Promocyjne ceny apartamentów na Osiedlu Skierniewicka w Warszawie.

Promocyjne ceny apartamentów na Osiedlu Skierniewicka w Warszawie.

Stołeczny deweloper Dolcan wprowadza z okazji targów mieszkaniowych w Hali Expo dwie wyjątkowe promocje cenowe dla swoich klientów. Wybrane apartamenty na proponowanym przez Dolcan Osiedlu Skierniewicka zostaną objęte nawet 10% rabatem na cenie metra kwadratowego.

Druga promocja dotyczy wszystkich lokali w ramach tej inwestycji – klienci otrzymają bony na materiały wykończeniowe oraz meble, o wartości wynoszącej 5% ceny mieszkania na Osiedlu Skierniewicka. Obie promocje potrwają do końca września.

 

Os. Skierniewicka to oddane już do użytkowania, ekskluzywne osiedle, zlokalizowane na warszawskiej Woli. 17-piętrowy budynek zawiera blisko 180 mieszkań o wysokim standardzie. Dla zmotoryzowanych przewidziany został trzypoziomowy garaż. W ramach inwestycji dostępne są również liczne lokale usługowe, połączone ze sobą za pomocą przestronnego patio, dzięki czemu mieszkańcy mogą robić niezbędne zakupy w ramach swojego miejsca zamieszkania.

 

Wrześniową promocję przygotowaliśmy z myślą o klientach, którzy odwiedzą nasze stoisko podczas targów mieszkaniowych. Biorąc jednak pod uwagę to, że nie wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu, postanowiliśmy przedłużyć ją do końca września - mówi Renata Wrona, Kierownik działu marketingu i PR Dolcan. Dodatkowo, w dalszym ciągu prowadzimy również sprzedaż w pełni wykończonych mieszkań. To świetna okazja dla tych, którzy chcą się od razu wprowadzić i nie poświęcać już czasu na aranżację wnętrz – dodaje.

Więcej informacji na temat inwestycji oraz promocji dostępne jest pod adresem http://dolcan.com.pl/.

 

 

Źródło: Core PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18311 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 231

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >