Budowa apartamentowca Złota 44 zbliża się ku końcowi

Budowa apartamentowca Złota 44 zbliża się ku końcowi

Pod koniec zeszłego tygodnia, ukończone zostało 44 piętro luksusowego apartamentowca, wznoszonego przy Złotej 44 przez Orco Property Group. Budynek mierzy obecnie 150,9 metra i tylko 10 pięter dzieli go od zwieńczenia konstrukcji.

 

Złota 44 jest luksusowym apartamentowcem budowanym w ścisłym centrum Warszawy. Wysoki standard, jaki będzie oferować swoim mieszkańcom, jest bezkonkurencyjny na polskim rynku ekskluzywnych nieruchomości. Wieżowiec został zaprojektowany przez Daniela Libeskinda – światowej sławy architekta polskiego pochodzenia.

 

Czytaj również: Cztery gwiazdki dla Baltic Plaza Hotel Medi SPA w Kołobrzegu

 

Prace na budowie postępują w tempie jednego piętra tygodniowo – obecnie rozpoczęto już betonowanie 45 kondygnacji (znajdującej się właśnie na 150–tym metrze). Na przełomie roku Warszawiacy będą więc mogli zobaczyć ostatnie piętro budynku – oczywiście jeszcze w stanie surowym.

 

 

Do tego czasu, Złota 44 urośnie o kolejne ponad trzydzieści metrów. Budynek, ze względu na swą wysokość, już teraz znajduje się w grupie dziesięciu najwyższych wieżowców w kraju. Po ukończeniu 54-ego, ostatniego piętra, będzie on mierzył 192 metry – stając się tym samym najwyższym apartamentowcem w Polsce.

 

Czytaj również: Czy mieszkania będą tańsze?

 

„Z każdym kolejnym piętrem Złotej 44 rośnie także zainteresowanie projektem – zarówno mediów polskich, zagranicznych, jak i potencjalnych nabywców. Wiele dzieje się również na portalach społecznościowych. Internauci chętnie dzielą się z nami zarówno pozytywnymi opiniami na temat Złotej 44, jak i zamieszczają dużą liczbę naprawdę imponujących fotografii budynku” – powiedziała Alicja Kościesza z Orco Property Group 

 

Złotą 44 z zamontowaną elewacją będzie można podziwiać w czerwcu 2012 – przed rozpoczęciem mistrzostw Europy w piłce nożnej.

 

Źródło: Premium PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16263 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >