Najświeższe informacje dotyczące kredytów frankowych

Najświeższe informacje dotyczące kredytów frankowych

Interesują Cię najświeższe informacje dotyczące kredytów frankowych? A może zastanawiasz się, jak unieważnić umowę kredytu w CHF i czy w ogóle warto? Może lepszą opcją będzie ugoda? Szczegóły na ten temat znajdziesz w poniższym wpisie.

 

Co zrobić z kredytem we frankach szwajcarskich? Dlaczego warto unieważnić umowę kredytu we frankach? Czy ta opcja jest korzystniejsza od ugody? Jakie są najnowsze wiadomości dla Frankowiczów? Na pytania odpowiadamy w dzisiejszym artykule. 

 

Kredyty frankowe – co nowego?

Jakie są najnowsze wiadomości dla Frankowiczów? Przede wszystkim musisz wiedzieć, że TSUE – czyli Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej – wydał na początku września 2022 roku ważny wyrok. Jest to korzystny dla wszystkich kredytobiorców frankowych i jeszcze bardziej pomoże im w unieważnianiu wadliwych frankowych umów. Oznacza to również, że krajowe sądy nie mogą usuwać nieuczciwych fragmentów umowy czy przeprowadzać innych działań, które mają na celu „naprawę” umowy. Jeśli umowa kredytowa Frankowicza zawiera nieuczciwe warunki i jednocześnie sąd stwierdzi, że jest nieważna, cały dokument musi być unieważniony. 

 

Czy banki naprawdę zwracają pieniądze po wygranym wyroku?https://www.youtube.com/watch?v=PV2XS2N_Em4

Czytaj również: Do kogo zwrócić się o pomoc w przygotowaniu propozycji ugody bankowej związanej z kredytem frankowym?

 

Warto również wiedzieć, że osoba mająca kredyt we frankach, może dochodzić swoich roszczeń nawet wtedy, gdy umowa została podpisana ponad 10 lat temu. Data spłacenia rat nie ma zatem znaczenia, a moment, w którym kredytobiorca dowiedział się, że jego umowa zawiera nieuczciwe warunki.

 

Masz kredyt we frankach i nie wiesz, co zrobić? Już teraz nawiąż współpracę z kancelarią prawną, która oferuje pomoc dla frankowiczów – dzięki temu nie tylko dowiesz się, jakie kroki warto podjąć w Twoim przypadku, ale także będziesz mieć pewność, że każda Twoja sprawa będzie wygrana.  


Czy warto unieważniać umowę kredytu w CHF?

Zastanawiasz się, czy warto unieważniać umowę kredytu w CHF, zamiast pójść na ugodę? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – tak! Unieważnienie umowy kredytu w CHF jest aktualnie najkorzystniejszym rozwiązaniem ekonomiczno-finansowym dla każdego przeciętnego kredytobiorcy. Aby jednak mieć pewność, że Twoja sprawa zostanie ostatecznie wygrana, koniecznie skorzystaj z pomocy doświadczonego prawnika. 

 

Jeśli interesuje Cię kancelaria prawna Warszawa to miasto, w którym znajdziesz największą ilość prawników, którzy mają już spore doświadczenie w sprawach frankowych. Niemalże każdy z nich poleca unieważnienie umowy kredytu we frankach, czego skutkiem może być między innymi anulowanie hipoteki oraz pozostałej części zadłużenia o charakterze nielimitowanym. Pozew sądowy może doprowadzać także do „odfrankowienia” umowy kredytu, czyli „odwalutowania”. Jaka droga jest najlepsza? Warto w tej kwestii zaufać doświadczonemu prawnikowi, do którego zgłosisz się o pomoc, gdyż każda osoba ma właściwie inną sytuację osobistą oraz równie inną umowę kredytową. A to z kolei wymaga indywidualnego podejścia do sprawy i opracowania od podstaw skutecznej strategii działania.

 

Czytaj również: 5 kwestii, na które warto zwrócić uwagę podczas decyzji o kredycie?

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18336 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 82

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >