Doskonała lokalizacja – to wyróżnia nieruchomości z segmentu premium

Doskonała lokalizacja – to wyróżnia nieruchomości z segmentu premium

W Polsce segment nieruchomości premium dynamicznie się rozwija, o czym świadczą przede wszystkim kolejne ukończone przez deweloperów inwestycje. To, co wyróżnia apartamenty premium, to przede wszystkim lokalizacja, choć istotny jest też nowoczesny design oraz inteligentne rozwiązania, które podnoszą komfort mieszkańców. Czytaj dalej

Niekoniecznie w centrum, ale z doskonałym widokiem z okien

Inwestycje deweloperskie typu premium najczęściej są realizowane w centrum miasta, przy czym nie jest to regułą. Jeżeli apartamentowiec powstaje na obrzeżach aglomeracji, to szczególnie istotny jest szybki i wygodny dojazd do centrum miasta oraz wielofunkcyjność najbliższego otoczenia – lokalizacja musi zapewniać zarówno odpoczynek, jak i zaspokajać podstawowe potrzeby mieszkańców. Duży wpływ na postrzeganie inwestycji ma także okolica – widok z okien na akwen wodny, park krajobrazowy czy las to obowiązkowy element i jednocześnie atrybut apartamentów.

 

Doskonała lokalizacja – to wyróżnia nieruchomości z segmentu premium

 

Przykładem może być powstający w Szczecinie Dąbiu kompleks czterech budynków mieszkalnych wraz z lokalami handlowo-usługowymi VICTORIA APARTMENTS budowanym przez dewelopera PCG. Położony on będzie w takim właśnie malowniczym miejscu – tuż nad Jeziorem Dąbie, czyli czwartym co do wielkości jeziorem Polski. Bliskość wody, Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Odry oraz dogodny dojazd do centrum Szczecina w zaledwie 10 minut to jedne z wielu zalet, z których będą mogli skorzystać jego przyszli mieszkańcy.

Smart home – inteligentne rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Choć to lokalizacja jest kluczowa w przypadku inwestycji premium, deweloperzy nie zapominają o komforcie mieszkańców. Na ten składa się m.in. liczba budynków powstająca w ramach osiedla i wielkość poszczególnych mieszkań. W przypadku wspomnianej inwestycji VICTORIA APARTMENTS są to cztery budynki wielorodzinne z częścią handlowo-usługową zlokalizowaną na parterze. Apartamenty mają od 40,47 do 69,87 mkw. i są dostępne w układach 2-, 3-, 4-pokojowych.

 

Doskonała lokalizacja – to wyróżnia nieruchomości z segmentu premium

 

Czytaj również: Najkorzystniejsza lokata kapitału, czyli krótki wykład o luksusowych nieruchomościach

 

Nowoczesne apartamenty w standardzie premium posiadają liczne udogodnienia, jak choćby wentylację hybrydową czy ogrzewanie podłogowe. Segment nieruchomości premium wykorzystuje też rozwiązania z zakresu smart home, czyli rozwiązania inteligentne. Dzięki nim mieszkańcy poszczególnych apartamentów mogą w wygodny sposób sterować choćby ogrzewaniem, a także oszczędzać energię.

 

Mieszkania pod klucz – wystrój zgodnie z najnowszymi trendami

Segment nieruchomości premium wyróżnia się także ciekawymi i często odważnymi koncepcjami architektonicznymi. Budynki wznoszone są w oparciu o najnowsze rozwiązania, a do ich budowy wykorzystuje się materiały budowlane wysokiej jakości. Nie brakuje również przeszkleń, które zapewniają dobre nasłonecznienie pomieszczeń przez cały rok. Do dyspozycji mieszkańców są również balkony i zielone przestrzenie wspólne, które idealnie nadają się zarówno do odpoczynku, jak i rozrywki.

 

Doskonała lokalizacja – to wyróżnia nieruchomości z segmentu premium

 

Czytaj również: Apartament nad morzem - rozpoczęła się budowa Nautic Park w Darłowie

 

Klienci zainteresowani zakupem apartamentu premium w ramach inwestycji VICTORIA APARTMENTS mogą skorzystać z usługi „pod klucz”. Przewiduje ona wykończenie i aranżację mieszkania zgodnie ze wskazówkami właściciela. Dzięki współpracy z fachowcami z różnych dziedzin, apartament do zamieszkania gotowy jest w najkrótszym możliwie czasie.

 

Inwestycja VICTORIA APARTMENTS realizowana jest przez Grupę Deweloperską PCG, która na rynku deweloperskim działa od 30 lat. Za Grupą stoi bogate doświadczenie – w czasie swojej działalności zrealizowała ona 37 inwestycji, w ramach których powstało m.in. ponad 160 tys. mkw. nieruchomości mieszkalnych.

Źródło: Artykuł sponsorowany / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16205 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >