Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
https://spin.lockus.pl https://dobrymontaz.com
Polecane wydarzenia: rozwiń

Real Estate Academy 2019
Data wydarzenia:od 05.11.2019
do 28.11.2019
Jak inwestować w nieruchomości? Osiem spotkań z przedstawicielami największych firm z branży nieruchomości i wykładowcami z Katedry Miasta Innowacyjnego SGH pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie. Zarezerwuj wszystkie wtorki i czwartki w listopadzie na spotkania ze specjalistami od inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe.

 

Podstawowa i specjalistyczna wiedza na temat inwestowania w nieruchomości, przekazywana przez specjalistów z branży i pracowników naukowych SGH-tak można w skrócie opisać tematykę Real Estate Academy 2019

 

Podczas przygotowywania pierwszej edycji Real Estate Academy wybraliśmy jedno kluczowe, z pozoru proste pytanie-Jak inwestować w nieruchomości? Współpracujący z nami wykładowcy z Katedry Miasta Innowacyjnego SGH i doświadczeni w branży nieruchomości specjaliści, odpowiedzą na nie podczas spotkań odbywających się w każdy wtorek i czwartek listopada. 

 

Poruszana tematyka będzie dotyczyła inwestycji na rynkach nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Zaletą naszego wydarzenia jest otwarcie na chcących poznać tajniki rynku nieruchomości podstaw, jak i na tych chcących pogłębić już posiadaną wiedzę.

 

Pierwsza prelekcja odbędzie się już 5 listopada i będzie dotyczyła wpływu polityki miejskiej na rynek nieruchomości. Spotkanie poprowadzi prof. dr hab. Marek Bryx, były wiceminister infrastruktury, pierwszy dyrektor Warszawskiego Biura Programu ONZ do spraw Osiedli Ludzkich.

 

Projekt jest organizowasny przez Studenckie Koło Naukowe inwestycji i Nieruchomości, działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wszystkie informacje o spotkaniach w ramach REA2019 można znaleźć w wydarzeniu Real Estate Academy 2019 na FB.


Społeczność budnet.pl ma już 15718 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 231

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >