolejny DRUTEX uczestniczy w odbywających się w dniach 19—22 października w Bolonii Międzynarodowych Targach Budowlanych SAIE. To 52. edycja wystawy, która rokrocznie przyciąga tysiące odwiedzających i setki wystawców z całego świata. Motywem przewodnim tegorocznych targów są innowacje i zrównoważony rozwój jako główne siły napędowe rozwoju branży budowlanej.
19-10-2016


Stron: 23 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 20666 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 430

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >