Wydarzenia w kraju – lista artykułów

PODSUMOWANIE LUMENexpo 2019

Spotkanie nauki i praktyki podczas tegorocznego LUMENexpo zakończyło się wieloma kontaktami biznesowymi. W dniach 23-24 października 2019 roku w Centrum Targowo–Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbyły się profesjonalnie przygotowane konferencje i szkolenie skierowane dla branży oświetleniowej i elektrotechnicznej.
16-11-2019

Co przeciętny Polak wie o smogu? - film dokumentalny „Polska kontra Smog”

Powstaje film dokumentalny “Polska kontra Smog”. Autor filmu Paweł Lipka nie wierzy, że komunikaty o szkodliwości smogu mogą zachęcić nas do aktywnej walki z nim.
14-11-2019

Fasada Roku 2019 - pierwsza 5 wytypowana przez internautów

Zakończyło się głosowanie online w ramach plebiscytu na Fasadę Roku 2019. Białystok, Łódź, Więckowice spod Krakowa i Wrocław – to tam znajdują się realizacje, które uzyskały „Wyróżnienie Internautów”. Przed wami elewacje wyłonione w kategoriach: budynek jednorodzinny nowy, budynek wielorodzinny nowy, budynek po termomodernizacji, budynek niemieszkalny nowy oraz budynek historyczny po renowacji.
14-11-2019

Kolejne wydarzenie dla architektów wnętrz z cyklu DESIGN OD KUCHNI tym razem odbędzie się w Poznaniu

14 listopada 2019 r. poznańscy architekci i projektanci wnętrz wezmą udział w trzeciej już edycji cyklu DESIGN OD KUCHNI, organizowanej przez Comitor i Cosentino. Tego dnia powierzchnie ultrakompaktowe Dekton i konglomeraty kwarcowe Silestone, wraz z korespondującymi z nimi urządzeniami AGD: okapem Panorama firmy NOVY oraz piekarnikiem Küppersbusch, będą aktywnym „centrum dowodzenia” podczas live cookingu szefa kuchni Aleksandra Barona, związanego z cyklem DESIGN OD KUCHNI od samego początku.
09-11-2019

Konkurs fotograficzny - „Jak tworzysz swoją idealną przestrzeń?”

Konkurs fotograficzny ogłoszony przez OKNOPLAST – producenta stolarki okiennej i drzwiowej, który od lat tworzy rozwiązania na rzecz przyjaznej, innowacyjnej i bezpiecznej przestrzeni. Inicjatywę wsparły znane influencerki działające na Instagramie – OlaTatka_, Tatiana_Home_Decor oraz SamaPrzezSwiat. Uczestnicy mają szansę wygrać m.in. noclegi w niesamowitym otoczeniu Tatr, w Zakopanem.
09-11-2019

„DOBRY MONTAŻ” i wszystko pasuje

Na dobrym montażu okna, drzwi czy bramy garażowej nie warto oszczędzać. Wybierając niesprawdzoną, ale najtańszą ekipę montażową, zyskamy tylko pozornie. Źle zamontowane drzwi wejściowe lub okno mogą generować starty ciepła, w efekcie których poniesiemy wyższe od planowanych wydatki na ogrzewanie budynku, co jest szczególnie odczuwalne w okresie jesienno-zimowym. O tym, jak powinien wyglądać dobry montaż i jakie niesie ze sobą korzyści mówi kampania edukacyjna „DOBRY MONTAŻ”, organizowana przez Związek POiD.
08-11-2019

UWAGA: MAMY BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI NA TARGI GLASS W POZNANIU!

Jesteśmy patronem medialnym targów Glass (20-23 listopada 2019) - jedynych targów w Polsce dedykowanych tej branży. Zobacz nowoczesne maszyny w akcji, urządzenia i akcesoria! Sprawdź sposoby wykorzystania szkła w architekturze, budownictwie i designie!
08-11-2019

Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić do udziału w XIII edycji konferencji "Facility & Property Managemnet - bezpieczna i oszczędna nieruchomość"

Zarządzanie nieruchomością, to proces trudny i złożony. Wymaga on dużego zaangażowania i przyjęcia na siebie ogromnej odpowiedzialności. Omówimy najnowsze trendy w obszarze nieruchomości. Przekonamy się, jak rozwija się branża nieruchomości w Polsce.
07-11-2019

Urbanator Days - wyjątkowe wydarzenia dla miłośników jazzu odbędą się w Łodzi i Warszawie

Już wkrótce w Łodzi i Warszawie rozpocznie się wielkie święto jazzu – warsztaty i koncerty, które w ramach 13. edycji Urbanator Days zgromadzą pasjonatów i wykonawców tego gatunku muzycznego z całego świata. Pomysłodawca, organizator i dobry duch przedsięwzięcia Michał Urbaniak zaprasza do wspólnego dzielenia się dźwiękami, wiedzą i doświadczeniem.
05-11-2019

Real Estate Academy 2019 - listopadowe spotkania dla zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości

Jak inwestować w nieruchomości? Osiem spotkań z przedstawicielami największych firm z branży nieruchomości i wykładowcami z Katedry Miasta Innowacyjnego SGH pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie. Zarezerwuj wszystkie wtorki i czwartki w listopadzie na spotkania ze specjalistami od inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe.
05-11-2019


Stron: 389 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17971 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >