Miastotwórczy projekt Modern Mokotów

Miastotwórczy projekt Modern Mokotów

Warszawska inwestycja Modern Mokotów, w której za realizację segmentu mieszkaniowego odpowiada Archicom, wkracza w kolejny etap. Deweloper zawarł umowę przedwstępną na zakup dodatkowego, sąsiedniego gruntu, który dopełni przestrzeń pomiędzy ulicami Postępu, Domaniewską, Wołoską i Marynarską. Transakcja stanowi kolejny krok mający na celu zmianę biurowego kwartału w kompletną, wielofunkcyjną dzielnicę żyjącą 24 godziny na dobę.

 

 

Archicom kontynuuje realizację miastotwórczego projektu, który odmienia oblicze dawnego biurowego zagłębia Warszawy. Aby wcielić w życie koncepcję miasta 15-minutowego i stworzyć miejsce, które wpisuje się w zrównoważone trendy urbanistyczne, deweloper dąży od redefinicji całego kwartału. Do tego celu niezbędne jest działanie na szeroką skalę, wobec czego Archicom zawarł umowę przedwstępną na zakup sąsiadującego z inwestycją terenu u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej. Powierzchnia działki wynosi ponad 15 tys. m2.

 

Miastotwórczy projekt Modern Mokotów

 

Nowa transakcja potwierdza pełne zaangażowanie naszej Grupy w metamorfozę tej części Warszawy. Dzięki powiększeniu terenu inwestycji, osiedle Modern Mokotów zyskało szansę dodatkowego rozwoju w odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów. Powstające tu budynki mieszkalne, tereny zielone oraz bogata oferta usługowa, a także szkoła, którą wznosimy przy ul. Konstruktorskiej, współtworzą miejsce tętniące życiem, wielofunkcyjne i wielopokoleniowe. Realizacja projektu przez spółkę Archicom, która jako część Grupy Echo Investment jest odpowiedzialna za projekty mieszkaniowe, to gwarancja wysokiej jakości i zrozumienia potrzeb przyszłych mieszkańców – komentuje Małgorzata Turek, członek Rady Nadzorczej Archicom i członek zarządu Echo Investment.

 

Miastotwórczy projekt Modern Mokotów


Czytaj również: Nowoczesna forma ogrzewania domu czyli postaw na pompę ciepła!


Modern Mokotów to inwestycja zlokalizowana na terenie będącym dotychczas biurową enklawą Warszawy. W jej sercu za sprawą Archicom i Echo Investment już wkrótce powstanie miastotwórczy projekt, który sprawi, że dzielnica zapewni jej mieszkańcom wszystkie brakujące dotychczas funkcje. W obszarze zdominowanym przez budynki biurowe pojawią się mieszkańcy, pierzeja handlowo-usługowa, rozwiązania wprowadzające życie społeczne, a także ponad 3,5 ha ogólnodostępnych, zielonych terenów rekreacyjnych.

 

Czytaj również: Części do ładowarek Volvo - jak znaleźć sprawdzonego dostawcę i nie przepłacać?

 

Miastotwórczy projekt Modern Mokotów

Miastotwórczy projekt Modern Mokotów

Źródło: 38PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji