Dzień Otwarty na osiedlu Rozalin w Lusówku

Dzień Otwarty na osiedlu Rozalin w Lusówku

W sobotę 12 lipca na Osiedlu Rozalin w Lusówku, gmina Tarnowo Podgórne zostanie otwarty dom pokazowy. Wydarzenie połączone będzie z Dniem Otwartym inwestycji oraz rodzinnym piknikiem na osiedlowym placu zabaw.

 

Oficjalna część wydarzenia, podczas której zaprezentowany zostanie dom pokazowy i odbędzie się spotkanie z dziennikarzami rozpocznie się o godz. 11:00. Oglądając inwestycję można poznać możliwości aranżacyjne, jakie daje dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 82 m kw. Mieszkanie, które prezentuje deweloper jest częścią domu w zabudowie bliźniaczej i spełnia wymogi stawiane przez rządowy program Mieszkanie dla Młodych.

 

 

 

Firma Novum Plus od 10 lat realizuje inwestycję na Osiedlu Rozalin. Od 2008 roku spółka oddała do użytku na Osiedlu Rozalin ponad 86 domów wraz ze wszystkimi mediami i pełną infrastrukturą. Na Osiedlu mieszka już kilkadziesiąt rodzin. Obecnie deweloper wprowadza do oferty nowe projekty o modernistycznej architekturze. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z planami rozwoju Osiedla, porozmawiać z doradcami, a także przedstawicielami Gminy Tarnowo Podgórne.

 

Czytaj również: Inwestycje logistyczne

 

Rodzinny piknik na Osiedlu Rozalin rozpocznie się z kolei w sobotę o godz. 12:00. Na osiedlowym, nowowybudowanym placu zabaw przewidziano wiele atrakcji dla najmłodszych, w tym opiekę profesjonalnych animatorów, gry, konkursy, przejażdżki kucykiem. Podczas imprezy będzie można porozmawiać także z doradcą kredytowym i architektem wnętrz.

Czytaj również: Nowe centrum logistyczno-dystrybucyjne

 

Deweloper wraz ze swoim partnerem – firmą Amica – przygotował także niespodziankę dla potencjalnych klientów. Każdy, kto weźmie udział w sobotnim wydarzeniu, a w przyszłości zdecyduje się na zakup domu – otrzyma w prezencie sprzęt AGD Amica.

Źródło: ITM / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18802 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >