Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
https://dobrymontaz.com
Polecane wydarzenia: rozwiń

SPIN Extra 2020
Data wydarzenia:od 30.06.2020
do 01.07.2020
30.06 - 01.07 2020 w Hotelu Marina koło Olsztyna, odbędzie się SPIN Extra 2020. Tradycyjnie podczas Spotkania Partnerzy zaprezentują swoje rozwiązania podczas prelekcji. Do dyspozycji uczestników będzie część ekspozycyjna, w ramach której prowadzone będą prezentacje sprzętu i indywidualne doradztwo. Nie zabraknie konsultacji z ekspertami oraz czasu na rozmowy kuluarowe i integrację.

 

 

Nowością nadchodzącej edycji będą warsztaty praktyczne, w trakcie których projektanci będą mieli okazję poznać technologie i rozwiązania w zbliżonym do rzeczywistego środowisku pracy. Będzie to także okazja do bezpośredniego czerpania wiedzy od trenera, czemu sprzyjać będą małe, kilku i kilkunastoosobowe grupy.

Edycja wiosenna dedykowana jest dla projektantów z północnej i centralnej Polski. Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie www.spin.lockus.pl

 

Tematyka SPIN obejmuje szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, poprzez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe, po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

 

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji można znaleźć na

www.spin.lockus.pl 

www.facebook.com/SPINiSPINExtra

 

Społeczność budnet.pl ma już 15949 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >