Wydarzenia na świecie – lista artykułów

Najbliższe wydarzenia związane z fotowoltaiką w Polsce i Europie

Od 20 lat grupa REECO poprzez swoje targi i kongresy w Europie oferuje producentom, planistom i instalatorom, samorządom i inwestorom aktualną platformę informacyjną i kontaktową na temat fotowoltaiki. Targi Grupy REECO są cenionymi wydarzeniami specjalistycznymi, na których prezentowane są innowacyjne tematy i produkty z branży fotowoltaiki. Poprzez targi w Austrii, Polsce, w Serbii oraz Bośni i Hercegowinie REECO zadamawia fotowoltaikę na tamtejszej młodej scenie i reżyseruje niejako kontakty pomiędzy miejscowymi i zagranicznymi partnerami.
06-02-2017

Stoisko Radaway na Targach Cersaie

30 września zakończyły się Międzynarodowe Targi Cersaie, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży ceramiki i wyposażenia łazienek. Firma Radaway jako jedyny polski producent kabin, obok 10 innych rodzimych marek, wzięła udział w tej prestiżowej imprezie. Marka pokazała m.in. nowatorski sposób na spersonalizowanie wystroju łazienki - grawer na szkle kabiny prysznicowej.
19-10-2016

Drutex na targach SAIE w Bolonii!

Już po raz kolejny DRUTEX uczestniczy w odbywających się w dniach 19—22 października w Bolonii Międzynarodowych Targach Budowlanych SAIE. To 52. edycja wystawy, która rokrocznie przyciąga tysiące odwiedzających i setki wystawców z całego świata. Motywem przewodnim tegorocznych targów są innowacje i zrównoważony rozwój jako główne siły napędowe rozwoju branży budowlanej.
19-10-2016

Radaway - producent kabin prysznicowych na targach Cersaie w Bolonii.

26 września 2016 rozpocznie się 34. edycja Międzynarodowych Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek – Cersaie 2016. Jak co roku, niezliczone rzesze producentów, projektantów i designerów zbiorą się po to, by udowodnić, że we wzornictwie łazienkowym nie wszystko zostało jeszcze powiedziane. Nowatorskie rozwiązania z zakresu kabin prysznicowych przedstawi również marka Radaway
15-09-2016

Red Dot Design Award 2016 - „Oskary designu” 2016 rozdane.

4 lipca, do niemieckiego miasta Essen, przybyli projektanci, miłośnicy designu oraz producenci z całego świata. Celem wizyty była uroczysta gala rozdania najbardziej prestiżowego wyróżnienia w dziedzinie wzornictwa przemysłowego – Red Dot Design Award 2016. Wśród nagrodzonych znalazła się Ceramika Paradyż, która została doceniona za kolekcję wielkoformatowego gresu szkliwionego - Trakt. Poniżej relacja z tego niezwykłego wydarzenia!
25-07-2016

Międzynarodowe Forum o efektywności energetycznej

C4E Forum odbędzie się w dniach 22-25 czerwca 2016 roku w Balchik w Bułgarii. Podczas wydarzenia powstanie swoista transgraniczna platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, w ramach której spotykać się będą m.in. przedstawiciele organizacji międzynarodowych, instytucji rządowych i pozarządowych, związków zawodowych, fundacji, uczelni czy przedsiębiorców wykorzystujących energooszczędne technologie, aby przedyskutować wyzwania związane z energooszczędnością.
23-06-2016

Renowacja Akropolu i rozbudowa chińskiego metra - co mają wspólnego?

Światowy lider rynku mocowań wspiera kolejne ważne inwestycje – w Grecji i w Chinach. Produkty marki Fischer właśnie znalazły zastosowanie przy renowacji świątyń na ateńskim Akropolu i rozbudowie chińskiej sieci metra.
13-06-2016

SEGRO Logistics Park Prague najlepsze zdaniem klientów.

SEGRO Logistics Park Prague został wybrany najlepszym parkiem 2016 roku w Czechach. Tytuł Best Logistics Park 2016 jest przyznawany przez najbardziej obiektywne jury – samych klientów, bezpośrednich użytkowników powierzchni magazynowych.
07-06-2016

Polski modelowy dom doceniony w Japonii

Japonia to odległy i egzotyczny kraj, kuszący niezwykłą malowniczością, wielowiekową historią i wyjątkowym dziedzictwem kulturowym. To także miejsce rozwoju nowych technologii oraz oryginalnych i pionierskich projektów architektonicznych. Obok nowoczesnych drapaczy chmur, spotkać tam możemy także budowle zrealizowane według starannie kultywowanej tradycji japońskiego stylu, tak dobrze znanego na całym świecie. W tym osobliwym miejscu, łączącym w sobie przeszłość z teraźniejszością, powstał modelowy dom WALD, prezentujący produkty marki DAKO.
27-05-2016

Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem - 25 kwietnia!

25 kwietnia co roku obchodzony jest na świecie jako Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem. W Polsce problem narażenia na hałas dotyczy dziś przede wszystkim dzieci. A jest o tyle palący, że słuch dzieci jest dużo bardziej wrażliwy na dźwięki niż osób dorosłych. Tymczasem rzeczywistość naszych szkół pod kątem akustyki nie wygląda dobrze.
22-04-2016


Stron: 23 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 22310 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >