Izera Park - unikalny projekt powstaje w Świeradowie Zdroju

Izera Park - unikalny projekt powstaje w Świeradowie Zdroju

Malownicze krajobrazy, czyste powietrze i szum strumyka każdego dnia. Izera Park, czyli najnowszy projekt spółki Proxin zapewni każdemu mieszkańcowi szereg pozytywnych doznań i wyrafinowany komfort.

 

 

Spółka Proxin to już wiele udanych, dobrze przyjętych przez rynek mieszkaniowy projektów. W nadmorskim Darłówku spółka zrealizowała apartamentowiec Nautic Park. Natomiast w centrum Poznania gotowy jest już projekt Słowackiego 7, a na ukończeniu ostatni etap popularnego osiedla Nowe Ogrody, zlokalizowanego na Jeżycach – najmodniejszej dzielnicy miasta Poznania. To portfolio już teraz powiększyło się. W październiku bieżącego roku deweloper rozpoczął budowę unikalnego projektu na terenie miejscowości Świeradów Zdrój. W malowniczym sercu Gór Izerskich, przy ulicy Zakopiańskiej 23A powstanie wyjątkowa pod każdym względem inwestycja Izera Park składająca się z 5 budynków, otoczonych lasami i strumieniem. Klasyczna architektura nawiązuje do lokalnych tradycji tego regionu, a tym samym harmonijnie wtapia się w malowniczy krajobraz otoczenia. Naturalny kamień granitowy w połączeniu ze świerkowymi deskami i ciepłym beżem zapewni poczucie ciepłej, domowej atmosfery. Proxin proponuje 161 wygodnych apartamentów o powierzchniach od 26 do 103 mkw. Przeszklone ściany najwyżej położonych lokali pozwolą na delektowanie się niepowtarzalnym krajobrazem. Starannie zaprojektowane części wspólne oraz udogodnienia, jak: recepcja, część coworkingowa (z myślą o osobach, które lubią pracować zdalnie), strefa saun, strefa fitness, czy pokój zabaw dla dzieci zapewnią komfort i wygodę zamieszkiwania przez cały rok. Położenie inwestycji to oczywiście naturalny argument do zaaranżowania na terenie projektu kilku narciarni i rowerowni. Miejsca postojowe zagwarantują podziemne hale garażowe. Nie zabraknie również stacji ładowania samochodów elektrycznych. Przewidziany jest także lokal usługowy dedykowany pod restaurację.

 

Izera Park - unikalny projekt powstaje w Świeradowie Zdroju

 

Czytaj również: W północno-zachodniej części Poznania powstaje Osiedle Przy Jeziorach

 

Świeradów Zdrój to urokliwe uzdrowisko i popularny ośrodek turystyczny położony w Kotlinie Jeleniogórskiej. Miasto słynie z bogatych zasobów leczniczych wód, które od wieków przyciągają poszukujących zdrowia i relaksu. Góry Izerskie są znakomite do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i narciarskiej. Szczególną atrakcją Świeradowa jest położona 400 metrów od inwestycji, a dostępna przez cały rok, kolej gondolowa ze stacją górną na Stogu Izerskim. Ułatwia ona narciarzom szusowanie w sezonie zimowym, a latem przewozi turystów pieszych i miłośników górskich tras rowerowych. Tu najbardziej znana jest sieć ścieżek rowerowych o nazwie Single-Track. Oferuje ona 14 tras o łącznej długości 80 km i czterech stopniach trudności. Mieszkańcy projektu Izera Park mogą także zdobywać szczyt Zajęcznika (1,7 km od inwestycji) oraz podziwiać panoramę gór z wieży widokowej na Młynicy (1,2 km od inwestycji).

 

Czytaj również: Modern Mokotów - inwestycja, która odmieni warszawski biurowy „Mordor”

 

Izera Park - unikalny projekt powstaje w Świeradowie Zdroju

Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19076 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 300

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >