Nowy Gruszczyn osiedle w gminie Swarzędz, w otoczeniu przyrody

Nowy Gruszczyn osiedle w gminie Swarzędz, w otoczeniu przyrody

Coraz bliżej do zakończenia I etapu inwestycji Nowy Gruszczyn. W podpoznańskim Gruszczynie, w sąsiedztwie urokliwej doliny Cybiny powstaje osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Czytaj dalej

 

Nowy Gruszczyn to najnowszy projekt mieszkaniowy dewelopera Sky Investments. W Gruszczynie, przy ulicy Katarzyńskiej powstaje I etap osiedla, czyli 7 domów w zabudowie bliźniaczej. To jednocześnie 14 lokali mieszkalnych. Deweloper proponuje domy o powierzchni 141,00 i 135,06 mkw. Taki metraż gwarantuje dużą przestrzeń z klasycznym podziałem na strefę dzienną i nocną. Na parterze znajduje się przestronny salon, kuchnia ze spiżarnią, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze dostępne są 3 sypialnie, łazienka oraz 2 garderoby. Do każdego z lokali przynależy również ogród oraz 2 miejsca postojowe od frontu. W pierwszych etapach inwestycji ogrody mają ekspozycje zachodnią, czyli z optymalną ilością światła. Zakończenie I etapu planowane jest już na II kwartał 2023 roku, a w sprzedaży zostały 3 ostatnie domy. Co istotne, przed realizacją tego etapu, zakończy się również przebudowa ulicy Katarzyńskiej, a tym samym mieszkańcy osiedla zyskają komfortowy dojazd.

 

Nowy Gruszczyn osiedle w gminie Swarzędz, w otoczeniu przyrody

 

Czytaj również: Osiedle Olimpijskie powstaje przy ulicy Staszica w Szamotułach

 

Niezaprzeczalnym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Gruszczyn mieści się na terenie gminy Swarzędz, około 8 km od Poznania. Położenie osiedla gwarantuje poczucie prywatności, spokój, ciszę i bliższy kontakt z naturą. Tuż obok osiedla, około 300 m znajduje się urokliwa Dolina Cybiny. Tereny te są w części obszarem Natura 2000, czyli objęte programem, którego celem jest zachowanie określonych typów siedlisk przyrodniczych oraz gatunków, które uważane są za cenne i zagrożone w skali całej Europy. To podnosi walory okolicy i daje gwarancję sąsiedztwa unikatowej przyrody. Nie brakuje też tras rowerowych i ścieżek biegowych. Nieopodal inwestycji znajduje się Jezioro Swarzędzkie, a nieco dalej rozpoczynają się tereny Puszczy Zielonka. Droga do stolicy Wielkopolski zajmuje autem kilkanaście minut. Sprawnie można dotrzeć również do autostrady A2, czy trasy S5. Funkcjonuje również komunikacja miejska, a w pobliskiej Kobylnicy znajduje się stacja PKP linii kolejowej Poznań-Gniezno. W roku 2022 rozpoczęto tu budowę bezkolizyjnego przejazdu pod torami, co zwiększy bezpieczeństwo oraz zapewni sprawniejszą komunikację samochodową w tej części aglomeracji. Z kolei położony około 3 km od Gruszczyna Swarzędz to szkoły, przedszkola, apteki, markety, lokale usługowe, czy restauracje.

 

Czytaj również: Budowa autostrad w Polsce trwa, jednak w wielu miejscach drogi dwupasmowe są niewystarczające

 

Nowy Gruszczyn osiedle w gminie Swarzędz, w otoczeniu przyrody

Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18325 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 56

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >