Dzień otwarty Grazioso Apartamenty na warszawskim Mokotowie

Dzień otwarty Grazioso Apartamenty na warszawskim Mokotowie

27 października warszawski deweloper, firma Eko-Park, zaprasza swoich klientów na kolejne już spotkanie z cyklu „Europejskie Wieczory z Eko-Park”.

 

Najbliższy, czwartkowy wieczór poświęcony będzie Hiszpanii. Biuro sprzedaży dewelopera będzie otwarte do godziny 23:00, gdzie klienci będą mogli zapoznać się z najnowszą inwestycją - projektem mieszkaniowym Grazioso Apartamenty na warszawskim Mokotowie.

 

Czytaj również: Wystrój sklepów ich wizytówką

 

-"Decyzję o otwarciu biura sprzedaży do godziny 23:00 podjęliśmy w oparciu o rozmowy z osobami odwiedzającymi biuro sprzedaży. Dotychczas odbyły się dwa spotkania z cyklu „Europejskie Wieczory z Eko-Park”, które cieszyły się dużą popularnością wśród klientów. W odpowiedzi na dotychczasowe zainteresowanie postanowiliśmy otworzyć biuro sprzedaży do godziny 23:00 również w każdy czwartek listopada" – powiedziała Barbara Klassek, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Eko-Park.

 

 

Europejskie Wieczory z Eko-Park

Osoby zainteresowane zakupem apartamentu na osiedlu mieszkaniowym Eko-Park, już w najbliższy czwartek, będą mogły również wziąć udział w degustacji typowo hiszpańskich potraw oraz win. „Europejskie Wieczory z Eko-Park” odbywają  się w biurze sprzedaży Eko-Park, przy ul. Chodkiewicza 11, na warszawskim Mokotowie.

 

Czytaj również: Tieto Poland głównym najemcą Aquarius Business House

 

Biuro sprzedaży otwarte do 23:00

W ramach „Europejskich Wieczorów z Eko-Park” biuro sprzedaży dewelopera, w najbliższy czwartek, będzie otwarte w godzinach 19:00 - 23:00. Klienci będą mogli zapoznać się z ofertą inwestycji mieszkaniowych, a także porozmawiać ze sprzedawcami oraz skorzystać z usług doradcy, który zaprezentuje atrakcyjne warunki kredytowe przygotowane przez banki wyłącznie dla klientów  Eko-Park.W ramach „Europejskich Wieczorów z Eko-Park” deweloper przygotował specjalne, szyte na miarę, oferty sprzedaży dla klientów dedykowane do wybranych apartamentów.

 

 

Ekskluzywne osiedle Eko-Park

Warszawski Mokotów to jedna z najpiękniejszych willowych dzielnic stolicy, ostoja dyplomatów i ludzi kultury. To właśnie tutaj powstaje kompleks kameralnych rezydencji parkowych Grazioso Apartamenty. Grazioso Apartamenty to ostatni etap inwestycji realizowanej w ramach prestiżowego osiedla mieszkaniowego Eko-Park zlokalizowanego w otulinie zieleni Pola Mokotowskiego. Kompleks mieszkaniowy Grazioso Apartamenty zaprojektowała czołowa warszawska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates.

 

Czytaj również: Kolejna placówka firmy produkującej wózki widłowe

 

Inwestycja liczy 155 mieszkań o powierzchni od 53 do 187 m2 i zostanie zrealizowana do połowy 2013 roku. Kolorystyka osiedla utrzymana w bieli i czerni to ponadczasowość formy, klasyka połączona z wysublimowaną nowoczesnością. Grazioso Apartamenty to wyjątkowe miejsce dla elit i koneserów. Inwestycja została przygotowana z myślą o tych, którzy cenią komfort życia w mieście w otoczeniu naturalnej zieleni przyrody Pola Mokotowskiego, a przy tym łatwy dostęp do pełnej infrastruktury usługowej i handlowej stolicy.

2011-10-26
Źródło: Eko-Park S.A. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Zakup komputera Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Ja ze swojej strony polecam zamawianie online :D Podobał mi się konkretny laptop, ale nie miałam czasu po niego podjechać, więc zamówiłam z https://www.neonet.p...
  • Laptop biznesowy, jaki? Liczba postów: 46 Grupa: Trudne tema... Ja ze swojej strony polecam zamawianie online :D Podobał mi się konkretny laptop, ale nie miałam czasu po niego podjechać, więc zamówiłam z [url]https://www.neo...
  • Transport za granicę Liczba postów: 739 Grupa: Trudne tema... Ja tam w temacie transportu jednak polegam na organizaotrze wyjazdu. Przecież to jego kwestia żeby wynająć jakiegoś busa czy inny środek którym chce przewieźć l...
  • jak transportować duze gabaryty Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Popytaj na forach branżowych, tak będzie najlepiej.
  • Transport za granicę... Liczba postów: 15 Grupa: Trudne tema... W przypadku prowadzenia firmy transportowej w której macie już całkiem pokaźną flotę samochodów warto zastanowić się nad wyborem porządnego systemu do monitorin...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15756 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 96

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >