Kto ubezpieczy mieszkanie?

Kto ubezpieczy mieszkanie?

„Bezpieczne M”, to nowa promocja przygotowana przez Dom Kredytowy Notus. Teraz każdy nowy klient, który zdecyduje się na skorzystanie z doradztwa firmy przy wyborze kredytu hipotecznego, otrzyma kupon do wartości 760 złotych na ubezpieczenie nowo zakupionej nieruchomości.

 

Mieszkanie lub dom często jest głównym i najkosztowniejszym dobytkiem, w które inwestuje się dużą część posiadanych środków finansowych. Dlatego ważne jest, aby szczególnie w momencie finansowania jego zakupu kredytem hipotecznym, dodatkowo zabezpieczyć się przed nieszczęśliwymi zdarzeniami losowymi. Pożar, powódź, silny wiatr, osunięcie ziemi, uderzenie pioruna, czy inne wypadki mogą spowodować utratę dachu nad głową lub przymusową wyprowadzkę na pewien okres, w czasie której zostaną naprawione wyrządzone szkody. W takiej sytuacji warto mieć dodatkowe zabezpieczenie finansowe w postaci ubezpieczenia, które pozwoli w łatwy i szybki sposób przywrócić nieruchomość do stanu sprzed nieszczęśliwego wypadku. Doskonale rozumie to Dom Kredytowy Notus, który postanowił zadbać o spokój swoich klientów, dla których wprowadził promocję „Bezpieczne M”.

 

Promocja Domu Kredytowego Notus trwa od 4 kwietnia do 4 października 2011 roku i skierowana jest do wszystkich klientów, którzy wypełnią internetowy formularz kontaktowy i umówią się na spotkanie z doradcą w jednej z 27 placówek firmy zlokalizowanych na terenie całej Polski. Każda osoba, która skorzysta z pomocy doradcy w dopasowaniu odpowiedniego kredytu finansującego zakup nieruchomości, otrzyma dodatkową wartość w postaci ubezpieczenia mieszkania lub domu na rok od momentu nabycia danej nieruchomości.

 

W ramach promocji „Bezpieczne M” będzie można ubezpieczyć mieszkanie lub dom z pomieszczeniami przynależnymi i budynkami gospodarczymi, a także domy w trakcie budowy, przebudowy lub remontu. Oferowane ubezpieczenie obejmuje także zabezpieczenie elementów stałych, m.in. powłok malarskich, tynków, wykładzin, podłóg, stolarki drzwiowej czy zabezpieczeń drzwi i okien, a także stałe wyposażenie zabudowy domu (kuchnie, łazienki, itp.).

 

 

Źródło: DK Notus / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji