Powstaje Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim

Powstaje Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim

Firma Budowlana „Marek Antczak”, kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań i domów zakończył realizację pierwszego etapu inwestycji Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim. Czytaj dalej


W kameralnej dzielnicy Zębców przy ul. Zębcowskiej powstały dwa nowoczesne budynki. Wartość rynkowa tego etapu osiedla wynosi 12 mln złotych. Słoneczne Osiedle docelowo będzie składało się z ośmiu trzypiętrowych budynków. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych 200 mieszkań o powierzchni od 30 mkw do 82 mkw. Mieszkania będą wyposażone w balkon, a właściciele parterowych lokali będą mieli do dyspozycji przydomowe ogródki. Na poddaszu przewidziano komórki lokatorskie. Na terenie osiedla zaprojektowano także garaże i miejsca parkingowe.

 

Czytaj również: Gant Development wybuduje osiedle domów jednorodzinnych

 

 

Aktualnie zakończono realizację pierwszego z dwóch etapów Słonecznego Osiedla. Do użytku oddano dwa trzypiętrowe budynki, w ramach których powstało 60 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o pow. od 30 mkw do 82 mkw. Nieruchomość położona jest w spokojnej, dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, zlokalizowanej blisko centrum miasta. W okolicy występuje tylko niska, kameralna zabudowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się supermarket, przedszkole oraz restauracja. Osiedle jest także dobrze skomunikowane ze szkołą podstawową oraz boiskiem Orlik 2012. Sąsiedztwo Parku 3 Maja umożliwia mieszkańcom aktywny wypoczynek.

 

Czytaj również: Apsys przebudowuje okolice centrum handlowego Łacina

 

 

„Słoneczne Osiedle to doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój i otoczenie terenów zielonych, a jednocześnie chcących zamieszkać w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokalizacja oraz inne walory inwestycji sprawiają, że jest to jedna z atrakcyjniejszych ofert mieszkaniowych w Ostrowie Wielkopolskim" - mówi Marcin Antczak, wiceprezes Firmy Budowlanej Marek Antczak.

 

Czytaj również: Rozpoczyna się trzeci etap budowy osiedla Alpha

 

 

Budynki wyróżnia nowoczesna i elegancka elewacja, w której jako elementy dekoracyjne wykorzystano drewno oraz szkło, stanowiące ciekawe uzupełnienie białego tła. Autorem projektu jest Pracownia Projektowa "Janusz Krajewski". Do sprzedaży pozostały 22 wolne mieszkania.

 

Czytaj również: Zmiany na śląskim rynku nieruchomości

 

 

„Dotychczas sprzedaliśmy już ponad 60% z oferowanych mieszkań. Do dyspozycji klientów jest także mieszkanie pokazowe, przygotowane przez profesjonalnego dekoratora wnętrz. Dzięki temu zainteresowane osoby mogą sobie wyobrazić, jak będzie wyglądało ich wymarzone mieszkanie. Ta możliwość cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów” - dodaje Marcin Antczak.

 

 

Biuro Sprzedaży i mieszkanie pokazowe mieszczą się przy ul. Zębcowskiej 53a/24. Można je odwiedzić od poniedziałku do piątku w godzinach: pon.-wt. od 10:00-18:00, śr.- pt. od 8:00 do 16:00. Firma Budowlana „MAREK ANTCZAK” specjalizuje się w budowie wysokiej jakości mieszkań, obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej, a także hal przemysłowo-magazynowych. Firma realizuje liczne inwestycje mieszkaniowe i budowlane w różnych regionach Polski, m.in. w Kaliszu, Warszawie oraz Poznaniu. Obecnie Firma Budowlana „MAREK ANTCZAK” zatrudnia ok. 250 wysoko wykwalifikowanych specjalistów branży budowlanej.

 

Czytaj również: Czy kawalerki nadal cieszą się zainteresowaniem?

 

Za swoją działalność deweloper był wielokrotnie doceniany w konkursach branżowych, zdobywając m.in. takie nagrody jak: Platynowe Wiertło, Mister Budownictwa, Złota Kielnia  z różą. W 2006 roku został nagrodzony przez dziennik Puls Biznesu tytułem Gazeli Biznesu. Firmie wielokrotnie przyznano także liczne certyfikaty: „Solidna Firma”, „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Certyfikat Dewelopera”, czy „Certyfikat Dobrej Roboty”. Firma jest też członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Źródło: On Board PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >