Wydarzenia w kraju – lista artykułów

Oferty nieruchomości w Poznaniu i okolicach na Targach Mieszkań i Domów

Już w najbliższy weekend wszyscy zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli bliżej przyjrzeć się ofercie nieruchomości powstających na terenie Poznania i okolic. 21 i 22 września w hali nr 3. Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Mieszkań i Domów. To idealne miejsce na znalezienie wymarzonego „M”.
19-09-2019

Jeszcze jest szansa na wygranie na Mercedesa Vito

Siódma edycja akcji „Mistrzowie Izolacji” jest już na ostatniej prostej, ale do wygrania wciąż czeka główna nagroda. Jeszcze tylko do końca września można wysyłać etykiety z produktów premiowanych ISOVER by mieć szansę na Mercedesa Vito. Dołącz do programu dla najlepszych wykonawców w branży izolacji.
18-09-2019

Jesienna edycja Dni Otwartych Würth Polska

Na uczestników jesiennych Dni Otwartych Würth Polska czekają promocje i merytoryczne szkolenia przygotowane przez ekspertów. To także doskonała okazja, aby wziąć udział w prezentacji nowych elektronarzędzi Würth z serii M-CUBE®. Za nami wydarzenia w Olsztynie, Kaliszu i Gdyni. Do końca października odbędą się jeszcze imprezy w 10 polskich miastach, m.in. Lublinie, Katowicach czy Krakowie.
17-09-2019

Arena szklanych trendów na listopadowych Targach Glass

Nie ma drugiego miejsca w Polsce prezentującego tak szeroką ofertę nowoczesnych maszyn, urządzeń i akcesoriów stosowanych w przemyśle szklarskim. Na targach Glass w Poznaniu spotkają się producenci, dystrybutorzy i beneficjenci tych rozwiązań. Nie zabraknie też aspektu wizualnego. Szkło to wyjątkowo wdzięczny materiał dla artystów i pasjonatów. Targi branży Szklarskiej Glass potrwają od 20 do 23 listopada. W ciągu tych czterech dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieni się w arenę szklanych trendów w branży.
16-09-2019

Od października będzie można zobaczyć nową wystawę w Oranżerii wilanowskiej - Katedra ormiańska we Lwowie i jej twórcy

Lwów jest dla Polaków miastem szczególnym. Wędrując jego uliczkami, nie sposób nie natknąć się na pamiątki dawnej, wielokulturowej Rzeczpospolitej oraz wspólnej, polsko-ukraińskiej przeszłości, których najwięcej można znaleźć w okolicach starego miasta. Wystawa Międzynarodowego Centrum Kultury i Instytutu POLONIKA „Katedra ormiańska we Lwowie i jej twórcy” dostępna do 25 listopada w Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie przeniesie zwiedzających do tego niezwykłego miasta, w którym wciąż można poczuć atmosferę minionych wieków.
16-09-2019

Zapraszamy na bezpłatne porady znanych stylistów i wizażystów do Galerii Klif w Gdyni

Jesienną kolekcję gdyński Klif otwiera zapraszając klientki i klientów do skorzystania z nowej odsłony lubianej przez klientów gdyńskiego Klifu usługi – doradztwa stylizacji. W Glam & Fashion Studio porad będą udzielać znani styliści - Katarzyna Kobiela, Grzegorz Bloch i Hanna Duda-Zacharewicz. Na konsultację warto zapisać się już dziś, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.
16-09-2019

Otwarcie nowej wystawy na placu Europejskim - Ślad czyli artystyczny recykling

Ghelamco Poland i Fundacja Sztuka w Mieście zapraszają na kolejną wystawę w plenerowej galerii Art Walk. Tym razem zobaczymy prace wykonane z… odpadków, czyli mówiąc wprost – ze śmieci. Artystki Patka Smirnow i Karina Królak od lat udowadniają, że z papieru, plastiku i tym podobnych materiałów można wykonać zachwycające kompozycje. Otwarcie wystawy „Ślad” już 17 września.
13-09-2019

Strabag rozpoczyna budowę drogi szybkiego ruchu S7 o długości 36 km na odcinku Płońsk-Pieńki-Strzegowo

13 września 2019 Konsorcjum firm STRABAG i STRABAG Infrastruktura Południe rozpoczęło budowę dwóch odcinków drogi szybkiego ruchu S7 z Warszawy do Gdańska.
13-09-2019

Polski producent styropianu przygotowuje charytatywny spektakl, który wesprze budowę szkoły w Afryce

Omenaa Mensah, pomysłodawczyni unikatowego, komediowego spektaklu o tolerancji, przedstawiła jego szczegóły oraz zaprezentowała tworzący go zespół złożony z plejady polskich aktorów. Sztukę wyreżyseruje Ewa Kasprzyk, a koordynatorem artystycznym projektu został Olaf Lubaszenko. Dochód ze sprzedaży biletów zasili konto budowy szkoły dla dzieci ulicy, którą fundacja Omeny Mensah buduje w Ghanie. Termo Organika, największy producent styropianu i kompletnego systemu ociepleń, została jednym z głównych partnerów artystycznego przedsięwzięcia.
12-09-2019

Zaproszenie dla architektów i projektantów na Cykl Design od kuchni w Sopocie

26 września 2019 r. architekci i projektanci wnętrz wezmą udział w kolejnym spotkaniu z cyklu DESIGN OD KUCHNI, zorganizowanym przez firmy Cosentino oraz Comitor. Podczas wydarzenia, goście będą mieli okazję w praktyce sprawdzić właściwości powierzchni ultrakompaktowych Dekton i konglomeratów kwarcowych Silestone z oferty hiszpańskiego producenta Cosentino. Pojawią się również nowoczesne urządzenia AGD: okap Panorama firmy NOVY oraz piekarnik Küppersbusch. Gościem specjalnym spotkania, odbywającego się tym razem w sopockim Studiu Estima, będzie Aleksander Baron. Uznany szef kuchni, wykorzystując zalety materiałów oraz sprzętów Cosentino i Comitor, zaprezentuje nowe smaki w swoim autorskim live cookingu.
12-09-2019


Stron: 385 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17782 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >