Wydarzenia w kraju – lista artykułów

51 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz "TWÓJ DOM 2017"

7 – 9 kwietnia w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 w Bielsku Białej odbędą się organizowane od 25 lat targi na pograniczu polsko – czesko - słowackim. Jest to największe wydarzenie branży budowlanej w Polsce południowej. Ich misją jest upowszechnianie nowoczesnych, innowacyjnych i ekologicznych technik budowlanych, promowanie efektywności energetycznej w budownictwie, a także umożliwienie nawiązania kontaktów i poszukiwanie partnerów w prężnym, dynamicznie rozwijającym się regionie transgranicznym.
28-03-2017

„Drzwi otwarte” w biurach nieruchomości już niebawem

Pośrednicy z blisko stu biur nieruchomości z całego kraju czekają na pytania konsumentów. Już 30 marca, podczas akcji „Drzwi otwarte”, każdy zainteresowany może skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Równocześnie – w przededniu święta pośredników – rząd zapowiada zmiany w prawie, gwarantujące większą profesjonalizację rynku.
24-03-2017

Zakończyła się Konferencja Dobra Energia w Poznaniu

Ponad trzysta osób wspólnie dyskutowało o przyszłości odnawialnych źródeł energii podczas pierwszej konferencji z cyklu Dobra Energia. Wszyscy uczestnicy byli zgodni co do tego, że mamy przed sobą wiele wyzwań, zmian, ale też wielkie szanse na to, aby polski rynek energetyczny przeszedł w najbliższym czasie rewolucyjne zmiany.
23-03-2017

Kup mieszkanie na wiosnę

Szukasz mieszkania, ale przeraża Cię oglądanie setek podobnych do siebie tron internetowych? Nie masz czasu na odwiedzanie kolejnych biur sprzedaży deweloperów? Rozwiązaniem Twoich problemów może być wizyta na V edycji targów „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM”, które firma Group4Events organizuje już 8-9 kwietnia we wrocławskiej hali Orbita
22-03-2017

Zwycięzca prestiżowego rankingu „Giełdowa Spółka Roku 2016”

Po roku od przeprowadzenia transakcji odwrotnego przejęcia oraz integracji Wschodniego i Zachodniego segmentu Grupy, Spółka Pfleiderer Group zwyciężyła w prestiżowym rankingu „Giełdowa Spółka Roku” w kategorii „Relacje inwestorskie”, organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu oraz TNS Polska. Wręczenie nagród odbyło się wczoraj w Teatrze Wielkim.
21-03-2017

Odbędą się XXV Targi ŚWIATŁO 2017.

Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2017 po raz 25. pokażą nowe technologie i rozwiązania! 22 - 24 marca w hali Expo XXI w Warszawie -zapraszamy do udziału w tym najważniejszym wydarzeniu branży oświetleniowej 2017 roku. W programie Targów kilkanaście szkoleń, warsztatów i konferencji.
17-03-2017

Konkurs BARGEWORK OPOLE dla architektów - ostatnia szansa aby wziąć udział

Zbliża się ostateczny termin nadsyłania prac w konkursie architektonicznym BARGEWORK OPOLE. Uczestnicy mogą zgłaszać projekty do 28 marca 2017 roku.
17-03-2017

Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu

Remontujesz mieszkanie? Planujesz budowę domu? Chcesz na nowo zaaranżować swoje M4? A może marzysz o idealnym ogrodzie? Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz podczas Targów LUBDOM w Lublinie (24-26 marca 2017 r.; Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11)
17-03-2017

IV spotkanie branży ociepleń na Międzynarodowej Konferencji ETICS

11-12 maja 2017 roku odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja ETICS, kluczowe wydarzenie dla polskiej branży chemii budowlanej, organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). Debata konferencyjna toczyć się będzie wokół zmian wymagań prawnych, jakie nastąpiły w ciągu ostatnich miesięcy zarówno na rynku polskim, jak i na rynku unijnym. Mowa będzie również o nadzorze nad rynkiem wyrobów budowlanych, o rynku usług badawczych i pomiarowych oraz o metodyce badań. Miejscem konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie Ożarów Mazowiecki.
16-03-2017

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger 2017.

Pokaz kuchni francuskiej Pascala Brodnickiego, muzyczno - taneczny występ Jana Klimenta, Moulin Rouge Show a na koniec szampańska zabawa do rana –to atrakcje, które czekały na zaproszonych gości podczas uroczystej Gali Rekomendowany Wykonawca Flügger.
15-03-2017


Stron: 348 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 22967 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 316

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >