Dobiegła końca budowa pierwszego etapu inwestycji Nowe Ogrody

Dobiegła końca budowa pierwszego etapu inwestycji Nowe Ogrody

Budowa pierwszego etapu inwestycji Nowe Ogrody, usytuowanej przy ulicy 5 Stycznia na poznańskich Jeżycach, dobiega końca. Zaawansowanie budowy wynosi już prawie 90%. W ramach realizowanego etapu powstanie 76 lokali mieszkalnych o metrażach od 25 m kw. do 76 m kw. oraz pasaż handlowy z 7 lokalami usługowymi.

 

Budowa Nowych Ogrodów jest podzielona na 3 etapy, docelowo w ramach tego projektu powstanie aż 650 mieszkań. Jest to najprawdopodobniej największa inwestycja mieszkaniowa w Poznaniu. Powstające osiedle będzie w pełni kompleksowe, wyposażone w funkcjonalny podziemny parking oraz nowoczesną windę. Na jego terenie znajdą się liczne sklepy, punkty usługowe i kawiarenki.

 

 

Ukończenie I etapu inwestycji planowane jest na styczeń 2014 roku.

 

Czytaj również: Ile kosztuje bliźniak w Warszawie?

 

Elewacja budynku jest gotowa. Obecnie trwają prace wykończeniowe na klatkach schodowych. Zajęliśmy się już także zagospodarowaniem terenu wokół inwestycji – mówi Katarzyna Robińska, prezes firmy Proxin Ogrody Sp. z o.o. – W styczniu wystąpimy o pozwolenie na użytkowanie. Prawomocny dokument powinien być gotowy w lutym, zbiegnie się to z oddaniem mieszkania pokazowego oraz organizacją dni otwartych na terenie inwestycji – dodaje.

 

 

Ceny dostępnych jeszcze mieszkań w ramach pierwszego etapu rozpoczynają się już od 195 597 zł. – Przygotowując się do realizacji inwestycji w Wielkopolsce, dokładnie przeanalizowaliśmy specyfikę oraz oczekiwania lokalnego rynku. Zdobyliśmy zaufanie Poznaniaków, a przez co zwiększone zainteresowanie Nowymi Ogrodami. Z tymi doświadczeniami już w II kwartale 2014 roku planujemy rozpoczęcie budowy kolejnego etapu inwestycji – mówi K. Robińska.

 

Czytaj również: Bezpłatna rezerwacja lokali w inwestycji Górczyńska 46

 

Dużą zaletą osiedla jest jego lokalizacja, która pozwoli mieszkańcom cieszyć się nieograniczonym dostępem do terenów zielonych, a jednoczenie bardzo dobrym skomunikowaniem z centrum Poznania.

 

 

W bliskim otoczeniu znajduje się ogród botaniczny, Jezioro Rusałka, a także liczne trasy rowerowe. W pobliżu znajdują się także przystanki autobusowe i tramwajowe, a w planach zagospodarowania tej okolicy ujęta jest nowa pętla tramwajowa oraz dworzec komunikacji miejskiej.

Źródło: Mission Pr / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18793 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 84

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >