Zapraszamy budowlańców do kolejnej edycji konkursu - Wykonawca ROCKu

Zapraszamy budowlańców do kolejnej edycji konkursu - Wykonawca ROCKu

Firma ROCKWOOL zaprasza wszystkich wykonawców do uczestnictwa w drugiej edycji konkursu „Wykonawca ROCKu”. Celem akcji jest wyłonienie najlepszych wykonawców ociepleń. Nagrody czekają aż na 50 profesjonalistów, którzy na co dzień pracują z wełną skalną. W puli nagród znajduje się ponad 35 tysięcy złotych. Czytaj dalej

 

Co zrobić, by wziąć udział?

Każdy wykonawca, który chce powalczyć o tytuł „Wykonawcy ROCKu”, powinien zebrać jak najwięcej punktów. Punkty otrzymuje się za:

  • każdą zgłoszoną realizację wykonywaną na wełnie skalnej ROCKWOOL (minimum 4). Aby zgłosić realizację, należy wysłać SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację” w momencie otwierania pierwszej paczki wełny. Następnie należy zaczekać na  telefon od organizatora w celu ustalenia szczegółów dotyczących ocieplenia oraz na kontakt od Doradcy Techniczno-Handlowego i potwierdzić z nim montaż wełny skalnej,

  • uczestnictwo w szkoleniach Mobilnego Centrum Szkoleniowego ROCKWOOL,

  • pomyślne przejście badania tajemniczego klienta,

  • osiągnięte poziomy w grze ROCK MASTER (minimum 10).

 

W trakcie trwania konkursu organizowane będą dodatkowe akcje, w których będzie można zdobywać dodatkowe punkty do rankingu. 

 

Wykonawca ROCKu – zgłoś się do drugiej edycji konkursu!


Czytaj również: Wakacyjny, artystyczny konkurs dla każdego, kto ma nieszablonowe kreatywne pomysły

 

Wykonawcy to w procesie budowlanym osoby najważniejsze: nie tylko profesjonalnie realizują zlecenie, ale także pełnią kluczową rolę w procesie decyzyjnym dotyczącym wyboru materiałów. Inwestorzy indywidualni obdarzają ich dużym zaufaniem, w końcu powierzają im swoje marzenia o własnym domu. Konkurs Wykonawca ROCKu jest swego rodzaju uhonorowaniem tych najlepszych specjalistów w branży. To z jednej strony wyróżnienie, z drugiej potwierdzenie najwyższego stopnia profesjonalizmu i aktywności zawodowej – mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL CEE. 

 

Atrakcyjne nagrody czekają!

W konkursie „Wykonawca ROCKu” nagrodzonych zostanie aż 50 wykonawców, którzy do końca 2019 roku zdobędą największą ilość punktów. W puli nagród znajduje się ponad 35 tys. zł, a dla najlepszych przewidziane zostało wsparcie marketingowe dla firmy oraz elektronarzędzia Bosch Professional. Laureaci zyskają też rekomendację na stronie www.rockwool.pl oraz artykuł o sobie w SUPERMAGAZYNIE, biuletynie dla Wykonawców ROCKWOOL.

 

W pierwszej edycji akcji „Wykonawca ROCKu” bezkonkurencyjny okazał się Marcin Brzeski z firmy MM Domy. Wygrał voucher na wsparcie marketingowe o wartości 5000 zł, a pozostali nagrodzeni wykonawcy otrzymali pakiety rzeczowe: zestawy Bosch Professional GSR 10,8-2-Li i Radio GLM 10,8 V-Li. – W całej firmie bardzo cieszymy się z wygranej! To owoc naszej wspólnej pracy – mówił o sukcesie zwycięzca. – Nagrodę wręczono nam na spotkaniu w Zielonej Górze, gdzie mogłem wymienić się doświadczeniami z innymi wykonawcami, porozmawiać z fachowcami z ROCKWOOL i zobaczyć mecz koszykarski z loży VIP. Bardzo dobrze pracuje się nam na materiałach z wełny skalnej ROCKWOOL, dlatego liczymy, że w kolejnej edycji powtórzymy sukces i zgłosimy najwięcej realizacji

 

Czytaj również: Wydarzenie dla profesjonalistów z branży oświetleń i elektroniki przemysłowejKonkurs „Wykonawca ROCKu” trwa do 31 grudnia. Laureaci zostaną wyłonieni i nagrodzeni na specjalnym wydarzeniu dla Wykonawców w styczniu 2020 r. w Zielonej Górze. Zaproszeni wykonawcy będą mieli okazję m. in. wziąć udział w specjalnych szkoleniach, zwiedzić fabrykę ROCKWOOL w pobliskich Cigacicach czy uczestniczyć w innych, specjalnie przewidzianych atrakcjach.

2019-07-11
Źródło: Monday PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15703 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >