Kameralne osiedle domów jednorodzinnych - oferta firmy deweloperskiej Sedno

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych - oferta firmy deweloperskiej Sedno

Z końcem września zakończył się odbiór kluczy do apartamentów na Osiedlu Śnieguliczki, zlokalizowanym w Józefosławiu przy ulicy Wilanowskiej. Czytaj dalej

Osiedle Śnieguliczki to zespół jedenastu domów wielorodzinnych, z których każdy posiada od 4 do 8 apartamentów. Lokale o powierzchni od 55 do 180 mkw  zbudowano  w wersji dwu-, trzy- i czteropokojowej. Duże drewniane okna sprawiają, że pomieszczenia są odpowiednio doświetlone. Każdy apartament posiada własny garaż a także pomieszczenia rekreacyjne i kominki. Budynki zostały wykończone wysokiej jakości materiałami: drewnem, ceramiką i stalą ocynkowaną.
Kameralne osiedle domów jest bezpiecznym i spokojnym miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi, a także osób ceniących ciszę i bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych. Wszystkie apartamenty posiadają własne ogródki o powierzchni od 40 do 290 mkw. Osiedle jest ogrodzone i stale monitorowane. Na jego terenie zaprojektowano również oczko wodne.
Osiedle Śnieguliczki jest oddalone zaledwie o 15 km od centrum Warszawy. Jego lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do ul. Puławskiej, łączącej Warszawę z Piasecznem. Nieopodal osiedla  znajdują się liczne trasy rowerowe, idealne na rodzinne wycieczki oraz Las Kabacki.
„Osiedle Śnieguliczki to połączenie ciekawego projektu architektonicznego, dobrej lokalizacji w prestiżowej okolicy, a także wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Dlatego nasze apartamenty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, doceniających ich unikalne cechy. Jest to kolejna inwestycja w podobnej lokalizacji oddana do użytku przez firmę Sedno. Jak widać takie projekty znajdują nabywców niezależnie od wahań koniunktury na rynku nieruchomości.” – powiedział Marcin Chmielewski z Sedno.


Autorem projektu osiedla jest pracownia architektoniczna „Architektonika”, natomiast generalnym wykonawcą firma Łucz-Bud Sp. z o. o. W sprzedaży pozostały ostatnie dwa apartamenty o wymiarach 140 i 180 mkw. Na ich zakup deweloper przewiduje 5% rabat.
Źródło: Lighthouse Consultants Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18793 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >