Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
Polecane wydarzenia: rozwiń

53. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz "TWÓJ DOM 2018"
Data wydarzenia:od 23.03.2018
do 24.03.2018
Zaparaszamy 23-25 marca w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26, w Bielsku-Białej. Targi organizowane od 26 lat na pograniczu polsko-czesko-słowackim, są uważane za najważniejsze wydarzenie branży budowlanej na południu Polski. Misja jest dość prosta, lecz innowacyjna: upowszechnianie nowoczesnych i ekologicznych technik budowlanych, promowanie efektywności energetycznej w budownictwie.

 

Dla wszystkich, którzy myślą o zbudowaniu, wyremontowaniu lub aranżacji swojego domu, ogrodu,  czy innych pomieszczeń, na które jeszcze nie mają pomysłu, a szukają niebanalnego rozwiązania i najnowszych efektywnych rozwiązań - , jest to doskonała okazja, by dowiedzieć się czegoś nowego i takie rozwiązania znaleźć właśnie na Targach.


Targom będą towarzyszyć takie wydarzenia jak:

  • Strefa Dobrych Wnętrz

  • Strefa Wiedzy: Konferencja Budownictwa Zero i Niskoenergetycznego infoENERGIA 2018 - Uczestnicy poznają w skrócie najnowsze rozwiązania w zakresie  technologii tworzenia budynku o standarcie niemal zeroenergetycznym a także możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii dla uzyskania jego  maksymalnej efektywności energetycznej – przedstawione przez ekspertów i praktyków.

  • Klub Małego Budowlańca - tradycyjnie funkcjonuje na targach już od lat. Tutaj można pozostawić swoje pociechy,  gdzie pod okiem fachowych instruktorów mogą  one rozwinąć m. in. umiejętności planowania działań twórczych, usprawnić swoje manualne zdolności poprzez warsztaty  budowania małych domków.

  • Konkurs dla zwiedzających - do wygrania cenne nagrody ufundowane przez Wystawców i Organizatora targów. Ogłoszenie wyników w dniu 25 marca w ostatnim dniu targów o godz. 14.00 na stoisku Organizatora targów.

NA stoiskach wystawców eksperci i praktycy pomogą w znalezieniu optymalnego rozwiązania ,

można poznać i porównać wiele ofert w jednym czasie i miejscu.


Informacje targowe:

  • Targi odbędą się w dniach 23 - 25 marca 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bielsku-Białej pod Dębowcem przy ulicy Karbowej 26. Będą czynne dla zwiedzających w piątek i sobotę od godz. 10.00 do 18.00 natomiast w niedzielę od godz. 10.00 do 16.00.

  • Udział w targach bierze ok. 250 firm polskich i zagranicznych.

  • Powierzchnia wystawiennicza - ok. 5 000 m2 w Hali i 1500m2 na terenach zewnętrznych.

  • Bilet wstępu jest w cenie 10 zł. Grupy zorganizowane – wstęp bezpłatny.

  • E-bilet – bezpłatny wstęp na targi (e-bilet będzie dostępny do pobrania od 12 marca 2018 r.)

  • Zapewniamy bezpłatne parkingi położone w obrębie Hali.


Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.

            więcej informacji o imprezie na:  www.targibielskie.pl


Społeczność budnet.pl ma już 18622 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >