Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
https://dobrymontaz.com/
Polecane wydarzenia: rozwiń

XXVII edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców
Data wydarzenia:od 12.06.2024
do 31.07.2024
Już po raz 27. elitarna grupa przedsiębiorców zostanie uhonorowana prestiżową nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Kapituła ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Fundację WIP WARTO IM POMÓC nagrodzi te podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

 

XXVII edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców to znakomita okazja, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Statuetki przyznawane są w 20 kategoriach. Firmy, które prowadzą działalność gospodarczą po za Polską również na terenie Europy mogą ubiegać się o Europejską Nagrodę Wiktoria.          W dotychczasowych 26 edycjach plebiscytu zgłosiło się 10 650  firm, a 6 800 otrzymało nominacje. Nagrodzono do tej pory 1087  firm. Konkurs skierowany jest do firm posiadających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej a jego celem jest wspieranie przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych, a także upowszechnianie zasad etyki w biznesie. Każdego roku do konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców zgłaszają się małe i średnie przedsiębiorstwa, które stanowią podstawę polskiej gospodarki, jak i wielkie korporacje. Otrzymanie prestiżowej nagrody WIKTORII stanowi potwierdzenie wysokiej jakości oraz konkurencyjności oferowanych produktów i usług w Polsce jak i za granicą. Przedsiębiorstwa, które chciałyby się znaleźć w gronie najlepszych firm, mogą zgłaszać się do 31 lipca 2024 roku za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie konkursu www.nagrodawiktoria.pl.

 

W konkursie o WIKTORIĘ mogą uczestniczyć podmioty gospodarcze mające siedzibę i rejestrację na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (lub ich udokumentowani prawni następcy), zarejestrowane co najmniej rok przed ogłoszeniem kolejnej edycji Konkursu. Konkurs składa się z jednego etapu, który wymaga od uczestników złożenia określonego zestawu dokumentów: formularz zgłoszenia, który podlega weryfikacji, po której uczestnik otrzyma oficjalną NOMINACJĘ oraz kompletu dokumentów do udziału w konkursie wymienionych na stronie www.nagrodawiktoria.pl. Złożone dokumenty podlegają ocenie Kapituły Konkursowej. W wyniku tej oceny zostaje wyłoniona lista firm w siedemnastu  kategoriach, które otrzymają nagrodę WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców. W tym roku organizatorzy zamiast zeszytów konkursowych oczekują na przesłanie prezentacji firmy w programie PowerPoint lub w formie PD. Zgłoszenie firmy do konkursu jest bezpłatne.

 

Od 27. lat Kapituła konkursu przyznaje nagrody WIKTORII oraz SUPER WIKTORII - wyróżnienia dla firm, które poprzez swój rozwój i stosowanie zasad etyki w biznesie, budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Organizatorem Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców jest Fundacja WIP WARTO IM POMÓC, która prowadzi trzy projekty. Projekt „WIP WARTO IM POMÓC” - Fundusz pomocy osobom niepełnosprawnym rozpoczynającym działalność gospodarczą. Projekt „Polska od Kuchni”, którego celem jest upowszechnianie zasad zdrowego stylu życia oraz promowanie gastronomii. Konkurs WIKTORIA – który promuje  etykę i rzetelne wykonywania działalności gospodarczej.

 

Ubiegłoroczna Wielka Gala wręczenia nagród WIKTORII, odbyła  się 25 października  2023 r. w Warszawie i była  jak co roku świętem przedsiębiorczości. To jedyną w swoim rodzaju uroczystością, podczas której przedstawiciele biznesu mogą w przyjemnej atmosferze podzielić się swoimi doświadczeniami oraz nawiązać nowe, wartościowe kontakty. W Wielkiej Gali, oprócz laureatów i ich gości, uczestniczyli  przedstawiciele władz samorządowych, parlamentarzyści oraz ludzie ze świata kultury i mediów.


W tym roku Wielka Gala WIKTORII  odbędzie się 19 października

 

W konkursie WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców nominowane są firmy w 20 kategoriach:

 1. Budownictwo, Usługi Developerskie i Zarządzanie Nieruchomościami

 2. Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa

 3. Energetyka, Elektrotechnika 

 4. Handel i Dystrybucja

 5. Medycyna, Zdrowie i Uroda

 6. Ochrona Środowiska 

 7. Przemysł Lekki 

 8. Przemysł Ciężki

 9. Rolnictwo i Produkcja Spożywcza

10. Transport, Motoryzacja, Spedycja i Logistyka

11. Telekomunikacja, Informatyka i Elektronika

12. Turystyka, Hotelarstwo i Gastronomia

13. Usługi dla Firm i Ludności 

14. Bankowość i Usługi Finansowe

15. Działalność Naukowa, Edukacyjna i Badawczo Rozwojowa

16. Ekskluzywna Marka Roku

17. Osobowość Roku.

18.Nagroda Literacka.

19.Twórczość Artystyczna.

Społeczność budnet.pl ma już 19252 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 121

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >