Inwestycja  w Brodowie pod Poznaniem

Inwestycja w Brodowie pod Poznaniem

Okres wakacyjny to nie dla wszystkich czas urlopów. Kiedy gonią terminy na inwestycji, nie można dopuścić do przestojów. W podpoznańskim Brodowie praca wre, a postępy na budowie przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem. Czytaj dalej

 

Brodowo już kilka lat temu wpisało się na mapę podpoznańskich inwestycji mieszkaniowych. Stała rozbudowa osiedla Słonecznego powoduje, że z roku na rok zwiększa się liczba mieszkańców, a deweloper KM Building zapowiada kolejne etapy. Obecnie prowadzi się prace związane z budową kolejnych domów w zabudowie szeregowej. Aktualnie powstaje III etap inwestycji, w ramach którego powstanie 11 domów szeregowych. Ukończono konstrukcję dachu, zamontowano okna, a obecnie trwa wykończenie elewacji zewnętrznej.  

 

 

Poza pracami przy kolejnym etapie szeregowców na Osiedlu Słonecznym stawiane są także mieszkania o powierzchni 55 mkw. W skład każdego z lokali będzie wchodził salon z aneksem kuchennym, toaleta, dwie sypialnie oraz łazienka. Dodatkowo do każdego z lokalu przynależeć będzie ogród o powierzchni zależnej od wielkości działki. Zakładane jest już pokrycie dachowe, a wewnątrz budynku montowane są instalacje elektryczne oraz tynkowane ściany. - Planujemy budowę  12 mieszkań, ale jeśli zainteresowanie ofertą będzie duże, bierzemy pod uwagę możliwość postawienia kolejnych. mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building. Ze względu na cenę i powierzchnię mieszkania  oraz wspomniane szeregowce kwalifikują się do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

 

 

Czytaj również: Etap IIA Sokratesa Park & Art w Warszawie

 

Dla rodzin z małymi dziećmi deweloper wybudował plac zabaw o powierzchni prawie 300 mkw, na którym pociechy mogą spędzać swój wolny czas korzystając ze zjeżdżalni, huśtawek czy piaskownicy. Oprócz placu zabaw deweloper ma w planach wybudować dla swoich mieszkańców garaże, na które zgłaszane jest duże zapotrzebowanie. – Wiele zapytań o garaże ze strony mieszkańców każe nam przypuszczać, że chętnych na ich zakup nie zabraknie. Do końca roku planujemy oddanie pierwszych z nich – podaje Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building. 

 

Czytaj również: Modernizacja kompleksu biurowego

 

Zaletą Brodowa jest także jego położenie.  Okolica charakteryzuje się ciszą, spokojem oraz terenami zielonymi, gdzie warto wybrać się na rodzinny spacer, wycieczkę rowerową czy niedzielny piknik. Pasjonatom historii należy polecić zabytkowy XIX- wieczny dworek w Brodowie czy Stary Rynek w pobliskiej Środzie Wielkopolskiej. Zmotoryzowani w niecałe pół godziny dojadą do poznańskiego Ronda Rataje, dzięki trasie S11.

Źródło: missionpr / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19254 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >