Jaki piec c.o. ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

2 czerwca 2012, 23:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Było fajnie ale teraj jest lepiej. Super kocioł:

Tekla Draco Duo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2012, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jam bym proponował zapoznać się z nową ofertą firmy Galmet na kotły: http://megastore.pl/5313,5190,5245,Urzadzenia-i-systemy-grze wcze_Kotly-na-paliwo-stale.html?

Ten post był edytowany przez MORDIMER dnia: 15 lipca 2012, 21:32
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2012, 00:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj masz kotły Galmet dużo taniej:

http://www.fuego.pl/go/_category/?idc=id_5&pr oducer_id=22

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2012, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

W sklepach internetowych zazwyczaj jest taniej ;)
Ale wtedy bardziej trzeba się zdać na siebie w kwestii pozyskiwania informacji, bo nie bardzo ma kto doradzić, takie moje zdanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2012, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

To racja,ważne jest aby przed samym zakupem sprawdzić opinie na temat danej firmy. Całość może prezentować się zdecydowanie taniej,a i wybór jest bardzo szeroki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2012, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Chociaż z drugiej strony są firmy, które mają fajnie linie telefoniczne i można zadzwonić podpytać - podobno pomagają :)próbowałeś?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2012, 23:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak dokładnie to jest jeden taki sklep, który ma prawdziwą infolinią dla każdego. Nawet dla klientów innych sklepów gdzie już zostali olani bo już po zakupie. Kto zgadnie który to sklep ?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2012, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ja polecam sklep http://www.tanie-ogrzewanie.pl/piece-na-ekogroszek-mial fachowa porada i miła obsługa

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2012, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Wymieniłem kocioł w tym roku. Wybór nie był łatwy, ponieważ jest tego sporo. Ostatecznie brałem pod uwagę Ares Ekowitt, KMB-RP PLUS, SAS GRO ECO. Ceny kotłów były bardzo podobne, a 100 czy 200 zł to już bez różnicy przy tych cenach. Ostatecznie po zapoznaniu się opisami, rozmowach z producentami wybór padł na KMB-RP PLUS z Tomic, ze względu na pojemność zasobnika, zabezpieczenia, szybkość realizacji zamówienia oraz KOLOR (tu był nacisk mojej żony :)). Ogólnie jestem zadowolony z zakupu, kocioł jest solidny, wygląd estetyczny próbne przepalenia w kotle przebiegły bez zarzutów.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2012, 01:13

Zgadzam sie: good 0 bad

też mam kocioł od witkowskiego i także działa bez zarzutu, nie ma się do czego przyczepić. ja posiadam KMB RP PLUS z podajnikiem. bez problemu fachowcy wszystkie parametry mi poustawiali i wszystko gra.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 24 Grupa: Robimy inst... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowanym tematem ekologii dla gospodarstwa domowego, to pole...
  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 355 Grupa: Robimy inst... A ja się zastanawiam nad tym, jaki piec najlepiej wybrać. Widziałam tutaj takie kotły gazowe: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/kotl y-i-piece/kotly-gazowe-289...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19173 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >