jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

30 kwietnia 2013, 00:20

Zgadzam sie: good 0 bad

jestem instalatorem kotłów, mam dosyć spore doświadczenie w tym temacie, i jak najbardziej mogę polecić kotły Ekowittu. jedna z nielicznych firm teraz produkujących porządne kotły. ten Optymal Komfort, bardzo dobry kocioł, ale bez podajnika, a to zawsze wygoda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2013, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do kotłów, to ja osobiście polecam kotły defro pod względem czysto cenowym to dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2013, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę się zgodzić z poprzednikiem kotły defro to świetny wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2013, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak uważam, że jak już coś robić, to porządnie z najlepszymi. Sam się na tym kiepsko znam, ale firma Viessmann, to marka znana na całym świecie, więc z definicji musi być porządna. Ja zaufałem ich specom z ul.Krzywoustego we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony. Uważam, że lepiej nie mogłem wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2013, 23:19

Zgadzam sie: good 0 bad

obecnie najlepszym ogrzewaniem, jak dla mnie są pompy cieplne. nie ma nic tańszego i ekologiczniejszego niż te pompy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2013, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

tak jak wyżej kolega napisał, tutaj najlepszym wyborem są pompy cieplne. Sam zamontowałem takie rok temu i jestem bardzo zadowolony więc polecam wszystkim.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2013, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

dodatkowo jest to dobre dla osób, które lubią dbać o ekologię, ponieważ nie ma chyba bardziej ekologiczniejszej technologii :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2013, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę że najwygodniejszym systemem ogrzewania jest gaz... ale wszystko zależy od ciebie, mogę ci polecić firmę która na pewno dobierze odpowiedni sposób na ogrzanie domu według parametrów domu. tutaj namiary

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2013, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak napisał Tomek i ja kilka postów wcześniej. Znajdź jakiś salon, jak ten 3e-heating i niech oni Ci doradzą co masz zrobić. Serio to oszczędność czasu i pieniędzy!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2013, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej porównać oferty różnych systemów. Wyślij zapytanie do różnych firm a będziesz wiedzieć co dla ciebie jest najkorzystniejsze. U nas poznasz cenę kompletnej instalacji z pompą ciepła. www.danwent.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >