Sprzedaż mieszkań z inwestycji „Przy Wspólnej” w Sulejówku z rabatem

Sprzedaż mieszkań z inwestycji „Przy Wspólnej” w Sulejówku z rabatem

Na początku kwietnia Włodarzewska S.A. rozpoczęła sprzedaż wybranych mieszkań z inwestycji „Przy Wspólnej” w Sulejówku z rabatem na poziomie 5 metrów kwadratowych. Oferta dedykowana jest osobom, które szukają lokali o większych metrażach, w przystępnej cenie.

Włodarzewska S.A. przygotowała specjalną ofertę sprzedaży mieszkań z „Przy Wspólnej”, osiedla realizowanego w podwarszawskim Sulejówku. Każdy, kto w okresie od 2 kwietnia do 30 czerwca br. zakupi od dewelopera lokal objęty promocją, otrzyma rabat w wysokości 5 m2. W przeliczeniu na złotówki daje to kwotę na poziomie nawet 29 700 PLN brutto.

 

Na co zwracają uwagę klienci podczas wyboru mieszkania?

 

Ta oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które potrzebują większej przestrzeni – planują powiększenie rodziny czy chcą mieć dodatkowe miejsce do pracy, wypoczynku – mówi Marta Drogosz z Włodarzewska S.A. – To okazja na zakup większego mieszkania na atrakcyjnych warunkach. – dodaje.

 

 

„Przy Wspólnej” to nowe osiedle mieszkaniowe w Sulejówku składające się z dwóch czteropiętrowych budynków. Budowa pierwszego etapu już się rozpoczęła, a oddanie mieszkań do użytku zaplanowane jest na I kwartał 2012 r. Osiedle położone będzie przy al. Piłsudskiego, róg ul. Wspólnej.

 

Kolejni mieszkańcy osiedla Leśnego w Czapurach

 

Oferta rabatowa dotyczy wybranych lokali trzypokojowych. Regulamin promocji dostępny jest na www.wlodarzewska.pl lub w biurze sprzedaży dewelopera.

 

Źródło: Media Forum / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >