Biznes – lista artykułów

Własny sklep… w kontenerze?

Choć słowo „kontener” może kojarzyć się z nieelegancką, prowizoryczną konstrukcją, w rzeczywistości może oznaczać też wygodne miejsce, w którym zorganizujemy biuro, sklep czy kawiarnię. To rozwiązanie pozwoli także na obniżenie kosztów prowadzenia firmy.
15-03-2018

Firmy Monier Braas i Icopal należące obecnie do BMI Group oferują pełen zakres rozwiązań dostępnych na rynku pokryć dachowych.

Międzynarodowy koncern BMI Group, powstały na skutek połączenia firm Monier Braas i Icopal należy do rodziny Standard Industries – globalnej spółki obejmującej wiodące marki branży materiałów budowlanych. Bogate doświadczenie i wiedza obydwu podmiotów pozwolą zaoferować najszerszą na rynku ofertę produktową wraz z bogatym wachlarzem usług dedykowanych dachom skośnym oraz dachom płaskim.
28-02-2018

Nowa inwestycja Śnieżki - zakup pakietu większościowego radomskiej spółki Rafil

Objęciem 61% akcji w ramach transakcji wycenionej na 2,5 miliona złotych zakończyły się rozmowy pomiędzy Fabryką Farb i Lakierów Śnieżka SA a Radomską Fabryką Farb i Lakierów SA.
19-02-2018

Przyszłość kamperów: Co nowego w branży RV i „domów na kołach”?

Kampery, podobnie jak inne segmenty branży motoryzacyjnej, to prawdziwe pole do popisu dla projektantów. Ci zresztą nie wahają się realizować swoich pomysłów, nawet jeżeli ich skala powoli dochodzi do granic absurdu.
19-02-2018

Szybciej i bezpieczniej: Jak bieżące trendy technologiczne usprawniają pracę kurierów?

Branża kurierska przechodzi ostatnimi czasy spore przemiany, dzięki którym jej usługi stają się coraz efektywniejsze. Jakie trendy i technologie sprawiają, że na dostawach kurierskich można coraz bardziej polegać?
19-02-2018

Własny apartament wakacyjny, który zarabia na siebie

Podczas planowania urlopu ważne jest, gdzie będziemy nocować. Na wyjeździe chcemy czuć się komfortowo, tak jak u siebie w domu. Kiedyś do wyboru był nocleg w pokoju hotelowym, domku bądź wynajęcie kwatery. Jednak coraz popularniejszym wyborem stają się apartamenty w systemie condo, w których to my jesteśmy ich właścicielami i możemy rzeczywiście na wakacjach poczuć się jak u siebie.
18-02-2018

Kupiec Poznański z nowym zarządem NAI Estate Fellows

Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański zostało otwarte w 2001 roku i jest usytuowane w samym sercu miasta Poznania. Sześciopiętrowy budynek o powierzchni 30.000 mkw, zapewnia 3 piętra powierzchni handlowej, 3 poziomy przestrzeni biurowych oraz 150 miejsc na parkingu podziemnym dla Klientów i prawie 100 Najemców. Lokalizacja u zbiegu ważnych ulic handlowych miasta: Podgórnej, Św. Marcin, Szkolnej oraz Wrocławskiej powoduję, że na stałe wpisał się w krajobraz Poznańskiej Starówki.
06-02-2018

Podpisanie Karty Różnorodności przez NSG Group

29 stycznia 2018 roku NSG Group w Polsce, właściciel marki Pilkington stał się sygnatariuszem Karty Różnorodności. To ważny dokument promujący wśród przedsiębiorców, instytucji i organizacji ideę przeciwdziałania dyskryminacji w miejscu pracy, a także dbałości o spójność i równość społeczną.
02-02-2018

Stowarzyszenie Architektów Polskich zyskało nowego partnera biznesowego

Firma Reynaers Polska została Partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich – SARP. Reynaers od momentu swojego powstania współpracuje ściśle z architektami. Wspólne projekty z SARP pozwolą szybciej i skuteczniej dzielić się doświadczeniami i wiedzą, a także częściej wspierać w różnorodnych projektach polskie pracownie architektoniczne.
24-01-2018

Jakie są procedury i ile trzeba czekać na założenie własnej działalności?

Rozpoczęcie działalności gospodarczej w Polsce to droga przez mękę. O ile proces zakładania jednoosobowej działalności gospodarczej został już nieco usprawniony, o tyle powołanie do życia spółki nadal nastręcza trudności i trwa przynajmniej miesiąc. System S24, który rzeczywiście umożliwiał założenie spółki w przeciągu 24 godzin roboczych (a w praktyce w ciągu 3–4 dni), przez zmiany w ustawie o KRS i w Kodeksie spółek handlowych cofa przedsiębiorców do biznesowego średniowiecza.
22-01-2018


Stron: 187 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17712 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >