Wydarzenia w kraju – lista artykułów

Jeśli masz wyjątkowe biuro zgłoś je w konkursie OFFICE SUPERSTAR

Rozpoczął się konkurs OFFICE SUPERSTAR, organizowany przez firmę doradczą CBRE, który ma na celu wyłonienie najlepszych aranżacji biurowych w Polsce. Konkurs skierowany jest do firm i instytucji, które posiadają lub wynajmują własne biura, a ich aranżacja podkreśla kulturę organizacyjną oraz nastawienie do pracownika.
22-06-2017

Na Placu Europejskim startuje kino letnie

Firma Ghelamco Poland wraz z partnerami zaprasza wszystkich miłośników dobrego kina na plac Europejski. Już 22 czerwca u stóp Warsaw Spire odbędzie się otwarcie filmowych wieczorów pod gołym niebem. Najlepsze produkcje kina europejskiego będą wyświetlane w każdy czwartek o godzinie 21:00 aż do końca września.
21-06-2017

Warsztaty dla miłośników biegania w Parku Adama Wodziczki w Poznaniu

Miłośnicy aktywnego wypoczynku mają powód, by na weekend pozostać w Poznaniu. W najbliższą sobotę 24 czerwca Monday Development zaprasza na kolejne spotkanie ze sportem na świeżym powietrzu. Tego dnia w Parku Wodziczki przy Apartamentach Zielony Sołacz odbędzie się spotkanie pod hasłem „Dobrze Ci w zielonym!”. Najbliższe warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych bieganiem.
20-06-2017

Budowlaną Marką Roku 2017 została firma Schüco

W dniu 8 czerwca 2017 roku podczas uroczystej XIII Gali Budowlana Marka Roku wręczono nagrody laureatom najbardziej prestiżowego plebiscytu branżowego w Polsce. Firma Schüco International Polska została uhonorowana tytułem Budowlana Marka Roku 2017 w kategorii Okna Elewacyjne jako jedyny dostawca systemów okiennych.
20-06-2017

Zapraszamy na wakacyjne wycieczki rowerowe z Posnanią

Od 25 czerwca, w co drugą niedzielę wakacji, Posnania zaprasza na tematyczne wycieczki rowerowe, w trakcie których uczestnicy odkryją ciekawe i inspirujące miejsca w Poznaniu. Pierwszy rajd rowerowy – szlakiem przedwojenne architektury przemysłowej, wystartuje o godz. 11:00, z Alei Komedy przy wejściu do Posnanii.
20-06-2017

9. Noc z Designem we Wrocławiu

Już 22 czerwca, we Wrocławiu, podczas 9. edycji Nocy z Designem przekonamy się jak wzornictwo wpływa na naszą codzienność. Wystawy, premiery, spotkania z czołowymi projektantami – moc atrakcji już niebawem w Galerii Wnętrz Domar.
20-06-2017

Najlepsze marki materiałów budowlanych - ASM Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2017

XIII edycja Gali Budowlana Marka Roku odbyła się 8 czerwca br. w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. Przyznano wyróżnienia i tytuły Złotych, Srebrnych i Brązowych Budowlanych Marek Roku 2017, jak również tytuły Championów Roku 2017, które honorują marki cenione przez wykonawców w ciągu wielu lat.
19-06-2017

Trwa Konkurs filmowy dla mieszkańców osiedli organizowany przez BOŚ -

Fundacja Banku Ochrony Środowiska już po raz trzeci przeznaczy prawie 40 tys. złotych na rewitalizację polskich osiedli. Ale to nie wszystko. Oprócz tego zainteresowani mogą zgłosić się do równoległego konkursu filmowego i stworzyć materiał instruktażowy na jeden z siedmiu zaproponowanych tematów. Każdy z nich opowiada o innym etapie pracy nad koncepcją i zagospodarowania sąsiedzkich ogródków. Zwycięskie filmy mają dostarczyć technicznych wskazówek dla tych, którzy chcą zmienić swoje osiedla w zielone zakątki oraz pokazać jak tworzyć projekty nie tylko przyjemne dla oka, ale również przyjazne ekologicznie. Na laureatów czeka siedem nagród o wartości 300 zł każda. Termin składania prac mija z końcem sierpnia.
19-06-2017

Akcja upamiętniająca Powstanie Warszawskie pt. „Warszawa pamięta o swoich bohaterach” na Złotej 44

13 czerwca b.r., dokładnie w trzy miesiące po oficjalnym otwarciu najwyższego w Unii Europejskiej apartamentowca Złota 44, odbyła się uroczystość odsłonięcia tablic pamiątkowych oraz poświęcenia budynku. Ten symboliczny i historyczny w dziejach inwestycji i miasta moment swoją obecnością uświetnili Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz oraz przedstawiciele władz miasta, którzy z okazji zbliżającej się rocznicy Powstania Warszawskiego oddali hołd jego bohaterom – Powstańcom Warszawskim, obecnym w trakcie wydarzenia. W trakcie ceremonii Rafał Szczepański, Wiceprezes BBI Development S.A., ogłosił inaugurację akcji upamiętniającej Powstanie Warszawskie pt.” Warszawa pamięta o swoich bohaterach”.
16-06-2017

Relacja z Konferencji - Forum Rynku Nieruchomości 2017

Optymistyczne nastroje dominowały podczas 7. edycji konferencji „Forum Rynku Nieruchomości”, którą firma Nowy Adres S.A. zorganizowała w dniach 29-30. maja w sopockim hotelu Sheraton. Wszystkie sektory rynku nieruchomości mają się dobrze lub bardzo dobrze i wstrząsnąć nim mógłby tylko jakiś nieprzewidziany, zewnętrzny kataklizm
15-06-2017


Stron: 355 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17906 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 316

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >