Jaka pompa ciepła?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

21 marca 2013, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem dużo dobrego o Buderusie i Junkersie. Do listy chyba dołączył bym firmę Galmet. Mój znajomy instalator powiedział, że zamontował już kilka ich pomp i wszyscy klienci sa zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2013, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w domu rodzinnym jest pompa firmy Makroterm i bardzo sobie chwalimy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2013, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

mój brat też ma taką pompę i są z bratową zadowoleni

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2013, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że tak . Ja również miałam ten sam problem ale pomógł mi w tym specjalista Pan Sławomir zobacz

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2013, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej porozmawiać o tym ze specjalista. Polecam Fabrykę Ciepła zobacz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2013, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

witam wszystkich zainteresowanych pompami ciepła chciałbym dać rade wszystkim planującym to rozwjązanie otóż u znajomego cała instalacie czyli odwierty + pompa ciepa + podłogówka robiła pewna renomowana firma od pomp ciepła firma x będąc zainteresowany również tym rozwiązaniem zadzwoniłem do niego (był akurat na wakacjach )i zapytałem ile płacił za metr odwiertu powiedział ze 80 zł zainteresowany pojechałem na budowę i po rozmowie z ekipą wierconą dowiedziałem się ze nie są pracownikami firmy x tylko firmą zewnętrzną i wiercą za 70zł na gotowo a sam odwiert z sondą za 55zł firma x zarabiała 10 zł z metra za nic więc wziołem chłopaków i zrobili mi 300m 4x75 za 70 zł z metra powyżej 500m robią za 65 wiec uwaga nie dajcie się naciągać jakby ktoś był zainteresowany to piszcie leszekg29@gmail.com mam do chłopaków numer

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2013, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Różnice w cenach odwiertów są ogromne, w zależności od regionu. Może warto zainwestować w dolne źródło w postaci poziomego kolektora gruntowego. Powierzchnia działki pod kolektor to 1:1 powierzchni grzewczej. W przypadku pomp ciepła Natea w technologii bezpośrednie odparowanie/bezpośrednie skraplanie można zaoszczędzić rezygnując z odwiertów. Całość systemu czyli dolne źródło, podłogówka, pompa ciepła do co i cwu z montażem to konkurencyjna na rynku oferta. Specjaliści od pomp ciepła Sofath doradzą oraz przeprowadzą całą inwestycję z 100% zadowoleniem klienta. Efekty licznych realizacji są widoczne na stronie producenta Sofath oraz u autoryzowanych konesjonerów. Zainteresowanych tematem pomp ciepła zapraszam do zadawania pytań biuro@danwent.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2013, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwróć się do Kamar, jeśli szukasz odpowiedzi na pytania:

Jakie instalacje sanitarne lub grzewcze są najbardziej optymalne?
Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła w naszych warunkach klimatycznych?
Jakie należy założyć kolektory słoneczne?
Dlaczego wentylacja mechaniczna to najlepsze rozwiązanie?
Jaką zamontować instalację kominkową?
Jak prawidłowo dobierać filtry do wody pitnej?
O czym należy pamiętać przy instalacji ogrzewania podłogowego i ściennego?
Jakie kroki należy wykonać przy montażu przydomowej oczyszczalni ścieków?
W jaki sposób zamontować drenaże odwadniające?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2013, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze byłoby, żeby Ci to od razu zamontowali. Nie ma co samemu kombinować, a poza tym sam przewóz tego jest skomplikowany. Zaufaj fachowcom.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2013, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawą ofertę jeżeli chodzi o pompy ciepła posiada także Sun Gallo http://www.sun-gallo.pl/index.php/oferta/pompy-ciepla
Jest to instalacja właściwie bezobsługowa. Zwraca się w ciągu kilku lat. Podkreślić należy, że z roku na rok jest coraz powszechniej wykorzystywana.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >