Jaka forma ogrzewania

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

26 lutego 2015, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam piec kaflowy podlaczony do centralnego ogrzewania i w ten sposob niskimi kosztami ogrzewam spokojnie caly dom. Oczywiscie zglosilem sie z tym do specjalisty [http://zakladzdunski.pl/uslugi] bo sam raczej nie ogarnalbym takiej instalacji

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 3 marca 2015, 11:08
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2015, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: sadek napisał: pompa ciepla jest najlepszym sposobem. Sam mam ja u siebie w
domu i ogrzewa caly dom plus wode uzytkowa. Kupilismy ja w
[http://ekowent-wentylacja.com.pl/oferta/dla-domu/pompy-ciep
la/]. Mimo ze jest to poczatkowo wiekszy wydatek to jednak
szybko sie zwraca


szczególnie jak ktoś jest obrotny i załatwi sobie dofinansoawnie.. nie orientuję się w każdym województwie, ale np w mazowieckim jest do 10tys przy 25% kosztu kwalifikowanego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2015, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik przemek986 napisał: no wlasnie, a czy większosc ludzi może sobie pozwolić na
płacenie 20-30% wyższych rachunków niż przy pompie
ciepła. rachunek jest prostu - inwestycja, a potem jej
zwrot w przeciagu około 6-7 lat. pozatym są
dofinansowania, warto się zainteresować tematem pompy
ciepła
Użytkownik przemek986 napisał: no wlasnie, a czy większosc ludzi może sobie pozwolić na
płacenie 20-30% wyższych rachunków niż przy pompie
ciepła. rachunek jest prostu - inwestycja, a potem jej
zwrot w przeciagu około 6-7 lat. pozatym są
dofinansowania, warto się zainteresować tematem pompy
ciepła


Chętnie zapoznam się z kalkulacją takiej inwestycji dla domu 84 m2.
Najbardziej interesuje mnie ta szybka amortyzacja...

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2015, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o instalacji gazowej w hali produkcyjnej? Moj kumpel niedawno zakładał, kupował czesci w http://www.atm-gazownictwo.pl i mowił,że opłaca mu sie to i sprawdza. Jaka jest wasza opinia?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2015, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

warto pomyslec o plycie ceramicznej. Jest swietna oslona do piecow. Mozna ja kupic np. w anbi tech http://anbi-tech.pl/termoizolacja/plyty-ceram iczne w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2015, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe jak się opłaca wklejanie linków reklamowych na forum?
Spamerzy nie są mile widziani, a firmy, które korzystające z ich usług są tak samo wiarygodne, jak twierdzenie, że Słonce krąży wokół Ziemi ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2015, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość napisał: Witam, jaką formę ogrzewania wybrać dla o150m domku
jednorodzinnego z dala od terenu zabudowanego eko groszek?


czy może klasycznie węgiel i drewno???

no tak nowocześnie jakoś


Ja też mam domek jednorodzinny o podobnym metrażu i wybrałem kocioł na ekogroszek z podajnikiem. Wg mnie to same zalety, raz załadujesz i masz spokój nie musisz często odwiedzać kotłowni. Koszty są porównywalne. Zawsze możesz wybrać z komorą zastępczą, w razie braku prądu palisz drewnem lub zwykłym węglem.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2015, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowocześnie, to jest ogrzewanie podczerwienią. Kotły na ekogroszek nadają się
wyłącznie do budynków o zapotrzebowaniu energetycznym równym zapotrzebowaniu energetycznemu obory. Kto taki dom sobie stawia, to niech później nie płacze po forach, że mu zimno, albo za drogo...
Zamiast w kotły lepiej zainwestować w izolację!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2015, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowocześnie nie zawsze znaczy dobrze,akurat z ogrzewaniem na podczerwień bywa różnie i osobiście go nie posiadam,a bazuję na opiniach innych Użytkowników na forach. Polecam przede wszystkim dobrą izolację plus do tego układ CO z solidnym kotłem,chętnie pomożemy podczas wyboru www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2015, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Kociol.net]Nowocześnie nie zawsze znaczy dobrze,akurat z ogrzewaniem
na podczerwień bywa różnie i osobiście go nie posiadam,a
bazuję na opiniach innych Użytkowników na forach. Polecam
przede wszystkim dobrą izolację plus do tego układ CO z
solidnym kotłem,chętnie pomożemy podczas wyboru
www.Kociol.net

Ciekawe co z tym "różnie"? Opinie innych użytkowników, którzy nawet nie wiedzą czym jest podczerwień, a promieniowanie kojarzy im się z Czernobylem
są tak miarodajne jak opinie przekupek na targu.
Fora są pełne "fahofcuw". którzy gdzieś byli i coś widzieli, a mądrością
przewyższają wyrocznię Delficką!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >