Powstają nowe domy na poznańskim osiedlu Przy Jeziorach

Powstają nowe domy na poznańskim osiedlu Przy Jeziorach

Popularne na rynku pierwotnym Osiedle Przy Jeziorach w Poznaniu regularnie się powiększa. Deweloper More Place wprowadził niedawno do sprzedaży kolejne nowe domy. Pierwsze lokale są już w budowie i w przyszłym roku będą gotowe. Czytaj dalej

 

 

Osiedle Przy Jeziorach powstaje przy ulicy Golęczewskiej, w północno-zachodniej części Poznania. W zakończonych do tej pory etapach zrealizowano 44 lokale w ramach 22 domów w zabudowie bliźniaczej. Większość z nich znalazła już swoich właścicieli, a w sprzedaży został ostatni lokal o powierzchni około 112,84 mkw. W ostatnim czasie deweloper More Place wprowadził do sprzedaży osiem kolejnych domów. Ich powierzchnia wynosi 110,44 lub 111,74 mkw. - W jednym z dwulokalowych budynków mamy gotowe fundamenty, a w kolejnym trwają już prace murarskie. Wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem naszej inwestycji i pierwsze odbiory planujemy na początku przyszłego roku – informuje Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

 

Powstają nowe domy na poznańskim osiedlu Przy Jeziorach

 

Większość domów na rozbudowywanym Osiedlu Przy Jeziorach w Poznaniu ma klasyczny układ pomieszczeń. Na parterze każdego lokalu bliźniaczego znajduje się strefa dzienna, a w niej salon, osobna kuchnia, toaleta oraz jeden lub dwa pokoje, w zależności od wariantu projektu. Natomiast na piętrze są dostępne dwa przestronne pokoje, oddzielna garderoba, toaleta oraz dodatkowe pomieszczenie np. na pralnio-suszarnię. – Nasz projekt stanowi gwarancję wygody dla całej rodziny. Dzięki większej przestrzeni, niż w budynkach wielorodzinnych, z pewnością będzie to idealne miejsce, by zostać na dłużej. Wybierając przestronny dom, położony na działce z zielonym ogrodem, nasi klienci czują, że to będzie ich miejsce docelowe – opisuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Deweloper podkreśla, że istnieje możliwość realizacji opcji dodatkowych. Najpopularniejsza jest wiata garażowa, choć inne możliwości, np. panele fotowoltaiczne, trawa z rolki, taras z deski tarasowej drewnianej, a także instalacja inteligentnego domu, alarm z pełnym osprzętem oraz rolety zewnętrzne.

 

Powstają nowe domy na poznańskim osiedlu Przy Jeziorach

 

Czytaj również: W okolicy Jeziora Maltańskiego powstają luksusowe apartamenty - Malta View

 

Elementem wyróżniającym Osiedle Przy Jeziorach na rynku poznańskim, jest zaangażowanie w tworzenie części wspólnych. Przyjeżdżając na inwestycję, można dostrzec bramę wjazdową z kontrolą dostępu, drogę wewnętrzną, miejsca postojowe i chodniki. – Z pewnością nie każda inwestycja ma charakter kompleksowy. Jako More Place, tworzymy miejsca komfortowe, które podobają się naszym klientom. Na Osiedlu Przy Jeziorach sprzedaliśmy już ponad 40 lokali bliźniaczych, z czego większość została przekazana nabywcom. Dodatkowym atutem jest położenie inwestycji, którą rozwijamy. Jesteśmy nadal w Poznaniu, a jednocześnie pośród trzech jezior. Bez względu na to, czy jedziemy z centrum Poznania przez Złotniki, czy przez Strzeszyn, otacza nas przyroda – podsumowuje Tomasz Pietrzyński. Ponadto osoby na co dzień korzystające z transportu publicznego mogą wybrać kolej metropolitalną, której stacja znajduje się w pobliskich Złotnikach. Dostępne jest tam centrum przesiadkowe w stylu „Park & ride”, gdzie można bezpiecznie zostawić auto, motor lub rower i wsiąść do pociągu jadącego do centrum Poznania.

 

Czytaj również: Nieruchomości na ulicy Zębcowskiej w Wielkopolsce: Mieszkania na Sprzedaż Ostrów Wielkopolski

 

Powstają nowe domy na poznańskim osiedlu Przy Jeziorach

Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19234 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 365

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >