Wydarzenia w kraju – lista artykułów

Partnerstwo Publiczno-Prywatne tematem konferencji, która odbędzie się pod koniec marca w Łodzi

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu pn. „Konferencja 5xP: Partnerstwo Publiczno-Prywatne i Pomoc Publiczna”. Konferencja odbędzie się w dniach 26–27 marca 2018 r. w Łodzi i jest adresowana do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, ich spółek komunalnych oraz instytucji budżetowych.
16-03-2018

Znajdź swoje wymarzone M!

Marzysz o swoich własnych czterech kątach? Powiększyła Ci się rodzina i przydałby się dodatkowy pokój? Stanie godzinami w korkach podczas dojazdów doprowadza cię do białej gorączki? Powodów do przeprowadzki może być wiele. Jednak sam proces szukania i wyboru tej właściwej oferty jest żmudny i czasochłonny, dlatego zapraszamy na targi nieruchomości, gdzie w jednym miejscu i czasie prezentują swoje oferty liczne firmy działające na terenie Wrocławia i okolic.
15-03-2018

Trwają zapisy na Forum 4RE - Refurbishment, Rebranding, Relaunch, Recommercialisation

Modernizacja i rewitalizacja starych, a często zabytkowych budynków, jest nieocenionym elementem współczesnej przestrzeni architektonicznej. Czy tak popularny trend jak powoływanie budynków do drugiego życia, jest istotnie tylko modą czy może koniecznością? Jak zmiana charakteru budynku wpływa na jego postrzeganie i czy da się wyprzeć jego poprzednią funkcję?
12-03-2018

53. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz "TWÓJ DOM 2018"

Targi organizowane od 26 lat na pograniczu polsko-czesko-słowackim, są uważane za najważniejsze wydarzenie branży budowlanej na południu Polski. Misja jest dość prosta, lecz innowacyjna: upowszechnianie nowoczesnych i ekologicznych technik budowlanych, promowanie efektywności energetycznej w budownictwie. Zapraszamy do Bielska-Białej, 23–25 marca w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26
12-03-2018

Poznańskie Targi Mieszkań i Domów już wkrótce

Jeśli marzysz o własnym M lub poszukujesz większej życiowej przestrzeni, to wiosenna aura z pewnością sprzyja rozglądaniu się za wymarzonym lokalem. Tym bardziej, że w najbliższy weekend 17-18 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się Targi Mieszkań i Domów. Targi Mieszkań i Domów to cykliczne wydarzenie, które zawsze przyciąga rzesze osób zainteresowanych inwestycjami realizowanymi przez deweloperów w Poznaniu i okolicy. Warto odwiedzić Halę nr 3 MTP, bo swój udział zapowiedziało 140 wystawców.
12-03-2018

Już po raz siódmy odbędzie się ogólnopolska akcja "Drzwi otwarte PFRN"

Duży popyt na mieszkania, wzrost liczby transakcji kupna-sprzedaży, koniec programu „Mieszkanie dla Młodych”, a w związku z tym poszukiwanie nowych źródeł finansowania. Tak wygląda sytuacja na rynku nieruchomości wtórnych. Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości? Pośrednicy w obrocie nieruchomościami podpowiedzą podczas tegorocznej akcji „Drzwi otwarte PFRN”, która odbędzie się 28 marca.
12-03-2018

ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2018

Ogólnopolski Konkurs Budowlany „Orły Polskiego Budownictwa” na stałe wpisał się w działania związane z promocją i wspieraniem przedsiębiorstw działających na polskim rynku budowlanym. Projekt już od 11 lat nagradza i promuje firmy, które wyróżniają się na tle konkurencji, zaś sam udział w konkursie Orły Polskiego Budownictwa jest doskonałym sposobem na ugruntowanie pozycji firmy.
08-03-2018

13-stka nie musi być pechowa - relacja z OKK! design

Za nami 13. edycja spotkań z dobrym wzornictwem i najnowszymi trendami - OKK! design. Wydarzenie odbyło się 5 marca w przestrzeni konferencyjnej Mysia 3 i tradycyjnie zgromadziło liczne grono projektantów, architektów, pasjonatów dobrego wzornictwa, a także mediów i reprezentantów branży wnętrzarskiej.
07-03-2018

Kongres Stolarki Polskiej - kolejna edycja odbędzie się w maju

W maju odbędzie się kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Kilkuset uczestników wydarzenia, przy wsparciu najlepszych ekspertów, debatować będzie nad aktualną sytuacją na rynku, możliwymi scenariuszami rozwoju branży i związanymi z nimi wyzwaniami, a także codziennością w życiu każdego przedsiębiorstwa – sprzedażą produktów. Kadra zarządzająca firm, biznesmeni, przedstawiciele działów handlowych i marketingu, profesorowie znanych uczelni, reprezentanci władz oraz dziennikarze spotkają się już za niecałe trzy miesiące w Iławie, aby podjąć ważne decyzje, które – jak co roku – nie pozostaną bez wpływu na dalszy rozwój branży.
03-03-2018

Zwycięskie elewacje w konkursie Fasada Roku 2017

5 kategorii i 215 elewacji – Jury Fasada Roku 2017 nie miało łatwego zadania. Obrady trwały wiele godzin, aż w końcu wszystkie karty zostały odkryte. Bydgoszcz, Kielce, Konstancin Jeziorna, Kraków, Niewodnica Kościelna, Radom, Szczecin, Świnoujście, Warszawa oraz Wrocław – to z tych miejscowości pochodzą zwycięzcy i wyróżnieni w jedenastej – rekordowej pod względem frekwencji – edycji konkursu organizowanego przez firmę Baumit.
02-03-2018


Stron: 370 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17712 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >