W Szamotułach powstaje Osiedle Olimpijskie

W Szamotułach powstaje Osiedle Olimpijskie

Spółka Agrobex wprowadziła do sprzedaży nowy projekt mieszkaniowy. W Szamotułach deweloper zrealizuje osiedle Olimpijskie. W pierwszym etapie inwestycji powstanie budynek wielorodzinny z 50 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu. Czytaj dalej

 

 

Agrobex to doświadczony poznański deweloper, który przez blisko 34 lata zrealizował już ponad 40 inwestycji. Liczba ta sukcesywnie rośnie, gdyż każdy rok to kilka prowadzonych jednocześnie projektów. Obecnie, w podpoznańskim Swarzędzu powstaje Osiedle Cybińska, w Zalasewie Osiedle Radosna IV, a w Kleszczewie – Kleszczewo Park. Początek 2022 roku to również premiera najnowszej inwestycji w Szamotułach. Przy ulicy Staszica rozpoczęła się budowa projektu Osiedle Olimpijskie. Do sprzedaży trafiły lokale z pierwszego budynku etapu I, czyli 50 mieszkań o powierzchni od 32 do 57 mkw.

 

W Szamotułach powstaje Osiedle Olimpijskie

 

Czytaj również: W Poznaniu powstaje nowe, kameralne osiedle - Murawa 2 przy Cytadeli

 

Do dyspozycji będą kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe. Dla komfortu mieszkańców dostępne będą windy i komórki lokatorskie. Osiedle Olimpijskie to także garaże rodzinne oraz miejsca postojowe przed budynkami. Deweloper zadba również o małą architekturę. Zaprojektowano zieloną przestrzeń spacerową, która ma być miejscem spotkań mieszkańców. Dla najmłodszych powstanie nowoczesny i bezpieczny plac zabaw. Ponadto, podobnie jak przy innych projektach dewelopera mieszkańcy osiedla będą czerpać korzyści płynące z zamontowania paneli fotowoltaicznych. Warto wspomnieć, że Agrobex już kilka lat temu jako pierwszy deweloper w Poznaniu zrealizował projekt wspierany energetycznie przez fotowoltaikę. Ceny mieszkań na osiedlu Olimpijskim rozpoczynają się o 6700 zł brutto za mkw., a zakończenie realizacji I etapu planowane jest na grudzień 2023 roku.

 

W Szamotułach powstaje Osiedle Olimpijskie

 

Czytaj również: Sonda na temat - jakie trendy będą dominować na rynku mieszkaniowym w 2022 roku

 

Projekt powstanie praktycznie w samym centrum Szamotuł. To umożliwia nieograniczony dostęp do wszelkich zasobów i atrakcji miasta. Sąsiadująca z inwestycją ulica Sportowa to m.in. miejski stadion, hala sportowa, pływalnia i całoroczne korty tenisowe. Dworzec kolejowy to tylko kilka minut pieszo. Tuż obok inwestycji znajdują się sklepy, przedszkole, publiczna szkoła podstawowa, apteka, a także Szamotulski Ośrodek Kultury. Tereny zielone do spacerów czy jazdy rowerowej zapewnia Park Jana III Sobieskiego oraz Ścieżka edukacyjno-rekreacyjna „Pioszczychy”.

 

W Szamotułach powstaje Osiedle Olimpijskie

Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 113

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >