Wydarzenia w kraju – lista artykułów

Konsumencki Lider Jakości 2017 dla Hörmann

Po raz kolejny firma Hörmann otrzymała Złote Godło w konkursie Konsumencki Lider Jakości. Głosami konsumentów w kategorii „bramy garażowe” uzyskała I miejsce. Z przeprowadzonych badań wynika, że jest najbardziej rozpoznawalnym i cenionym na polskim rynku producentem bram.
17-08-2017

Rozstrzygnięcie III edycji konkursu #wStyluParadyż

Podobnie jak w pierwszych dwóch edycjach, także i tym razem liczba zgłoszeń oraz poziom kreatywności uczestników zachwycił jury konkursu. Płytki Ceramiki Paradyż, projekt łazienki oraz 10 000 zł na jej remont zdobyła Aleksandra Kipiel wraz z rodziną.
17-08-2017

VI edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu

Przed nami jeszcze wakacie i czas urlopów, a my już planujemy kolejną edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Najbliższe Targi odbędą się w pierwszy weekend po wakacjach, czyli 2 i 3 września. Zapraszamy na STADION WROCŁAW. Wstęp bezpłatny.
17-08-2017

Zapraszamy na gdyńską edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Pierwsze Targi tuż po wakacjach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 2-3 września w hali GDYNIA ARENA. To okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi zlokalizowanymi na terenie Trójmiasta i okolic, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych.
15-08-2017

Kolejna konferencja z cyklu „Dobra Energia” odbędzie się w Łodzi

Czy zysk korporacji i dbanie o środowisko można pogodzić? Jak mądrze inwestować w OZE? Kiedy to się opłaca? Na te i wiele innych pytań dotyczących energetyki odnawialnej będziemy szukać odpowiedzi na konferencji „Dobra Energia” 13 września w Łodzi.
11-08-2017

IV Forum ETICS spotkanie dla branży ociepleń

IV Forum ETICS, najważniejsze tegoroczne wydarzenie europejskiej branży ociepleń, odbędzie się 5 października 2017 r. w Warszawie. Organizatorem konferencji jest European Association for ETICS (EAE), a jej gospodarzem – polskie Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO).
11-08-2017

Zagłosuj na projekt muralu „Siła żywiołów, siłą spokoju”

Zakończyło się zbieranie zgłoszeń w konkursie „Siła żywiołów, siłą spokoju”. Zwycięski projekt muralu ozdobi jedną ze ścian fabryki Geberit we Włocławku z okazji jej 20-lecia. Głosowanie internetowe trwa. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa!
07-08-2017

Letnia Scena Monopolis w łódzkim parku Źródliska

Łódzki deweloper Virako, prowadzący rewitalizację zabytkowych gmachów dawnego Monopolu Wódczanego, zaprasza na cykl Letnia Scena Monopolis w parku Źródliska. Na łodzian czekają cztery przedstawienia wystawiane przez dwa stołeczne teatry. Wstęp na spektakle jest bezpłatny.
04-08-2017

Atrakcje dla klientów Posnanii w sierpniu - gitarowe wieczory, wycieczki rowerowe i warsztaty dla dzieci

Posnania Playground to wakacyjny cykl wydarzeń kulturalnych organizowanych w przestrzeni Posnanii. W sierpniu mieszkańcy miasta mogą skorzystać z oferty koncertów gitarowych, warsztatów i spektaklów dla dzieci, wspólnego czytania książek oraz tematycznych wycieczek rowerowych.
04-08-2017

Sierpniowe kino letnie na placu Europejskim

Przed nami kolejny miesiąc filmowych seansów Kina Letniego na placu Europejskim. Przez cały sierpień w każdy czwartek o godz. 21:30 pod Warsaw Spire wyświetlane będą najlepsze europejskie produkcje. W tym tygodniu zobaczymy „Imagine” – portugalski film polskiego reżysera Andrzeja Jakimowskiego. Na seans zapraszają Ghelamco Poland i Samsung QLED TV.
03-08-2017


Stron: 358 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16719 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 275

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >