Inwestycje dewelopera z Gliwic: jakie udogodnienia oferuje?

Inwestycje dewelopera z Gliwic: jakie udogodnienia oferuje?

Co ma do zaoferowania klientowi współczesny deweloper? Okazuje się, że coraz więcej – Polacy nie są już zainteresowani „po prostu” mieszkaniami na sprzedaż. Staliśmy się klientami świadomymi i czującymi odpowiedzialność za to, jak nasze decyzje i codzienne życie wpływają na środowisko, a także, co tu kryć, bardziej wymagający w kwestii rozmaitych udogodnień. Aktualne oferty deweloperów to już nie tylko określony metraż, do którego przy odrobinie szczęścia możemy dokupić miejsce w garażu lub komórkę lokatorską. Sprawdźmy, co jeszcze może nam zaproponować firma deweloperska i przyjrzyjmy się ofercie gliwickiego dewelopera Dom100. Czytaj dalej

 

Zielone ogródki, balkony i tarasy: oddech natury w mieści

Czas pandemii i lockdownu dla wielu był szczególnie trudny. Konieczność zamknięcia się w czterech ścianach, bez dostępu do świeżego powietrza i ciepłego wiosennego światła, okazała się trudna do zniesienia nawet dla zatwardziałych domatorów. Choćby metr kwadratowy zielonego ogródka albo balkonu był obiektem zazdrości – to nauczyło Polaków, że kupując własne M, warto zwrócić uwagę i na ten aspekt.


W mieszkaniach i domach w zabudowie szeregowej gliwickiego dewelopera Dom100 standardem są przynależne do nieruchomości ogrody na parterze i balkony lub tarasy na wyższych piętrach. Dzięki temu każdy mieszkaniec ma możliwość relaksu na świeżym powietrzu w dzień i wieczorem, kiedy letni skwar przestaje tak dokuczać. Taką przestrzeń łatwo zaaranżować w funkcjonalny i estetyczny sposób, wypełniając ją roślinami w donicach i meblami ogrodowymi.


Inwestycje dewelopera z Gliwic: jakie udogodnienia oferuje?Zakończona inwestycja dewelopera Dom100 w Gliwicach Żernikach

 

Ekologiczne rozwiązania przyjazne dla portfela

Znakiem rozpoznawczym Dom100 są zielone technologie, które z powodzeniem firma wprowadza w swoich inwestycjach na Śląsku. Rozwiązania takie jak stacje uzdatniania wody, panele fotowoltaiczne do zasilania części wspólnych budynków, a także automatyczne podlewanie terenów zielonych w obrębie osiedli nie tylko przyczyniają się do ochrony środowiska i oszczędności naturalnych zasobów, ale również sprawiają, że w portfelach mieszkańców zostaje więcej pieniędzy. Jak to możliwe?


Energooszczędne budynki i regulacja zużycia wody to działania pozwalające obniżyć rachunki za eksploatację mieszkania – po kilku latach zaoszczędzone w ten sposób pieniądze składają się na całkiem pokaźną kwotę.


Dodatkowym atutem wielu inwestycji tego gliwickiego dewelopera są stacje ładowania pojazdów zasilanych energią elektryczną oraz wiaty rowerowe.

 

Czytaj również: Już w krótce otwarcie pierwszego CitySpace w Łodzi

Inwestycje dewelopera z Gliwic: jakie udogodnienia oferuje?Osiedle Gliwice Czechowice – jedna z wielu inwestycji dewelopera dom100.eu


Wysoki standard i optymalizacja przestrzeni

Dom100 może się też pochwalić wysokim standardem wykonania budynków: jego inwestycje cechuje podwyższony standard deweloperski, a budynki powstają z wysokiej jakości materiałów, trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne. To sprawia, że w inwestycjach Dom100 można czuć się bezpiecznie, mieć pewność, że dom będzie służył przez długie lata.


Warto też zwrócić uwagę na pracę architektów Dom100 – ich nadrzędnym celem jest stworzenie funkcjonalnej przestrzeni dla każdego domownika i wykorzystanie dostępnych metrów kwadratowych do ostatniego centymetra. Długie, nieustawne korytarze, przejściowe pokoje i sypialnie bez miejsca na pojemną szafę? Takich deweloperskich wpadek nie znajdziesz w nieruchomościach Dom100. Optymalne rozplanowanie pomieszczeń, uwzględnienie przestrzeni do przechowywania – ten deweloper nie zostawia tych zadań prywatnie zatrudnianym architektom, którzy mają przemienić poszczególne mieszkania w nadające się do zamieszkania lokale.


Udogodnienia oferowane przez dewelopera z Gliwic zapewniają wszystko, co niezbędne do komfortowego życia. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie Dom100 – każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Czytaj również: Nowe centrum logistyczne - magazyn wysokiego składowania powstaje w Kutnie


Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18519 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 108

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >