Zimowe wydanie katalogu „Domy  Rodzinne”

Zimowe wydanie katalogu „Domy Rodzinne”

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG rozświetla chłodne dni! Zima to dobry czas na wybór projektu domu, którego realizację można rozpocząć, wraz z budzącą się do życia wiosną.

 

W najnowszym wydaniu katalogu „Domy Rodzinne” Pracownia Projektowa ARCHIPELAG przygotowała wachlarz różnorodnych propozycji projektowych, które pozwolą rozgrzać marzenia o własnym domu.  Najnowsze wydanie katalogu „Domy Rodzinne” to prawie 100 projektów domów, wśród których znalazły się domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, domy w zabudowie szeregowej, funkcjonalne domy małe, imponujące rezydencje, charakterystyczne dla Pracowni Projektowej ARCHIPELAG projekty „z falą”, a także wiele oryginalnych koncepcji w nowoczesnym stylu. Na szczególną uwagę zasługuje nowa, unikatowa Kolekcja BIANCO, w której dominuje ascetyczna wizja piękna – prosta, czysta, doskonała. Wnętrza domów z Kolekcji BIANCO zostały zaprojektowane z najwyższą troską o ergonomię i komfort użytkowy.

 

Czytaj również: Świąteczny Konkurs Pracowni Projektowej

 

 

 

W najnowszym wydaniu katalogu „Domy Rodzinne” czytelnicy znajdą również zaproszenie do udziału w Świątecznym Konkursie Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, w którym do wygrania jest projekt domu pod choinkę oraz inne, atrakcyjne nagrody. Do lektury najnowszego wydania katalogu „Domy Rodzinne” zachęca również seria artykułów poradnikowych, z najnowszymi informacjami z rynku budowlanego, którą Pracownia Projektowa ARCHIPELAG przygotowała wspólnie z ekspertami z firm partnerskich. W katalogu ponadto garść wskazówek, jak dopasować projekt do potrzeb rodziny, jakie dodatki do projektu wybrać, przydatne instrukcje, jak i gdzie dokonać adaptacji projektu, a także informacje dotyczące możliwości przeprowadzenia zmian w projekcie.

 

2011-12-02
Źródło: Archipelag / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16326 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 155

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >