Wydarzenia w kraju – lista artykułów

Już po raz VI odbędzie się Międzynarodowa Konferencja ETICS - spotkanie polskiej branży ociepleń

9-10 maja 2019 roku w Ożarowie Mazowieckim Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) zorganizuje już po raz szósty Międzynarodową Konferencję ETICS, najważniejsze wydarzenie polskiej branży ociepleń. Od 2014 roku dotychczasowych pięć edycji konferencji zgromadziło ok. 700 uczestników z 10 krajów. Organizatorzy ponownie zapraszają każdego, kogo interesuje szeroko rozumiana efektywność energetyczna budynków, stosowanie systemów ETICS i zrównoważony rozwój w budownictwie.
20-03-2019

Rozpoczyna się kolejna edycja programu lojalnościowego - Baumit Klub

Profesjonaliści zasługują na więcej – z takim przekonaniem 1 lutego 2019, tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu budowlanego, Baumit wystartował z nowym programem lojalnościowym dedykowanym firmom wykonawczym – Baumit Klub. Wystarczy zarejestrować fakturę na stronie www.baumitklub.pl lub poprzez intuicyjną aplikację mobilną, by zacząć zbierać punkty i wymieniać je na klubowe korzyści.
20-03-2019

Już z końcem marca rozpocznie się kolejny cykl szkoleń w Akademii Najemcy

Po sukcesie poprzednich sesji, Walter Herz rozpoczyna tegoroczną edycję spotkań w Akademii Najemcy. Warsztaty odbywać będą się w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu
15-03-2019

Jakie materiały budowlane znajdą uznanie klientów w 2019 roku? Rusza kolejna fala sprawdzonego barometru rynkowego!

Wykonawcy wskażą inwestorom najlepsze materiały budowlane już po raz 15. ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadzi wśród fachowców reprezentatywne, ogólnopolskie badanie ankietowe Budowlana Marka Roku, które ma na celu poznanie opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych.
12-03-2019

Szkolenie "SYSTEM BMS – od koncepcji do wdrożenia"

Szkolenie skierowane jest do osób planujących wdrożenie bądź rozbudowę istniejących systemów opartych o rozwiązania BMS w budynkach przemysłowych, biurowych, hotelowych, użyteczności publicznej i innych. Odbędzie się 10 – 11 kwietnia 2019 r. w Krakowie.
11-03-2019

Otwarcie Radisson Hotel & Suites w Gdańsku

Radisson Hospitality AB, spółka notowana na szwedzkiej giełdzie Nasdaq w Sztokholmie z dumą ogłasza otwarcie Radisson Hotel & Suites, Gdańsk. Obiekt jest pierwszym hotelem marki Radisson w Europie. Dzięki jego powstaniu, portfolio Radisson Hotel Group w Polsce wzrośnie do 17 hoteli oferujących prawie 3800 pokoi aktualnie dostępnych lub będących w przygotowaniu.
07-03-2019

Zapraszamy na drzwi otwarte na poznańskim osiedlu Nowych Kosmonautów

Poszukujący nowego, własnego mieszkania blisko centrum miasta, powinni zarezerwować sobie najbliższą sobotę 9 marca na odwiedziny inwestycji Nowych Kosmonautów. Podczas organizowanych drzwi otwartych będzie można zobaczyć postępy prac na budowie, zapoznać się z ofertą II etapu osiedla oraz atrakcyjnymi pakietami wykończenia wnętrz. Nie zabraknie też oferty specjalnej na zakup mieszkania.
07-03-2019

55 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „Twój Dom 2019” w Bielsku – Białej

Wydarzenie to jest największym w południowej Polsce spotkaniem branży budowlanej, swoim zasięgiem obejmujące, także region pogranicza polsko- czesko – słowackiego. Organizowane są od 28 lat, cieszą się dużym prestiżem, uznaniem i renomą w oczach Wystawców i odwiedzających je osób. Ich misją jest upowszechnianie nowoczesnych materiałów i technik budowlanych, przyjaznych dla środowiska, a także promowanie efektywności energetycznej w budownictwie.
28-02-2019

Targi Mieszkań i Domów w hali MTP w najbliższy weekend

Wiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów to nie lada gratka dla poszukujących wymarzonego mieszkania lub domu. Już w najbliższy weekend (2-3 marca) w hali nr 3. Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można zapoznać się z ofertą nieruchomości z Poznania i okolicy.
27-02-2019

Odbyły się warsztaty dla uczestników konkursu „Renault Easy City. Design the Future”

Projektować w oparciu o doświadczenie i potrzeby ludzi oraz zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Czym jest projektowanie doświadczeń użytkownika? W jaki sposób ograniczać zanieczyszczenie światłem i zapewnić retencję wody w miastach? Jak zmienia się mobilność we współczesnych metropoliach? Warsztaty dla uczestników konkursu „Renault Easy City. Design the Future” stanowiły wsparcie w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania pojawiające się podczas tworzenia prac konkursowych.
27-02-2019


Stron: 375 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19004 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >