Wydarzenia w kraju – lista artykułów

Potencjał drzemiący w szkle to siła targów Glass

- Targi Glass pozwalają wystawcom na ekspozycję maszyn i urządzeń usprawniających nie tylko produkcję, ale też inne procesy w branży. Często odwiedzający targi dopiero tutaj odkrywają nowe rozwiązania, które zoptymalizują ich działalność i rozwiążą realne problemy. Niejednokrotnie maszyny jakie pokazują nasi wystawcy mogą zastąpić pracę kilku osób - mówi Marta Szydłowska, dyrektor targów Glass.
15-07-2019

Zapraszamy budowlańców do kolejnej edycji konkursu - Wykonawca ROCKu

Firma ROCKWOOL zaprasza wszystkich wykonawców do uczestnictwa w drugiej edycji konkursu „Wykonawca ROCKu”. Celem akcji jest wyłonienie najlepszych wykonawców ociepleń. Nagrody czekają aż na 50 profesjonalistów, którzy na co dzień pracują z wełną skalną. W puli nagród znajduje się ponad 35 tysięcy złotych.
11-07-2019

Podczas wakacyjnych remontów warto zwracać uwagę na sezonowe akcje promocyjne - Jedynka rozdaje leżaki

Rusza akcja promocyjna marki farb Jedynka pod hasłem „Jedynką malujesz, wygodnie plażujesz”. Na klientów, którzy zakupią min. 7,5 litra farby Jedynka Deco & Protect Zmywalna w dowolnie wybranym kolorze, w prezencie na powitanie lata czeka leżak plażowy*. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
10-07-2019

Odbędzie się pierwsza edycja targów dedykowanych finansom osobistym - MoneyDays

Denerwuje Cię, że Twoje pieniądze tracą wartość, leżąc bezczynnie na koncie w banku? Nie satysfakcjonują Cię nisko oprocentowane lokaty, ale boisz się ryzyka inwestowania w bardziej agresywny sposób? Chcesz dowiedzieć się więcej i z pierwszej ręki o lokowaniu pieniędzy w dziełach sztuki, alkoholach czy przedmiotach kolekcjonerskich? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to targi MoneyDays są właśnie dla Ciebie!
09-07-2019

Bepieczny wyjazd na wakacje - 10 zasad, o których każdy kierowca powinien wiedzieć zanim ruszy w drogę

Nadszedł długo wyczekiwany czas letnich wyjazdów. 76% Polaków wybiera samochód na środek transportu podczas podróży krajowych. Co zrobić, żeby uniknąć frustracji za kierownicą i problemów podczas podróży do celu? Jak wyposażyć auto? Co kierowcy mogą zrobić by zagwarantować sobie i ich rodzinom bezpieczeństwo? PZPO radzi, jak przygotować się do letnich wyjazdów.
08-07-2019

Jakle miasto będzie najbardziej ukwiecone w 2019 roku - ruszył ósmy plebiscyt Terra Flower Power

1 lipca po razu ósmy wystartował plebiscyt Terra Flower Power. W wyborze najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce może wziąć każdy. Czekają cenne nagrody!
04-07-2019

Showroomy otwiera już nie tylko branża wnętrzarska

Hydro, światowy producent aluminium, umieścił w polskim oddziale w Trzciance showroom, który od maja jest dostępny dla klientów. To dość nowatorska inicjatywa, bo showrooming uchodzi wciąż za dominującą praktykę sklepów wielkopowierzchniowych. Tymczasem coraz śmielej wkrada się w kręgi przemysłowe. W ten sposób architekci, inżynierowie, projektanci i nowi pracownicy mogą poznać z bliska ofertę produktów Hydro oraz ich finalne zastosowanie.
04-07-2019

Kolejna, tym razem jesienna edycja Targów Sztuki Dostępnej

Po zawrotnym sukcesie pierwszych, marcowych Targów Sztuki Dostępnej wszyscy z niecierpliwością czekali na termin następnej imprezy z tego cyklu. Wreszcie jest! Druga edycja imprezy odbędzie się już 16-17 listopada 2019 roku.
03-07-2019

Wakacyjny, artystyczny konkurs dla każdego, kto ma nieszablonowe kreatywne pomysły

Największy producent styropianu na polskim rynku firma Termo Organika ogłosiła wakacyjny, artystyczny konkurs: „Termomodernizacja to najlepszy sposób na: smog, komfort cieplny i oszczędność pieniędzy”. Skierowany jest do twórców wszystkich dziedzin sztuki, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, a więc o główną nagrodę rywalizować będą ze sobą prace reprezentujące różne artystyczne kierunki. Łączna pula nagród wynosi 10 000 złotych.
03-07-2019

Czy polskie sądownictwo będzie zużywać mniej papieru

Z informacji Ministerstwa Sprawiedliwości wynika, że w ciągu ostatnich statystycznych 12 miesięcy państwo zakupiło dla sądów powszechnych 970 154 ryz białego papieru A4. Oznacza to, że w tym okresie zużyto 2425 ton papieru, na którego wyprodukowanie trzeba było ściąć ponad 41 tysięcy drzew (17 drzew na 1 tonę papieru). Czy postępująca cyfryzacja polskiego sądownictwa może tę sytuację zmienić? Według szacunków twórców Pierwszego Elektronicznego Sądu Polubownego dla przedsiębiorców ULTIMA RATIO prowadzenie sprawy on-line może zmniejszyć zużycie papieru o 200 razy w porównaniu do sądownictwa tradycyjnego.
03-07-2019


Stron: 382 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19220 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >