Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
https://dobrymontaz.com/
Polecane wydarzenia: rozwiń

Konkurs „0,6 do kwadratu”
Data wydarzenia:od 12.05.2021
do 30.10.2021
Forbo, producent wykładzin i okładzin meblowych, w swojej ofercie ma także Bulletin Board. Co to takiego? To linoleum do wykonania m.in. tablic ogłoszeniowych, służących do przypinania notatek, zdjęć czy tworzenia inspirujących moodboardów. To odpowiednik popularnej tablicy korkowej, który przewyższa ją pod wieloma względami.

 

Bulletin Board jest wytwarzana z naturalnych i odnawialnych surowców. Połączenie żywicy, drobno mielonego korka i utlenionego oleju lnianego sprawia, że jest sprężysta i elastyczna, a także o wiele bardziej trwała niż zwykła tablica korkowa. Jej zaletą jest także to, że się nie kruszy – w tablicę można wbijać pinezki na całą głębokość, produkt ma bardzo mały efekt pamięci. Ponadto Bulletin Board jest higieniczna, nie przyciąga kurzu, ma właściwości bakteriostatyczne, co jest szczególnie istotne w miejscach takich jak placówki edukacyjne czy medyczne. Dodatkową zaletą jest estetyka – Bulletin Board jest dostępna w 15 pięknych kolorach – w palecie znajduje się kilka odcieni szarości, beże, pomarańcze, a także kolor zielony, niebieski i żółty. Tablica jest produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. 


Konkurs „0,6 do kwadratu”

Bulletin Board to doskonałe narzędzie do tworzenia moodboardów – tablic inspiracji, które towarzyszą architektom i projektantom wnętrz w ich codziennej pracy. Właśnie do architektów, projektantów, designerów oraz studentów architektury i ASP w Polsce Forbo kieruje swój konkurs „0,6 do kwadratu” – zadaniem jest stworzenie ciekawych i kreatywnych tablic z wykorzystaniem naturalnego materiału Bulletin Board, dzięki którym uczestnik najlepiej przedstawi siebie – swój charakter, zainteresowania, pasje, styl, cele i marzenia.


Każdy, kto wypełni formularz zgłoszeniowy zamieszonyw zakładce konkursowej na stronie www.forbo-flooring.pl otrzyma tablicę Bulletin Board o wym. 60 x 60 cm, w wybranym przez siebie kolorze spośród czterech dostępnych. Do stworzenia moodboardu na jej bazie można użyć rozmaitych środków: zdjęć, próbek materiałów, ważnych przedmiotów, pamiątek, symboli – im bardziej kreatywnie, tym lepiej. Zdjęcie tablicy wraz z opisem należy przesłać na adres konkurs@forbo.com.

 

Zwycięzcę wyłoni znakomite Jury w składzie: prof. Jan Sikora, architekt, wykładowca, właściciel pracowni Sikora Wnętrza (przewodniczący jury), Kamil Białas, redaktor naczelny magazynu whiteMAD i portalu whitemad.pl, Magdalena Federowicz-Boule, prezes i dyrektor kreatywna pracowni Tremend, Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna magazynów M jak Mieszkanie, Dobre Wnętrze oraz serwisu Urządzamy.pl, dr Szymon Hanczar, architekt, projektant i wykładowca, właściciel Hanczar Studio, Katarzyna Księżopolska, redaktor naczelna portalu MAGAZIF.com, arch. wnętrz Joanna Kulczyńska z pracowni Kulczyński Architekt, fotografkaJola Skóra oraz arch. wnętrz, stylistka i fotografka Anna Olga Chmielewska,mktóre razem tworzą agencję projektową i kreatywną JAM KOLEKTYWoraz arch. Jacek Tryc, właściciel pracowni Jacek Tryc – wnętrza. 


Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna 5000 zł netto. Termin nadsyłania prac upływa 30. października 2021 roku. 


Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie:

https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/konkurs-stworz-wlasna-tablice-i-wygraj/p06bmi
Patroni medialni:

Architektura & Biznes, Czas na Wnętrze, Designteka.pl, Dobre Wnętrze, Foorni.pl, LABEL, M jak Mieszkanie, MAGAZIF.com, OKK! Design, Sztuka-wnetrza.pl, Urządzamy.pl, whiteMAD


Społeczność budnet.pl ma już 18067 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 780

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >