jakie ogrzewanie na gaz czy olej opałowy?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21

6 września 2016, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Mając tylko taki wybór, to z dwojga złego zdecydowanie ogrzewanie gazowe, bo ceny oleju opałowego są po prostu zawrotnie wysokie.

www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2016, 12:02

A może ogrzewanie gazowe? Gaz jest tani, więc chyba to dobre rozwiązanie. Firmy ciągle prześcigają się w stawkach. Czy któryś z dostawców ma ceny niższe od tych- ineon.com.pl/gaz-ziemny-dla-firmy/ ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2017, 20:46

wh0cd407270 furosemide online hydrochlorothiazide 12.5 mg tablet albenza cost buy cafergot lipitor generic

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2017, 07:26

Jak już to gazowe, ale gdyby była taka możliwość u Ciebie, to zdecydowanie decydowałbym się po prostu na ogrzewanie systemowe. U mnie do mojego domu dostarcza je http://www.termika.pgnig.pl/ i zawsze jest ciepło.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2017, 10:18

Nie każdy ma możliwość ogrzewania systemowego i musi szukać alternatywnego źródła. Jeżeli interesuje Cię ogrzewanie na gaz, to też warto zadbać o odpowiedni kocioł, a tutaj chętnie pomożemy i doradzimy na
Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• jakie ogrzewanie wybrać? gazowe czy elektryczne Liczba postów: 62 Grupa: Robimy inst... My zrezygnowaliśmy z gazu na rzecz pelletu. Kupuje dobry z czystych odpadów drewnianych więc podczas spalania nie emituje co2 do atmosfery. Ciepło jest porównyw...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 34 Grupa: Robimy inst... No jeżeli chodzi o to co jest bardziej ekonomiczne na przyszłość to zdecydowanie jest to oczyszczalnia. Początkowo trzeba w nią włożyć trochę pieniędzy ale pote...
  • Jaki zmiękczacz wody? Liczba postów: 44 Grupa: Robimy inst... Przy zmiękczaczu koniecznie patrzymy na głowicę i złoże. Głowica powinna być up-flow 4-cyklowa, ponieważ 2-cyklowe nie doczyszczają złoża, a po regeneracji woda...
  • zbiornik naziemny czy podziemny? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy inst... Ja już dawno miałem w planach taką zmianę. LPG jest bardzo wygodne i ekologiczne. Jakiś czas temu sprawdzałem na stronie, ale też kontaktowałem się z Amerigas b...
  • za duzo poiolucos nie tak z kotlem Liczba postów: 1 Grupa: Robimy inst... Popiołu mam tyle w piecu ze tragedia. Wegiel do niczego, znowu dalem się nabrać na wrzeszczaca reklamę internetowa. Masakra. Jakie paramtery powinien mieć dobry...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 22314 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >